Jump to content
Sign in to follow this  
Paczus

Opinie na temat domeny.pl

Recommended Posts

W jaki sposób ustosunkuje się Pan do zarzutów stawianych w ostatnich dniach przez użytkowników forum optymalizacja.pl?

 

Chyba optymalizacja.com ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co z promocja domenomnia? Czytalem regulamin, umowa jest na rok. za przedluzenie placisz wedlug obowiazujacego na ta chwile cennika, transfery sa drogie od 100 do 199pln, tak mi napisalli w e-mailu. Mam tam kilka domen i troche sie martwie, bo chce je utrzymac mam plan na serwis, ale nie chce zoobowiazywac sie do niczego pozatym co wiem. Moze ktos zglebial juz ta promocje bardziej, albo ma doswiadczenie w tego typu zagraniach przez rejestratorow(chodzi mi o caly temat). z gory dziekuje za odpowiedzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tranfery domen polskich są bezpłatne. A za transfer domen globalnych czy europejskich płaci się tyle co za odnowienie domeny. Skąd oni wytrzasnęli taką kwotę 100-199 PLN??

 

@Krustiansmq - czy ty naprawdę nie możesz sobie tych domen zarejestrować u jakiegoś normalnego rejestratora? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem od nich wezwanie do zapłaty: 121,99 brutto (nie wiem za co?) i 25zł ZA OTRZYMANIE WEZWANIA :) I Straszą wpisem do KRD :) Chyba trzeba będzie ich załatwić na swój sposób. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie otrzymałem od nich wezwanie do zapłaty: 121,99 brutto (nie wiem za co?) i 25zł ZA OTRZYMANIE WEZWANIA :) I Straszą wpisem do KRD :) Chyba trzeba będzie ich załatwić na swój sposób. :)

 

To znaczy jak?

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 domen wystarczy zeby wynająć ekipę do spuszczenia wpie....lu :)

 

 

... groźby karalne :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×