Jump to content
apze

Ciekawe domeny do kupienia

Recommended Posts

Witam,

 

brakuje mi na forum takiego tematu, w którym można podpowiadać i przedstawiać ciekawe oferty domeny do nabycia. Często widzę (moim zdaniem) ciekawe domeny, których sam nie kupię z różnych powodów, a które mogłyby zainteresować forumowiczów.

 

Proponuję umieszczanie tutaj min:

 

- domen, które wygasają i które można zlecić do przechwycenia w Dropped.pl Premium.pl czy Az.pl

- ciekawych ofert domen na sprzedaż na Sedo, AM, NDX Market

- domen, które można kupić bezpośrednio (np: informacja "ta domena jest na sprzedaż" po wpisaniu nazwy w przeglądarkę)

- oraz ofert z innych miejsc

 

Proszę nie podawać tutaj sowich domen!

 

Zacząłbym temat podając przykład oferty, jednak dziś nie mam nic na oku :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna inicjatywa, z tym że poniższe bym wyłączył:

- domen, które wygasają i które można zlecić do przechwycenia w Dropped.pl Premium.pl czy Az.pl

 

i tak już trudno coś fajnego przechwycić w rozsądnej cenie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, mój przedmówco. Ja pamiętam jakie fajne domeny można było pozyskać dzięki firmie ParkDomen.pl.

 

Ciekawa inicjatywa, tylko żeby właściciele tych niby świetnych domen tu nie spamowali. A co jeśli domena będzie dobra i tania, lecz zgłaszana tu przez jej właściciela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za chwilę będzie to dział Handel i Ogłoszenia Bis tyle tylko że sprzedawcy będą wrzucać linki do swoich ciekawych domen z drugiego konta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajna inicjatywa, z tym że poniższe bym wyłączył:

 

 

i tak już trudno coś fajnego przechwycić w rozsądnej cenie..

O to właśnie chodzi, żeby wyselekcjonować te najlepsze. Raz na miesiąc spada coś ciekawego np: latarka.pl czy sztukateria.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę, że taka spam tablica tu powstanie, że w kilka dni będzie to największy wątek na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

powielenie tematów zobacz tę aukcję, domeny polskie... + newslettery dropped :) czyli dobry temat aby szybko dostać ostrzeżenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy to potrzebny wątek. idea mozę i szczytna, ale musiałby ktoś odgórnie ( moderacja ) akceptować wpisy. wtedy możnaby dawać i swoje domeny/aukcje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kryterium "ciekawe" jest chyba zbyt szerokie, można coś takiego zrobić, ale bez podawania własnych domen, bo w przeciwnym razie w tym wątku będziemy mieć reklamę giełd Aftermarket.pl, Premium.pl i Az.pl w jednym. Czyli wielki burd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie będzie można dodawać swoich domen to powstanie dużo "alterego" użytkowników :)

Akceptacja wpisu przez moderatora to moim zdaniem dobry pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że to dobry pomysł na wątek, z pominięciem tego:

 

- domen, które wygasają i które można zlecić do przechwycenia w Dropped.pl Premium.pl czy Az.pl

 

To akurat robienie sobie niepotrzebnej konkurencji :-) Natomiast fakt, że często widzi się ciekawe domeny z informacją, że są na sprzedaż. Ale albo mnie na nią nie stać, albo jest dla mnie mało interesująca, natomiast ktoś z innych domeniarzy mógłby się nią zainteresować.

Proponowałbym wrzucanie domen, które nie są w rękach domeniarzy, ale są na sprzedaż, ew. ciekawe (naprawdę ciekawe) oferty na sedo, namedrive (np. domeny z ustaloną ceną).

Kiedyś pytałem o ceny tych domen, ale były dla mnie za wysokie :/ Może teraz są tańsze - próbujcie ;-)

 

autobus.pl

suknie.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę nie podawać tutaj sowich domen!

 

To będzie chyba najtrudniejsze do egzekucji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczymy jak się rozwinie temat, będę go obserwował. Jest to dział o ciekawych domenach, kryteria i reguły są jasne. Przemycanie swoich domen lub spam będzie egzekwowany jak w innych wątkach. Próba przemycenia domeny w stylu tanie-popielniczki.pl będzie z pewnością widoczna. Także za posiadanie dwóch kont administracja przewidziała "nagrody", które systematycznie są rozdawane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co jeśli domena będzie dobra i tania, lecz zgłaszana tu przez jej właściciela?

 

Czy wg Ciebei to możliwe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak więc zacznę :)

 

Od właściciela domeny znaki.pl, która jest na sprzedaż otrzymałem dziś informację, że jest ona do nabycia za 35.000zł netto, faktura VAT. Sądzę, że minimum 5000zł da się urwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zarzadzanie.pl, cena po zapytaniu 9000pln netto, FV. Moim zdaniem dobra cena ale nie dysponuję takimi rezerwami.

Pewnie jeszcze coś da się utargować. Polecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zarzadzanie.pl, cena po zapytaniu 9000pln netto, FV. Moim zdaniem dobra cena ale nie dysponuję takimi rezerwami.

Pewnie jeszcze coś da się utargować. Polecam :)

Spadła z 12.000zł netto w 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo miałem napisać widząc post Slawko.

Wg mnie bardzo dobra domena w rozsądnej cenie. :)

 

Spadła z 12.000zł netto w 2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jak co lepszy zakup zarzadzanie.pl za 9.000 PLN niż znaki.pl za 35.000 PLN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co jak co lepszy zakup zarzadzanie.pl za 9.000 PLN niż znaki.pl za 35.000 PLN :)

"zarzadzanie" to jakiś nowy sposób na robienie czegoś rzadko?

podzielam zdanie networkera, że bez kompletu z IDN wygląda co najmniej słabo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×