Jump to content
Sign in to follow this  
DD

MeetDomainers 2011 Warszawa

Recommended Posts

ile w sumie będzie domen na aukcji?

Przewidywany czas na aukcję to 75 minut. Trzeba wziąć pod uwagę jakieś opóźnienia, więc realnie 60 minut. W tym czasie można spokojnie zlicytować 20-30 domen. Ale jak nie będzie tyle ciekawych propozycji, to zostanie wystawionych mniej domen. Wszystko zależy od Was i Waszych zgłoszeń.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że może być LIPA z tegorocznym MD skoro na 5 promocyjnych wejściówek sprzedały się tylko 3. Może jednak lepiej przeboleć straty zaliczek i zorganizować MD w późniejszym czasie i innym miejscu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że może być LIPA z tegorocznym MD skoro na 5 promocyjnych wejściówek sprzedały się tylko 3. Może jednak lepiej przeboleć straty zaliczek i zorganizować MD w późniejszym czasie i innym miejscu?

Korneliusz - nie ścigamy się na ilość osób. MeetDomainers jest dla Was, ale nikt Was nie zmusi, żeby przychodzić :) Być może Spotkanie przestało być już atrakcyjne dla Użytkowników di.pl? A może po prostu wolicie bezpłatną konferencję - zawsze to kilkaset złotych oszczędności. Nie mnie to jednak oceniać. Ja robię swoje.

 

P.S Promocyjne wejściówki zostały też wczoraj zaoferowane w mailingu ze strony MeetDomainers. 5 zniżkowych biletów rozeszło się w godzinę.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałeś że

Dla pierwszych pięciu osób z di.pl mamy 5 biletów w niższej cenie 300 PLN + VAT (369 PLN brutto). Żeby skorzystać z promocyjnej oferty wystarczy wpisać chęć swojego uczestnictwa w tym wątku i zarejestrować się na stronie http://meetdomainers.eu/rejestracja w uwagach dodając "di.pl - nazwa użytkownika z forum".

Napisz proszę, jak będzie zapisanych 30 osób.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlatego ostateczna lista zwykle pojawia się kilka - kilkanaście dni przed aukcją.

 

szkoda. łątwiej by się byłoz decydować na wystawienie dobrej domeny od 1 pln wiedząc, że finalna lista będzie ogłoszona choć 20-30 dni wcześniej i mając pewnośc, że sama aukcja i domeny na niej beda odpowiednio rozreklamowane

 

tak to znowu domeny rozejdą się między tymi samymi osobami z naszego wąskiego kręgu

Share this post


Link to post
Share on other sites
szkoda. łątwiej by się byłoz decydować na wystawienie dobrej domeny od 1 pln wiedząc, że finalna lista będzie ogłoszona choć 20-30 dni wcześniej i mając pewnośc, że sama aukcja i domeny na niej beda odpowiednio rozreklamowane

 

tak to znowu domeny rozejdą się między tymi samymi osobami z naszego wąskiego kręgu

Nie mówię, że w tym roku ostateczna lista pojawi się tydzień przed aukcją. Prześlijcie domeny, a lista pojawi się za tydzień. Jak dojdzie parę domen później, to nie jest już zmartwienie tych, którzy wyślą teraz, bo ich domeny znajdą się na oficjalnej liście domen za tydzień. A jak ktoś prześle na tydzień przed aukcją, ale domena zostanie przyjęta, to jasne jest, że o takiej domenie dowiedzą się głównie Uczestnicy MD.

 

Powtórzę: to nie ode mnie zależy, kiedy będzie można stworzyć listę domen na aukcję, tylko od Was.

 

Tak więc proszę wszystkich chętnych o wysyłkę domen dzisiaj. Jeśli otrzymam zgłoszenie i domena zostanie zakwalifikowana na aukcję, to za tydzień o tej samej porze będzie gotowa lista domen na aukcję i pójdzie w świat. Wraz z propozycjami koniecznie podajcie cenę startową. Oferty z ceną 1 PLN będą miały pierwszeństwo przed innymi.

 

Informacja o aukcji właśnie dotarła do startupów. Przynajmniej tych czytających MamStartup.pl:

http://mamstartup.pl/pressroom/675/specjal...ers-w-warszawie

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posypały się zgłoszenia :) I są już nawet wybrane dwie pierwsze domeny na aukcję: drinki.pl od 1 PLN i hotels.pl od 150 000 PLN. Chciałem podkreślić, że ta druga domena to wyjątek, który zrobiłem ze względu na dużą wartość nazwy i faktyczną możliwość jej sprzedaży na aukcji. Generalnie domen z ceną startową powyżej 1 PLN nie przewiduję więcej niż kilka. Mam nadzieję, że wszystkie będą podobnej jakości.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno nie ma już miejsc promocyjnych? :P

Są jeszcze dwa :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko zapytam czy będzie stream i czat aukcji na żywo? Albo video z całej konferencji?

 

Faktycznie z drinki.pl za 1zł ciężko rywalizować więc odpuszczę sobie kompromitację z moimi propozycjami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
drinki.pl od 1 PLN

Nawet tańsza niż driny.pl :P ale czy drinki nie miały być darmowe ? :P

hotels.pl od 150 000 PLN. Chciałem podkreślić, że ta druga domena to wyjątek, który zrobiłem ze względu na dużą wartość nazwy i faktyczną możliwość jej sprzedaży na aukcji.

Już trzymam kciuki za nowy rekord MD :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie z drinki.pl za 1zł ciężko rywalizować więc odpuszczę sobie kompromitację z moimi propozycjami :P

taka sugestia mi się nasunęła:

może oprócz domen premium, takich jak hotels.pl etc ,

zrobić też aukcję, oddzielną, dla domen np. dwuwyrazowych

będzie więcej domen na aukcji , więc więcej licytujących i kupujących

Share this post


Link to post
Share on other sites
taka sugestia mi się nasunęła:

...

Taka sugestia mi się nasunęła - nie drażnijcie Daniela - jeszcze jest za młody by głowa mu się oszroniła siwizną :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tylko zapytam czy będzie stream i czat aukcji na żywo? Albo video z całej konferencji?

 

Faktycznie z drinki.pl za 1zł ciężko rywalizować więc odpuszczę sobie kompromitację z moimi propozycjami :P

Stream video online z aukcji domen raczej będzie, z całej konferencji na pewno nie.

 

Zgłaszajcie domeny - nic nie ryzykujecie. Najwyżej nie zostaną dodane. Głowy Wam za to nikt nie utnie :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, a te panienki z przed tego hotelu to w cenie wejściówki? :P

Daniel bierze te ze Złotych Tarasów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Aktualne, zostały jeszcze dwie wejściówki Jeśli się decydujesz proszę napisz na di.pl w wątku o MD i zarejestruj się na stronie. "

To ja poproszę jedną dla mnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, ze przed aukcja zostana zaprezentowane domeny szerzej.

Czy to na stronie www i/lub ulotkach czy to przez osobe prowadzaca aukcje ktora poza mowieniem kwot powinna zachecac do zakupu domen mowiac o ich walorach typu: generyk, popularnosc w google, mozliwe zastosowania domeny itd.

 

Fajnie gdyby nie bylo :P tylko dobre domeny.

Edited by vips

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieje, ze przed aukcja zostana zaprezentowane domeny szerzej.

Czy to na stronie www i/lub ulotkach czy to przez osobe prowadzaca aukcje ktora poza mowieniem kwot powinna zachecac do zakupu domen mowiac o ich walorach typu: generyk, popularnosc w google, mozliwe zastosowania domeny itd.

Najlepiej wynająć jakiegoś telemarketera z Mango Gdynia. Pudzian, albo Klaudiusz nadawaliby się do takiej roli znakomicie. :P

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej wynająć jakiegoś telemarketera z Mango Gdynia. Może Pudzian, albo Klaudiusz.

 

jesli ktos pamieta chat podczas licytacji na ostatnim MD to moglo sie wydawac ze "Gracjan" bylby rowniez dobry.

zobaczymy czy wyjdzie z tego ilosc czy jakos :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najlepiej wynająć jakiegoś telemarketera z Mango Gdynia. Pudzian, albo Klaudiusz nadawaliby się do takiej roli znakomicie. :P

 

Ja wolałbym Niekrytego krytyka :P

 

http://niekrytykrytyk.com/

 

Edit: Dla niezorientowanych w temacie dodam - twórca najpopularniejszego polskiego kanału komediowego w youtube :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×