Jump to content
bradiaga

Integracja Aftermarket z Allegro.

Recommended Posts

Właśnie zmieniłem cenę dla jednej z moich domen na AM. Kiedy zmieni się na Allegro ?

Załóżmy sytuację, że ktoś kliknie teraz na kwotę np. 10k na allegro podczas gdy ja mam na AM - 12k co wtedy ?

 

EDIT: widzę, że aukcja została zakończona - dobra wiadomość :huh:

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka domena z AM mająca cenę KT pojawia się na allegro przez okres max 29 dni i potem wraca znowu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie zmieniłem cenę dla jednej z moich domen na AM. Kiedy zmieni się na Allegro ?

 

Ustaliliśmy cenę dla kilku domen na "Kup teraz" [giełda domen "AM"] Na Allegro cisza. Nie ma naszych domen. Czy to już funkcjonuje czy jeszcze faza testowa?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie zmieniłem cenę dla jednej z moich domen na AM. Kiedy zmieni się na Allegro ?

Załóżmy sytuację, że ktoś kliknie teraz na kwotę np. 10k na allegro podczas gdy ja mam na AM - 12k co wtedy ?

 

tez jestem ciekaw...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj wieczorem wydedukowawszy, że to pewnie o cenę kup teraz chodzi ustawiłem takową dla wszystkich moich domen. Do tej pory jednak nie pojawiły się one na allegro więc w sumie nie wiem od czego to zależy.

 

Czy w związku z powyższym faktem istniałaby możliwość zintegrowania konta aftermarket.pl z allegro.pl tak aby w panelu allegro widoczne były nasze domeny jakie aktualnie są wystawione na sprzedaż przez aftermarket?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj wieczorem wydedukowawszy, że to pewnie o cenę kup teraz chodzi ustawiłem takową dla wszystkich moich domen. Do tej pory jednak nie pojawiły się one na allegro więc w sumie nie wiem od czego to zależy.

Źle dedukujesz.

Na Allegro pojawia się tylko domeny last i first minute :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Źle dedukujesz.

Na Allegro pojawia się tylko domeny last i first minute :huh:

 

Energiawiatrowa.com.pl - ani last ani first minute, a na allegro jest. W sumie jedna z bardzo niewielu domen jaką miałem z ceną kup teraz więc stąd dedukcja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Źle dedukujesz.

Na Allegro pojawia się tylko domeny last i first minute :huh:

 

 

Czyli niby "standardowe" aukcje? W takim razie skąd to "Kup teraz"?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ustaliliśmy cenę dla kilku domen na "Kup teraz" [giełda domen "AM"] Na Allegro cisza. Nie ma naszych domen. Czy to już funkcjonuje czy jeszcze faza testowa?

W ciągu max. godziny wystawi je na sprzedaż proces wsadowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj wieczorem wydedukowawszy, że to pewnie o cenę kup teraz chodzi ustawiłem takową dla wszystkich moich domen. Do tej pory jednak nie pojawiły się one na allegro więc w sumie nie wiem od czego to zależy.

Zdecydowanie nie powinno tak być. Czy możesz mi napisać na PM nazwy domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedaży będzie tyle że Panu od cenydomen.pl wysiądzie klawiatura :huh:

 

kwestia napisania skryptu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o jakby sie aftermarket zarejestrował z linka partnerskiego :)

 

 

 

 

moje domeny są ale nie wszystkie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedaży będzie tyle że Panu od cenydomen.pl wysiądzie klawiatura :P

Tak, zdecydowanie, pierwsze sprzedadzą się takie (i podobne): Link do aukcji :)

 

Przeczytałem dziś na forum o tej integracji AM z Allegro, ale "po łebkach", gdyż w pracy nie miałem czasu i pomyślałem, że to super sprawa. Jednak teraz doczytałem bardziej szczegółowo i dotyczy to oczywiście tylko domen zarejestrowanych (utrzymywanych ? - nie wiem do końca, jak dla mnie jest różnica między rejestracją domeny w AM a np. przeniesieniem jej od innego rejestratora, a informacja głosi, że dotyczy to domen zarejestrowanych w AM).

 

Poza tym bez promowania aukcji (wtedy aukcja "wychodzi" poza sklep allegro do kategorii "domeny") nie ma szans, żeby przeciętny użytkownik Allegro na nią trafił.

 

Jednym słowem (wiem - jestem malkontentem :P ) kolejna akcja dla domainerów z zasobniejszym ode mnie portfelem, którzy mogą sobie pozwolić na promocję aukcji etc.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę że to bardzo ciekawy pomysł, rozszerzenie obszaru sprzedaży na allegro to również zwiększenie szans sprzedaży, fakt że każdy może sobie wystawić swoją aukcję na domeny ale w tym przypadku za jednym zamachem mamy aukcje w dwóch miejscach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
taka domena z AM mająca cenę KT pojawia się na allegro przez okres max 29 dni i potem wraca znowu?

 

Tak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, zdecydowanie, pierwsze sprzedadzą się takie (i podobne): Link do aukcji :)

 

Przeczytałem dziś na forum o tej integracji AM z Allegro, ale "po łebkach", gdyż w pracy nie miałem czasu i pomyślałem, że to super sprawa. Jednak teraz doczytałem bardziej szczegółowo i dotyczy to oczywiście tylko domen zarejestrowanych (utrzymywanych ? - nie wiem do końca, jak dla mnie jest różnica między rejestracją domeny w AM a np. przeniesieniem jej od innego rejestratora, a informacja głosi, że dotyczy to domen zarejestrowanych w AM).

 

Poza tym bez promowania aukcji (wtedy aukcja "wychodzi" poza sklep allegro do kategorii "domeny") nie ma szans, żeby przeciętny użytkownik Allegro na nią trafił.

 

Jednym słowem (wiem - jestem malkontentem :P ) kolejna akcja dla domainerów z zasobniejszym ode mnie portfelem, którzy mogą sobie pozwolić na promocję aukcji etc.

 

Sebastian

alpine5

 

Na Allegro będą wystawiane bezpłatnie domeny utrzymywane w AM (również te przetransferowane)

Promując domenę w AM jednocześnie będziesz promował w kategoriach na Allegro - bez dopłat :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Źle dedukujesz.

Na Allegro pojawia się tylko domeny last i first minute :P

Bzdura! są wszystkie z ustawionymi cenami KT!

 

Czy w związku z powyższym faktem istniałaby możliwość zintegrowania konta aftermarket.pl z allegro.pl tak aby w panelu allegro widoczne były nasze domeny jakie aktualnie są wystawione na sprzedaż przez aftermarket?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale aukcje są na userze aftermarketpl. Zatem nie będziesz miał ich u siebie w panelu. Zapewne chodzi tu o koszty wystawiania aukcji itd :) Dobrze jest jak jest:)

 

Aftermarket chce sobie nałapać dużo słit komciów na allegro :P

 

a tak naprawdę świetna funkcja i już zaczynam transferować domeny z home do AM :P

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swietny pomysł. Zobaczymy za kilka tygodni jak przełoży się to na sprzedaże :)

 

O to teraz Premium.pl straci klientów :P Ale cóż...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×