Jump to content
Sign in to follow this  
camelson

Domeny z myślnikiem, popyt na domeny

Recommended Posts

cześć

 

Co sądzicie na temat domen z myślnikiem, tzn. np:

uslugi-krawieckie.pl

Przedstawiaja one jakąś wartość, czy "-" dyskwalifikuje je w przedbiegach???

 

Mam również pytanie dotyczące domen o charakterze erotycznym i "komorkowym". Czy jest na nie jakiś popyt, czy rynek jest już przesiąknięty czymś takim???

 

Z góry dzięki za odpowiedź!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny z myślnikiem są raczej mniej warte od domen bez myślnika :]

 

Co do domen o char. komórkowym i erotycznym... chyba niemożliwym jest juz znaleznienie dobrej domeny o tej tematyce. Jeżeli jednakbyś upolował coś dobrego, to sądzę że sprzedasz to za ciekawe pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh no co ty ;], najlepsze zajęte ale inne dobre na parking da się znaleźć.

komorki.com.pl i suczki.com.pl byby wolne wiec kupilem. Nie są rewelacyjne, w dodatku .com.pl ale na parkingu będę z nich na +

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za odpowiedzi, ale jeszcze mam pytanka:

 

w jednym z tematów przeczytałem, że w az.pl przy cesji pobieraja jakas roznice pomiedzy cena promocyjna a zwykla (nie wiem czy dobrze zrozumialem), Pytalem sie w home.pl podobno oni nic takiego nie chcą. Wiecie może coś wiecej na ten temat?

Drugie pytanie dotyczy tego czy to gdzie wykupiłem domene może mieć wpływ na cenę jaką mogę za nią uzyskać?

I ostatnie pytanie, takie z serii głupich :) , co to jest parking, parkingowanie? Proszę o wyrozumiałość dla żółtodzioba :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 pewnie Cie nie zrozumieli, albo napisali że wystarczy jak przedłużysz domenę.

2 Raczej nie, domeny zarejestrowane u polskich rejestratorów trudniej sprzedać za granicą. Ale nie aż tak ;]

3 lenistwo na maxa. To już jest na forum, użyj wyszukiwarki - tylko nie mów że nie nie znalazłeś! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×