Jump to content
Sign in to follow this  
DD

MeetDomainers 2011 Warszawa

Recommended Posts

W tym roku MeetDomainers po raz drugi zawita do Warszawy :) Mam nadzieję, że centralne położenie Spotkania pozwoli uczestniczyć jak największej liczbie osób!

 

Piąta edycja MeetDomainers odbędzie się 14 października 2011 (piątek) w Polonia Palace Hotel w samym centrum Warszawy.

 

Wkrótce więcej szczegółów ;)

 

Dla osób, które jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w Spotkaniu, zapraszam do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji:

 

Sopot 2010

Manchester, UK 2010

Warszawa 2009

Kraków 2008

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeden dzień tylko ????

Tak, część merytoryczna, aukcja, wykłady i główny dzień networkingu to piątek i imprezy towarzyszące w piątek wieczór.

 

Natomiast kto wie - może znajdzie się sponsor, który coś zorganizuje w sobotę - jesteśmy otwarci na propozycje :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeden dzień tylko ????

 

Być może MD zmierza w kierunku spotkań a'la barcamp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a ja myślałem, że centralne położenie to gdzieś na lewo od Łodzi :)

 

Gdziekolwiek by nie było, dobrze że będzie i Daniel nie odpuścił kontynuacji.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdziekolwiek by nie było, dobrze że będzie ...

Piszesz jakbyś żadnego MD nie odpuścił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Być może MD zmierza w kierunku spotkań a'la barcamp?

Trzeba próbować różnych rozwiązań :)

 

Myślę, że taka skondensowana forma może pomóc w zachęceniu do udziału ludzi związanych między innymi z biznesem internetowym i branżą finansową. Świeża krew a przede wszystkim świeży dopływ kapitału, pomysłów i możliwości są potrzebne branży domen - nie tylko w Polsce ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Piszesz jakbyś żadnego MD nie odpuścił :)

 

 

Piszę pro publico bono ;) z uwagi na rozwój branży. Moje życiowe sprawy i priorytety często niestety kolidują z takimi spotkaniami. I chyba zresztą ostatnio ze spotkaniami w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie odbyło się czwarte MD?

 

W tym roku MeetDomainers po raz drugi zawita do Warszawy :) Mam nadzieję, że centralne położenie Spotkania pozwoli uczestniczyć jak największej liczbie osób!

 

Piąta edycja MeetDomainers odbędzie się 14 października 2011 (piątek) w Polonia Palace Hotel w samym centrum Warszawy.

 

Wkrótce więcej szczegółów ;)

 

Dla osób, które jeszcze nie miały okazji uczestniczyć w Spotkaniu, zapraszam do obejrzenia zdjęć z poprzednich edycji:

 

Sopot 2010

Warszawa 2009

Kraków 2008

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie odbyło się czwarte MD?

Manchaster, UK :) Nie mieliśmy tam jednak fotografa, więc profesjonalnej galerii ze zdjęciami brak.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do rejestracji na piąte z kolei spotkanie inwestorów domenowych MeetDomainers, które odbędzie się w piątek 14 października 2011 w Warszawie.

 

Szczegóły dotyczące Spotkania znajdziecie na stronie MeetDomainers.eu.

 

W Agendzie w tym roku znajdą się między innymi warsztaty “Negocjacje przy sprzedaży domen” oraz sesja Speed networking, w której będzie można bezpłatnie przez 60 sekund zareklamować Uczestnikom MeetDomainers dowolne usługi lub produkt.

 

Dla pierwszych pięciu osób z di.pl mamy 5 biletów w niższej cenie 300 PLN + VAT (369 PLN brutto). Żeby skorzystać z promocyjnej oferty wystarczy wpisać chęć swojego uczestnictwa w tym wątku i zarejestrować się na stronie http://meetdomainers.eu/rejestracja w uwagach dodając "di.pl - nazwa użytkownika z forum". W przypadku promocyjnych biletów akceptowaną formą płatności jest przelew w ciągu maksymalnie 5 dni od rejestracji.

 

Standardowa cena biletów Early Bird do końca sierpnia to 400 PLN + VAT. Dostępne są też bilety dla osób towarzyszących w cenie 250 PLN + VAT. Bilet taki upoważnia do wstępu na imprezę po konferencji.

 

Przyjmowane są też zgłoszenia domen na aukcję na żywo

 

Aukcja odbędzie się 14 października 2011 w Polonia Palace Hotel, a partnerem jak co roku będzie Aftermarket.pl, który zadba o możliwość licytacji przez internet jak również o promocję aukcji i domen wśród swoich użytkowników.

 

Propozycje swoich polskich domen (.pl, .eu, .com) wysyłajcie proszę na adres aukcja@meetdomainers.eu. Oprócz nazw podajcie cenę, od której rozpocznie się aukcja. Im lepsza domena i niższa cena startowa, tym większe szanse, że domena znajdzie się na aukcji. Na licytację zostaną wybrane najciekawsze zgłoszenia. Prowizja wynosi 10% wartości sprzedaży domeny.

 

W tym roku nacisk zostanie położony na jakość i atrakcyjność ofert, co oznacza, że na aukcję trafią głównie domeny z ceną startową 1 PLN. Nie będzie ich też za dużo, żeby lepiej skupić uwagę potencjalnych nabywców.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
wpisuję chęć!

Zapraszam jeszcze do rejestracji na stronie, jeśli chcesz kupić bilet w obniżonej cenie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapraszam jeszcze do rejestracji na stronie, jeśli chcesz kupić bilet w obniżonej cenie :)

 

DD

 

 

Na stronie byłem już zarejestrowany wcześniej, wysłałem informacje na mejla.

 

pzdr

 

d

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na stronie byłem już zarejestrowany wcześniej, wysłałem informacje na mejla.

Jeśli chcesz się zarejestrować na Spotkanie MeetDomainers na promocyjnych warunkach musisz to zrobić wypełniając ten formularz:

 

http://meetdomainers.eu/rejestracja

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby komuś wczytywała się strona MD z nieaktualnymi informacjami (na temat spotkania 2010 a nie 2011), to znaczy, że nie odświeżyły się w Waszym Windowsie DNSy.

 

Żeby temu zaradzić trzeba:

 

Wejść w START --> Programy --> Akcesoria --> Wiersz polecenia i wpisać ipconfig /flushdns

 

Powinno pomóc :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam pytania odnośnie aukcji

 

do kiedy są przyjmowane domeny, od kiedy zacznie być znana oficjalna lista domen wystawionych na aukcję oraz w jaki sposób zamierzasz Danielu reklamować aukcje.

 

to są moim zaniem pytania zasadne dla osób, któe chciałby dobre domeny od niskich cen startowych wystawić mając pewność, że bedzie odpowiednio długi czas i odpowiedni sposób na to, aby ludzie dowiedzieli się jakie domeny bezie mozna kupić i sie do tego odpowiednio przygotowali.

 

ostatnio bowiem odniosłem wrażenie, że domeny były znane zbyt późno

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam pytania odnośnie aukcji

 

do kiedy są przyjmowane domeny, od kiedy zacznie być znana oficjalna lista domen wystawionych na aukcję oraz w jaki sposób zamierzasz Danielu reklamować aukcje.

Co roku dość wcześnie daję informacji o aukcji - jakieś 3 miesiące przed jej odbyciem. Jednak wiele osób czeka do ostatniej chwili na zgłoszenie domeny. Dlatego ostateczna lista zwykle pojawia się kilka - kilkanaście dni przed aukcją. Zauważyłem, że podobnie jest na aukcjach zagranicznych.

 

Kiedy teraz dostaję emaile odnośnie aukcji, też najczęściej powtarzającym się pytaniem jest "Do kiedy można przesłać domeny?". A ja zawsze odpowiadam: im szybciej tym lepiej.

 

Jeśli zbierze się około 10 dobrych domen, to wstępna lista na aukcję zostanie opublikowana. Trafi do informacji prasowych, do osób które uczestniczyły w MeetDomainers lub są zainteresowane Spotkaniem lub aukcją (jest to kilkaset osó:) oraz do klientów Aftermarket.pl, którzy zainteresowani są takimi informacjami. Niezależnie każdy zgłaszający domeny może poinformować potencjalnych zainteresowanych (jeśli tacy na przykład w przeszłości byli).

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×