Jump to content
Sign in to follow this  
szymek

DarmowyKatalogStron.pl

Recommended Posts

ściągać kase za wpisy w darmowym katalogu stron? troche to mija się z ideą katalogu :)

Taki to 'ciekawy' i popularny zabieg marketingowy. :P Przechodzisz przez 50 pul formularza i na koniec otrzymujesz nieco informacje: Zgodnie z regulaminem i ideą naszego serwisu Twój wpis jest darmowy. Jeśli jednak chcesz by pojawił się w kilku kategoriach, prosimy o uiszczenie symbolicznej opłaty 2,44 PLN płatnej drogą SMS.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Taki to 'ciekawy' i popularny zabieg marketingowy. :P Przechodzisz przez 50 pul formularza i na koniec otrzymujesz nieco informacje: Zgodnie z regulaminem i ideą naszego serwisu Twój wpis jest darmowy. Jeśli jednak chcesz by pojawił się w kilku kategoriach, prosimy o uiszczenie symbolicznej opłaty 2,44 PLN płatnej drogą SMS.

 

Dodanie wpisu jak i jego utrzymywanie jest darmowe. Płaci się "tylko" za rozpatrzenie wpisu.

 

Jakiż to popularny zabieg :)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki to 'ciekawy' i popularny zabieg marketingowy. Przechodzisz przez 50 pul formularza i na koniec otrzymujesz nieco informacje: Zgodnie z regulaminem i ideą naszego serwisu Twój wpis jest darmowy. Jeśli jednak chcesz by pojawił się w kilku kategoriach, prosimy o uiszczenie symbolicznej opłaty 2,44 PLN płatnej drogą SMS.

 

Wiem o co Ci chodzi, nawet nie widze nic w tym dziwnego ale myślę,że conajmniej nie na miejscu byłoby zrobienie czegoś takiego pod domeną "darmowykatalogstron.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem o co Ci chodzi, nawet nie widze nic w tym dziwnego ale myślę,że conajmniej nie na miejscu byłoby zrobienie czegoś takiego pod domeną "darmowykatalogstron.pl :)

Biznes is biznes. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×