Jump to content
jureqm

niemiecki.pl a niemiecki.com

Recommended Posts

Hm, moze ten eniemiecki.com ale to tez taka troche mieszanka wedlwska...sam nie wiem.

 

a co myslicie o domenie mojniemiecki.pl ?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co myslicie o domenie mojniemiecki.pl ?

 

pozdrawiam

 

Wg mnie :)

przede wszystkim dlatego że uznaje wyższość niemiecki.pl a przeciez Twoja strona ma być najlepsza ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co myslicie o domenie mojniemiecki.pl ?

 

pozdrawiam

Tak mnie natchnelo gdy zobaczylem, ze ktos dzis regnol pod wplywem tego watku twojniemicki.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.ideutsch.pl - internetowy portal niemieckiego ;] co Wy na to?:)

(dodam tylko że Internet w niemieckim jest tak samo, stąd i na początku nazwy jest jak najbardziej na miejscu )

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.ideutsch.pl - internetowy portal niemieckiego ;] co Wy na to?:)

(dodam tylko że Internet w niemieckim jest tak samo, stąd i na początku nazwy jest jak najbardziej na miejscu )

 

fajne ale za "slaba". tak jak kolega wyzej napisal..ma byc najlepsza, tzn. latwa do zapamietania, mowiaca o niemieckim, moze nie niemiecki.pl ale jakas naprawde fajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli ma byc fajna, hiper, extra i w ogole naj to niestety musisz sie przygotowac na wydatek.

 

Finansowo przygotowany jestem, moze nie 80 tys ale tak 10 juz bardziej...gorzej z domeną...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Finansowo przygotowany jestem, moze nie 80 tys ale tak 10 juz bardziej...gorzej z domeną...

 

No to przecież niemiecki.info kupisz za 2/3 tej ceny. Na pewno będzie lepsza niż niemiec.ki, ideutsch, allesgut czy co tam jeszcze.

I, tak jak pisałem, zapytaj jeszcze o niemiecki.eu, a nuż skuszą się na te 10k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale się pod dot pl robi ciasno ! ;)

Chciałem ci doradzic , abyś zarejestrował sprechensiedeutsch.pl . Odruchowe spojrzenie do whois.......domena dawno zarejestrowana :)

IMHO wszystkie wynalazki typu niemiec.ki itp. nie mają żadnego sensu . Natomiast budując markę na domenie niemiecki.com będziesz "wytwarzał' ruch dla domeny niemiecki.pl

Może eniemiecki.pl ?

W ten sposób mógłbyś przejąc sporo ruchu domeny e-niemiecki.pl ;)

 

 

 

germany.pl

deutschland.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to przecież niemiecki.info kupisz za 2/3 tej ceny. Na pewno będzie lepsza niż niemiec.ki, ideutsch, allesgut czy co tam jeszcze.

I, tak jak pisałem, zapytaj jeszcze o niemiecki.eu, a nuż skuszą się na te 10k.

 

Moim zdaniem to chyba najlepsze wyjśćie, szczególnie biorąc pod uwagę, że pod niemiecki.pl i niemiecki.com jest tylko parking.

Także najlepiej będzie jak zdecydujesz się na "niemiecki", z odpowiednią końcówką, i nie wygórowaną ceną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli portal ma być "debeściak" to musi być to domena .pl. Największy zarobek, prestiż i w razie czego odsprzedaż domeny ( a więc także inwestujesz) jest w domenach .pl Zawsze inna końcówka to będzie "kolejny portal - jeden z wielu" na ulotkach, koszulkach, gadżetach itd. zawsze lepiej wygląda domena .pl .Tak w ogóle to bardzo ciekawa informacja dla domainerów że klient jest gotów wziąć nawet pożyczkę aby kupić docelową domenę. To dobra wiadomość dla sprzedających domeny.

 

A tak właściwie to i tak polecam Ci: portal, wortal - jezykowy.pl - pod tym adresem było coś już związanego z językiem chyba Międzynarodowy Instytut Językowy a poza tym możesz w przyszłości rozszerzyć ofertę portalu na inne języki, no i ta domenka kosztuje niemal darmo w porównaniu do 80 tyś za niemiecki*pl ;-P

 

ciekawostka: niemiecki*com

 

Registrant:

HumanWorks

Seocho 1-dong

Seocho-gu

Seoul, 137071

KR

 

Zakryłbym nazwisko właściciela domeny we whois ale nie wiem które to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Także najlepiej będzie jak zdecydujesz się na "niemiecki", z odpowiednią końcówką, i nie wygórowaną ceną.

 

Problem jest tylko w tym , że ani "eu" ani "info" w żadnym wypadku nie można określic mianem "odpowiedniej końcówki"

Kiedy ostatni raz wpisałeś w browser nazwę domeny z jedną z tych końcówek ( tak , tak, wiem , napiszesz , że dzisiaj ;) )

Jedynym .info adresem , z którego od czasu do czasu korzystam , jest portal Daniela domainforum.info .

I pomimo , że wchodzę tam od wielu lat , bardzo często , odruchowo wpisuję albo .de albo .pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja się polecam z umlaut.pl :)

 

Bardzo fajna domena! Jednoznacznie się kojarząca, łatwa do zapamiętania i reklamowania. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna domena! Jednoznacznie się kojarząca, łatwa do zapamiętania i reklamowania. :-)

...i tanio sprzedam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

 

 

Zamieściłem sondę i zapraszam do głosowania, na pewno pomoże mi to w wyborze strony. Tak jak mówiłem na domenie którą mam zamiar kupić chcę postawić bardzo profesjonalny i rozbudowany portal języka niemieckiego. Poniżej przedstawiam listę domen które przedstawiacie mi do sprzedaży, obok każdej zamieszczam moje uwagi i czekam na wasze opinie. (zapraszam również do głosowania (sonda) oraz przedstawiania kolejnych ofert, a może się na jakąś skuszę)

 

Proponowane przez was strony na sprzedaż:

 

deutschkurse.pl - wydaje mi się że mały profesjonalizm domeny (to nie ma być kurs niemieckiego tylko wielki portal o niemieckim, nazwa musi być uniwersalna a jednocześnie nawiązująca do niemieckiego)

deutschkurs.pl - ta sama uwaga co powyżej

DeutscheWelle.pl - niby nawiązuje do deutschewelle.de ale ni w ząb bezpośrednio do niemieckiego

umlaut.pl - najbardziej kusząca wg. mnie propozycja (jakie są wasze zdania?)

jezyk-niemiecki.pl - myślnik odstrasza, aj gdyby to bylo jezykniemiecki.pl ...aj, aj...

kursyniemieckiego.pl - podobna uwaga co do pierwszej domeny

szkola-jezykowa.pl - myślnik odstrasza

sprechen.pl - sam nie wiem.. (wasz opinie?)

dojcz.pl - zabawna, raczej dla dzieci, odpada, brak profesjonalizmu

kursniemieckiego.com.pl - com.pl wypada z użycia

naukaniemieckiego.pl - niemieckiego ...taka...brzydka.

lector.pl - sam nie wiem

deutscher.pl - hm?? jakieś opinie?

lehrer.pl - sam nie wiem

mojniemiecki.pl - sam nie wiem

niemieckijezyk.pl - kusząca ale czekam na wasze opinie.

 

Rozumiem że dzisiaj najlepsze domeny byłby z końcówką .pl (przekonywał mnie o tym jeden z użytkowników i piszących w tym wątku) ?

 

Ale mam jeszcze pytanie, która domena byłaby lepsza (ceny porównywalne): niemiecki.com czy niemiecki.net?

 

Czekam na wasze wskazówki, opinie itp.

 

Łączę pozdrowienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niemieckijezyk.pl odpada, nie ta kolejność

deutschkurs(e).pl odpada, użytkownicy będą się mylić przy wpisywaniu w przeglądarkę

naukaniemieckego.pl za długa

mojniemiecki.pl możliwa

kursyniemieckiego.pl dobra pod warunkiem, że strona będzie dotyczyła wyłącznie kursów

umlaut.pl plus że jednowowyrazowa i łatwo kojarząca się

sprechen.pl ?:-)

 

Domeny z myślnikami nie są według mnie atrakcyjne.

"Wybór należy do Ciebie" :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×