Jump to content
Sign in to follow this  
thomaso

Energetyka.pl

Recommended Posts

To chyba moja najwyższa wycena w tym dziale - minimum 100k pln dla KK (oczywiście wysokie kwoty często osiąga się posiadając wysoki próg cierpliwości). W d2d połowę tej sumy (no może ciut mniej). Energetyka to nie jest branża z miejskiego ryneczku, gdzie ludzie kupują wiejskie jaja od szczęśliwych kur.

 

Szczere gratulacje, to tak jakbyś wygrał w totka :)

 

 

Na pewno ładna i wartościowa domena. Ale za 100 k to na pewno jej nie sprzedaż i powiem Ci dlaczego. Polska to nie USA, u nas domeny nie uzyskują takich wysokich cen. W Polsce każdy szuka wszędzie oszczędności, nie znajdzie się klient końcowy który zdecyduje sie zapłacić za domenę tyle pieniędzy - będzie mu po prostu szkoda. Załóżmy teoretycznie ze klient końcowy zaproponuje Ci 20k-30k jako ostateczna ofertę, to jestem pewien ze sie zgodzisz na jego propozycje nawet jeśli domena będzie wyceniona na więcej.

Duzo osob ktore nadesłały zapytania o cene domeny to najprawdopodobniej ludzie z "naszej branży" Jeśli byliby to klienci końcowi to czemu nie licytowali domeny dzień wcześniej kiedy była na aukcji? Czy miała założona opcje? :) ==> tym bardziej ją sprzedaż nawet za 10k

 

Pozdrawiam dWr

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli byliby to klienci końcowi to czemu nie licytowali domeny dzień wcześniej kiedy była na aukcji?

moze dlatego ze nie byla na aukcji tylko zostala zlapana na opcje, ktora zalozyl thomaso :)

 

co do wyceny to okolice sredniego XX.XXX zadowoliloby mnie- i tyle Ci zycze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze dlatego ze nie byla na aukcji tylko zostala zlapana na opcje, ktora zalozyl thomaso :)

 

 

W monecie kiedy zamieszczałeś odpowiedz na mojego posta zdałem sobie sprawę ze mogla miec opcje i i dokonałem edycji :)

 

Zastanawia mnie kto był jej właścicielem, ze nie opłacił tak dobrej domeny. Takie rzeczy rzadko sie zdarzają :) ...

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Na pewno ładna i wartościowa domena. Ale za 100 k to na pewno jej nie sprzedaż i powiem Ci dlaczego. Polska to nie USA, u nas domeny nie uzyskują takich wysokich cen. W Polsce każdy szuka wszędzie oszczędności, nie znajdzie się klient końcowy który zdecyduje sie zapłacić za domenę tyle pieniędzy - będzie mu po prostu szkoda. Załóżmy teoretycznie ze klient końcowy zaproponuje Ci 20k-30k jako ostateczna ofertę, to jestem pewien ze sie zgodzisz na jego propozycje nawet jeśli domena będzie wyceniona na więcej.

Duzo osob ktore nadesłały zapytania o cene domeny to najprawdopodobniej ludzie z "naszej branży" Jeśli byliby to klienci końcowi to czemu nie licytowali domeny dzień wcześniej kiedy była na aukcji? Czy miała założona opcje? :) ==> tym bardziej ją sprzedaż nawet za 10k

 

Pozdrawiam dWr

 

Bój się boga... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyceny niektórych osób powalają mnie na kolana - marne kilka tysięcy za taką domenę można wziąć zawsze. Tomek nie sprzedawaj za psi grosz. Domena jest ścisły top, nie daj się zwieść coniektórym wypowiedziom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wyceny niektórych osób powalają mnie na kolana - marne kilka tysięcy za taką domenę można wziąć zawsze. Tomek nie sprzedawaj za psi grosz. Domena jest ścisły top, nie daj się zwieść coniektórym wypowiedziom.

 

Zgadzam ze domena jest topowa, to za ile zostanie sprzedana zależy od umiejętności negocjacyjnych sprzedającego i i od tego jak duże ma się parcie na pieniądze. Jezeli zapłaciłeś 30 zl za opcje na domenę która jest warta tak duuużo to istnieje prawdopodobieństwo,ze sprzedaż ja za znacznie mniej. No chyba ze jesteś Blake Carrington i oferta w granicach 30k nie robi na tobie wrażenia... :)

Dlaczego domena która jest wyceniona tak wysoko nie została przedłużona przez właściciela? Moze był nim Blake Carrington...:)

 

Zycze jak najwyższych sprzedaży.

 

Pozdrawiam,

dWr

Edited by Web4Net

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może zamiast rzucać iksami ( rozrzut większy niż kolubryna ) zabawić się i odpowiedzieć na pytanie...ile bym dał żeby ją odkupić...

Ta propozycja nasuwa mi się po wczorajszej rozmowie z jedną z osób dość wysoko postawionych w Enei a zajmującej się m.in. marketingiem. Zapytałem czy domeny z branży energetycznej leżą w kręgu zainteresowań Jego firmy. Wynikła z tego dość ciekawa rozmowa. Zapytałem wprost czy byliby zainteresowani domeną Energetyka.pl. Odpowiedź wcale mnie nie zdziwiła...gdyby była nam potrzebna, to już dawno należałaby do nas...po czym nastąpił wykład o promowaniu własnej marki itp. itd. Ta rozmowa utwierdziła mnie w przekonaniu o tym co napisałem wcześniej...domena super ale o zasobnego klienta będzie bardzo trudno...bo tych ewentualnych KK można policzyć na palcach jednej reki...z tym jednak, że jak się już taki daj Boże trafi, to będzie " Złoty Strzał ". Wracając jednak do propozycji zawartej w poście, za domenę byłbym w stanie wyłożyć ok. 10k. Czemu tylko i aż tyle? Bo uważam, że wydawanie większych pieniędzy z punktu widzenia inwestora na domenę która ma bardzo ograniczony rynek KK może się okazać zamrożeniem kasy na długie, długie lata...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję wystawić na Am od 10 zł bez ceny minimalnej - rynek oceni domenę :)

 

Tylko bez tej ceny minimalnej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję wystawić na Am od 10 zł bez ceny minimalnej - rynek oceni domenę :)

 

No tak, ale ja nie chcę jeszcze sprzedawać tej domeny, a szczególnie domainerowi - znając już oferty d2d składane dla tej domeny (najwyższa dotychczas wyniosła 3000 zł netto).

 

Dziękuję w każdym razie za wszystkie opinie i wyceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mówiłem, że na rynku D2D realne kilka tysięcy PLN i to się potwierdza :)

 

energetyka.pl to taka domena, że szkoda sprzedaż za kilka tysięcy, ale też ciężko znaleźć kupca na więcej. Wiem, bo sam mam trochę takich domen. Szczególnie, że domena kupiona z opcji - trzeba to potraktować jak los na loterii, albo zakup kawałka ziemi w okazyjnej cenie - może kiedyś ktoś zechce tam postawić osiedle, albo centrum dystrybucyjne, a wtedy premia będzie astronomicznie wysoka :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mówiłem, że na rynku D2D realne kilka tysięcy PLN i to się potwierdza ;)

 

energetyka.pl to taka domena, że szkoda sprzedaż za kilka tysięcy, ale też ciężko znaleźć kupca na więcej. Wiem, bo sam mam trochę takich domen. Szczególnie, że domena kupiona z opcji - trzeba to potraktować jak los na loterii, albo zakup kawałka ziemi w okazyjnej cenie - może kiedyś ktoś zechce tam postawić osiedle, albo centrum dystrybucyjne, a wtedy premia będzie astronomicznie wysoka ;)

 

DD

 

 

Prawda jest taka że ty tego nie sprzedasz nawet za 10k a dd weźmie spokojnie 100k ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prawda jest taka że ty tego nie sprzedasz nawet za 10k a dd weźmie spokojnie 100k ...

 

 

No prosze... teraz nadszedł czas na przepowiednie z fusów... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mówiłem, że na rynku D2D realne kilka tysięcy PLN i to się potwierdza ;)

 

energetyka.pl to taka domena, że szkoda sprzedaż za kilka tysięcy, ale też ciężko znaleźć kupca na więcej. Wiem, bo sam mam trochę takich domen. [...]

 

DD

Daniel, prześlij na pw listę tych domen, jestem zainteresowany kupnem w cenie kilku tysięcy PLN, jeśli jakościowo są takie same jak energetyka.pl.

 

Wracając do tematu -świetna domena.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel, prześlij na pw listę tych domen, jestem zainteresowany kupnem w cenie kilku tysięcy PLN, jeśli jakościowo są takie same jak energetyka.pl.

No przecież mówiłem, że szkoda sprzedać w tej cenie..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×