Jump to content
heden.pl

Pełna ksiegowość - ile płacicie?

Recommended Posts

Posted · Hidden by rok1978, March 21, 2017 - spamują gamonie
Hidden by rok1978, March 21, 2017 - spamują gamonie

 

Też polecam firmę KDS Księgowość Warszawa. Nie miałem z nimi nigdy problemów ani z Urzędem Skarbowym. KDS Księgowość Warszawa ma naprawdę niskie ceny, a naprawdę wysoką jakość. Poza tym, firma KDS Księgowość Warszawa obsługują naprawde duże firmy. Rozmawiałem z szefami tych firm i wszyscy mówili że firma KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA to firma godna polecenia. Niektórzy mówili nawet że firma !!!!!!!! KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA !!!!!!!! to najlepsza firma na świecie!

 

Mogę szczerze i z ręką na sercu polecić firmę KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA - nie mam z nimi nic wspólnego i robię to bo mają super dobre usługi i są najlepsi na świecie.

 

PS. To nie jest reklama.

PS.2. TO NIE JEST REKLAMA!!!!!

PS.3. A i zapomniałbym: Nie idźcie do firmy TORADO bo ta firma to brzydal.

PS.4. !!!!!!!! KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA !!!!!!!!

 

Po Twoim wpisie to aż chyba kreatywny dział marketingu premię dostanie.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, March 21, 2017 - spamują gamonie
Hidden by rok1978, March 21, 2017 - spamują gamonie

 

Też polecam firmę KDS Księgowość Warszawa. Nie miałem z nimi nigdy problemów ani z Urzędem Skarbowym. KDS Księgowość Warszawa ma naprawdę niskie ceny, a naprawdę wysoką jakość. Poza tym, firma KDS Księgowość Warszawa obsługują naprawde duże firmy. Rozmawiałem z szefami tych firm i wszyscy mówili że firma KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA to firma godna polecenia. Niektórzy mówili nawet że firma !!!!!!!! KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA !!!!!!!! to najlepsza firma na świecie!

 

Mogę szczerze i z ręką na sercu polecić firmę KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA - nie mam z nimi nic wspólnego i robię to bo mają super dobre usługi i są najlepsi na świecie.

 

PS. To nie jest reklama.

PS.2. TO NIE JEST REKLAMA!!!!!

PS.3. A i zapomniałbym: Nie idźcie do firmy TORADO bo ta firma to brzydal.

PS.4. !!!!!!!! KDS KSIĘGOWOŚĆ WARSZAWA !!!!!!!!

To się nazywa szept amatorzy.

Share this post


Link to post
Posted · Hidden by rok1978, March 21, 2017 - spamują gamonie
Hidden by rok1978, March 21, 2017 - spamują gamonie

 

 

Namówiłeś mnie !

Share this post


Link to post

Jak widzę niektóre szeptanki to mam ochotę porzucić swój zawód i wyjechać w Bieszczady :)

Ja nie będę ukrywał się za tanimi tekstami i bajeczkami  - oficjalnie i bez kręcenia polecam M&M Księgi Rachunkowe http://www.ksiegi-rachunkowe.com bo znam tam wszystkich osobiście :) Wiem, że to zgrany zespół, że przykładają się rzetelnie do wszystkich obowiązków i robią to z uśmiechem na twarzy. Nie tylko znają sie na rzeczy, ale też mają odpowiednie podejście do klientów. Proponują na starcie darmowe konsultacje gdzie klient ma okazję poznać bezpośrednio księgowe z którymi potem będzie współpracował, można podpytać o najważniejsze tematy, szczegóły i ponegocjować ceny. 

 

Nie ufajcie ładnie brzmiącym hasłom reklamowym, a zwłaszcza gdy ktoś mówi że to nie reklama w komentarz wrzuca 80 linków :) Zaufajcie sobie - umówcie się na spotkanie, przekonajcie się czy Wam odpowiada - bo kto lepiej niż Wy sami będzie w stanie to wyczuć?

 

Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 20.02.2017 o 18:01, izabel912 napisał:

Ja, płacę niewiele, gdyż prowadzę księgowość samodzielnie (uwierz, że nie jest to takie trudne). Istnieje wiele programów, dzięki którym prowadzenie księgowości jest banalnie proste (zdecydowaną ich większość można znaleźć chociażby pod tym adresem - https://wfirma.pl/).

 

Prowadzisz DG czy spółkę

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, bardym90 napisał:

Ja mam DG i korzystam z wfirma pakiet za 55 zł.

Po co Ci pełna księgowość w DG?
I od kiedy wfirma obsługuje księgi?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×