Jump to content
Sign in to follow this  
wariat007

Dropped - testy

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Mam pytanie do testerów domen: Jak długo trzeba czekać by domeny testowe były widoczne w panelu dropped?

Dziś przelewałem pieniążki na konto w dropped - błyskawica, rejestrowałem domeny - błyskawica. Chciałem wziąć 2 na testy i tu już szału nie było. Dostałem 2 maile (do każdej z domen po jednym) że "zostala zarejestrowana w glownym rejestrze domeny .PL."

Natomiast ni hu hu nie mogę ich odnaleźć ani na liście testów ani na liście domen ani na liście opcji.

Stąd moje pytanie o okres oczekiwania dla testów zanim poruszę support dropped.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź licząc na wyrozumiałość w odniesieniu do mojej początkującej osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź - w takim razie skoro opóźnienie przy testach jest normalne to poczekam do jutra z interwencją u rejestratora.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za odpowiedź - w takim razie skoro opóźnienie przy testach jest normalne to poczekam do jutra z interwencją u rejestratora.

 

Nie wiem jak u innych, ale u mnie domeny są widoczne zaraz po potrąceniu środków z konta i otrzymaniu maila. Nie ma żadnego opóźnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie w tym problem, że dostałem maila ze stwierdzeniem jak wyżej, natomiast ani środki nie zostały podjęte z konta, ani nie mam ich w panelu, ani nie dostałem drugiego maila do każdej ("...zarejestrowaliśmy dla Ciebie domeny..."), a we whois widnieje:

NAZWA DOMENY:

 

 

[domena].pl podczas testów

utworzona:

2011.05.19 10:45:48

ostatnia modyfikacja:

2011.05.19 10:45:48

 

REJESTRATOR:

Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

 

tel.+357.22761649

 

fax:

+357.22767543

 

e-mail:

domains@dropped.pl

------------

 

Stąd jako nowicjusz pytałem o czasy opóźnienia. Dzięki Waszym odpowiedziom wiem, że już czas uderzyć do supportu dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×