Jump to content
Sign in to follow this  
dzuda

[sprzedam] rankingstron.pl

Recommended Posts

Posłużę się cytatami z innego forum:

 

Według mnie najlepszą domeną z całego zestawu jest rankingstron.pl (wartośc x000 zł).
I jeszcze pan Daniel Dryzek, który też jest tutaj obecny (mam nadzieję, żę nie ma nic przeciwko cytowaniu jego słów :) ) :
bardzo ciekawa domena - gdyby chciał ją kupić ktoś, kto chciałby stworzyć ranking stron, to musiałby wydać na nią min. kilka tysięcy złotych

 

To oczywiście tylko jakiś wyznacznik ile ta domena może być warta. A co do ceny to ja chętnie na pw dowiem się ile możesz za nią dać. Bo jak wiadomo domena jest tyle warta ile ktoś za nią zapłaci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo jak wiadomo domena jest tyle warta ile ktoś za nią zapłaci :rolleyes:

 

Lub tyle za ile ktoś ją sprzeda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie boję się popierać czynami swoich wycen :rolleyes: Licytuję na aukcji domenę rankingstron.pl - oczywiście mnie aż tak na tej domenie nie zależy i kilku tysięcy złotych bym za nią nie dał. Ale kilkaset złotych mogę na nią wygospodarować - tyle warta jest nawet dla kogoś, kto nie chce pod tą domeną robić nic.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie widzę, że oferta już złożona. Mogę powiedzieć tyle, że cena minimalna jest na poziomie tych kilkuset złotych. Myślałem nad zrobieniem jakiegoś katalogu czy rankingu, ale że nie jestem specjalnie twórczy jeśli chodzi o strony www, to postanowiłem wystawić na sprzedaż :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×