Jump to content
Sign in to follow this  
qrax

e46.pl

Recommended Posts

Mnie takze nie ;]

 

 

Bardzo dobrze kombinujecie, jaki z tego wniosek - krawcowa nie wejdzie na strone o bmw bo jej to w ogole nie interesuje. Ale fan bmw ma ciagle przed oczami M3 e30 e36 e46. Moze sie myle ale tak myslalem zakladajac ta domene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem się mylisz. Fan BMW ma przed oczami BMW, tak jak np. Volkswagena ma VW, a nie Golf czy Passat. Przynajmniej w momencie wpisywania adresu internetowego. Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem też cena rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Witam. Dawno mnie nie bylo, ale choroba nie wybiera (przeklete polskie brudne szpitale). Dobra nie wazne.Do rzeczy. Czasem ogladam teleturnej na emitowany w penej prywatnej stacji pod nazwa " GRA W CIEMNO ". W tym ze teleturnieju mozna wylosowac koperte ktorej zawartosc wynosi " minus 100% ". Ty wlsnie taka koperte wylosowalesw.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja napisałem że mnie sie nie skojarzyło co nie znaczy że warta nie jest. Nie ma lepszej na strony typu cordoba.pl czy calibra.pl oraz jakieś kluby.

Share this post


Link to post
Share on other sites
krawcowa nie wejdzie na strone o bmw bo jej to w ogole nie interesuje

 

Ja jako-tako miłośnikiem motoryzacji jestem, może nie wielkim- ale jestem. I naprawdę patrząc na ten temat nie skojarzyło mi się to wcale z bmw... takie coś do internauty na pewno nie trafia :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zeby nie było to dla odmiany mnie się od razu skojarzyło :rolleyes: podoba mi się ten model ale nie wszedlbym bezposrednio na taka domene!

nie mniej jednak spoko nazwa na serwis dla fanów tego tylko modelu, (chodz napewno są też inne dobre kombinacje)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×