Jump to content
Sign in to follow this  
laza

forextrade24.com

Recommended Posts

Witam! interesuje mnie wycena domen:

 

www.forextrade24.com

www.forexonline.pl

www.globalforex.pl

 

 

z góry dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites

forextrade24.com dla mnie 0 zł, po bo ktoś miałby ją od Ciebie kupić jak za 6,5$ może zarejestrować np forextrade365.com, czy inne kombinacje?

 

 

www.forexonline.pl to może być warte ze 100zł

 

 

 

www.globalforex.pl nie ma wartości

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę, że użytkownik Daniel Dryzek zmienia swoje zdanie dotyczące wyceny domen chyba w zależności od własnego samopoczucia... na innym forum ten właśnie użytkownik w moim zapytaniu o domeny (te same co w tym poście) zgodził się z przedmówcą, który wycenił mi domeny na ok 2000zł a tutaj podał 100-200zł! wg mnie powinna być pewna konsekwencja.... szkoda:

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę, że użytkownik Daniel Dryzek zmienia swoje zdanie dotyczące wyceny domen chyba w zależności od własnego samopoczucia... na innym forum ten właśnie użytkownik w moim zapytaniu o domeny (te same co w tym poście) zgodził się z przedmówcą, który wycenił mi domeny na ok 2000zł a tutaj podał 100-200zł! wg mnie powinna być pewna konsekwencja.... szkoda:

 

Każdemu zdarzają się pomyłki :) Wybaczcie :rolleyes:

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

To niezly ma Pan rozrzut w tych pomylkach jak na takiego fachowca ! Co tam 100zl czy 2000 zl, przeciez to jest malutka pomylka !

 

Niech pan sie nie przyznaje do takiej pomylki przed szefem bo pana wyleje na zbity.....!!!

 

A moze to celowe dzialanie z Panskiej strony???

 

Pozdrawaim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radzę przystopować, i złagodzić słowa, kolejne tego typu posty posty będą usuwane i 'nagradzane' ostrzeżeniem.

Sądzę, że dalszą rozmowę można przeprowadzić w kulturalniejszy sposób.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Radzę przystopować, i złagodzić słowa, kolejne tego typu posty posty będą usuwane i 'nagradzane' ostrzeżeniem.

Sądzę, że dalszą rozmowę można przeprowadzić w kulturalniejszy sposób.

A cóż ja takiego złego powiedziałem??? Przekląłem??? Kogoś obraziłem??? Co w mojej wypowiedzi było takiego nie kulturalnego??? Za co mam być 'nagrodzony' ostrzeżeniem???

 

Pozdrawiam.

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ANGLIK - jeśli jesteś nieomylny, gratuluję. A ja błędy popełniam i nawet przyznaję się do nich. Cóż - już taka moja natura zwykłego śmiertelnika..

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
ANGLIK - jeśli jesteś nieomylny, gratuluję. A ja błędy popełniam i nawet przyznaję się do nich. Cóż - już taka moja natura zwykłego śmiertelnika..

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Ok. Zgadzam sie. Nie myli sie tylko ten co nic nie robi. Ale sam przyznaj ze roznica miedzy tymi wycenami jest kolosalna.

 

Chodzi mi tylko o to, mozna pomylic sie o 100zl, 200zl, ale jezeli pomylke liczymy w tysiacach to ..........

 

Jezeli cos Cie obrazilo w moim poscie to sorki.

 

Pozdrawiam.

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się nie obrażam :rolleyes: Przecież nie jesteśmy dziećmi. Ale fakt, że nie lubię jak forum wygląda jak piaskownica :)

 

A co do wyceny - pewnie, że masz rację. Wycena domen jest strasznie subiektywna - najwyraźniej coś wpłynęło na moją wycenę (za pierwszym czy drugim razem) i tak ją zaburzyło. Generalnie staram się by wycena była rzetelna - człowiek cały czas się uczy i niestety błędy też są nieuniknione.

 

Pozdrawiam!

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×