Jump to content
MyBB

Linuxpl.com - transfer domeny

Recommended Posts

Witam,

pisałem do supportu jednak nie dostałem odpowiedzi.

 

Chcę przenieść domenę z linuxpl.com do innego rejestratora. Jak to zrobić?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

pisałem do supportu jednak nie dostałem odpowiedzi.

 

Chcę przenieść domenę z linuxpl.com do innego rejestratora. Jak to zrobić?

 

Pozdrawiam

 

W skrocie:

 

1)Wez od swojego rejestratora Authcode/Authinfo (moze sie to zwiazac z oplata jesli kupiles domene w promocji

to byc moze bedziesz musial ja przedluzyc u starego rejestratora przed transferem..)

 

2)W panelu uzytkownika u nowego rejestratora transferujesz ja tam za pomoca tego kodu.

bedziesz ja musial automatycznie przedluzyc o rok podczas przedluzenia (domena .com)

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Napisz do HRD.pl że jesteś ich użytkownikiem. Koniecznie z maila na który jesteś zarejestrowany w Linuxpl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz do HRD.pl że jesteś ich użytkownikiem. Koniecznie z maila na który jesteś zarejestrowany w Linuxpl.

 

a po co ma tam pisać?

 

Wystarczy mail do supportu lub ze strony głównej czat z konsultantem, kod podeślą Ci w miare szybko

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
a po co ma tam pisać?

 

Wystarczy mail do supportu lub ze strony głównej czat z konsultantem, kod podeślą Ci w miare szybko

 

Jesteś pewny? Linuxpl nie rejestruje domen bezpośrednio. Robi to za nich HRD i to oni wydają kody authinfo.

 

No chyba że się coś zmieniło przez dwa miesiące. Jeśli tak to przepraszam za mylne instrukcje.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy mail do supportu lub ze strony głównej czat z konsultantem, kod podeślą Ci w miare szybko

 

Na pewno?

Bo jak już pisałem w pierwszym poście, konsultant nawet nie odpisał mi jak wykonać transfer domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kody auth info wydajemy bez problemu

 

 

 

tak sami nie rejestrujemy bezposrednio domen robi to za nas hrd i zeby uzyskac kod auth info trzeba napisac na info@hrd.pl

 

Odpowiedź supportu na Twój problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×