Jump to content
app

co z albert.pl ?

Recommended Posts

Wchodze na stronę Albert.pl

 

a tam napis "Null :)"

 

mam tam domeny a tu nagle taki zonk i zalogować się nie mogę...

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak byłem ostatnio na albert.pl to stronie głównej widniał komunikat zachęcający do skorzystania z usług premium.pl A z tym null nieźle :) Niestety szefa albert.pl/premium.pl/ppd.pl/ na forum już nie ma...

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb sprzedał interes, wylogował się z di.pl i opala się pewnie na jakiejś gorącej wyspie popijając zimne drinki... :rolleyes: A my się tu z domenami męczymy... :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb sprzedał interes, wylogował się z di.pl i opala się pewnie na jakiejś gorącej wyspie popijając zimne drinki... :rolleyes: A my się tu z domenami męczymy... ;)

 

DD

Dziwię się, że jeszcze nie wykupił klapa.pl dla nowego projektu. No dobra...nie kopie się leżącego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pb sprzedał interes, wylogował się z di.pl i opala się pewnie na jakiejś gorącej wyspie popijając zimne drinki... :) A my się tu z domenami męczymy... :P

Jestem gotów rozważyć przejęcie wszystkich Twoich domen za kilka; no może za kilkanaście a w przypływie szaleństwa nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych by pozbawić Ciebie tych męczarni ;)

Do tego być może dorzucę bilet lotniczy na naprawdę gorącą wyspę + zimny drink powitalny gratis :rolleyes:

Po co się masz męczyć - Kangur Cię wyręczy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem gotów rozważyć przejęcie wszystkich Twoich domen za kilka; no może za kilkanaście a w przypływie szaleństwa nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych by pozbawić Ciebie tych męczarni :)

Do tego być może dorzucę bilet lotniczy na naprawdę gorącą wyspę + zimny drink powitalny gratis :rolleyes:

Po co się masz męczyć - Kangur Cię wyręczy ;)

 

Kilkadziesiąt tysięcy? Skłonny jestem wziąć malutki kredyt i wówczas złożyć ofertę o 1,000 PLN wyższą od Twojej Kangur. Obawiam się jednak, że DD wyjątkowo dobrze znosi te męczarnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie róbcie OT, bo to wątek o premium i pb :)

 

:rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie Panie DD bez OT i uszczypliwości.

 

Co do tematu to na premium.pl wprowadzono w końcu inne rozszerzenia typu .com .net .info .eu itp. itd. w całkiem przystępnych cenach:

http://premium.pl/prices.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie Panie DD bez OT i uszczypliwości.

 

Co do tematu to na premium.pl wprowadzono w końcu inne rozszerzenia typu .com .net .info .eu itp. itd. w całkiem przystępnych cenach:

http://premium.pl/prices.html

 

To się chwali, aczkolwiek jako użytkownik serwisu nie dostałem żadnej informacji o wprowadzonych nowościach, nie wiem kto rejestruje domeny globalne w imieniu premium.pl itd. Po prostu mocno kuleje informacja w tym serwisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, 2 lata minęły, a tak w kontekście pewnej rozmowy postanowiłem sprawdzić co dziś jest pod Albert.pl.

 

A tu ZONK.

 

Domena ta jakąś tam domenową historię stworzyła, a tu brak choćby landing page z ofertą sprzedaży, albo przekierowania na Premium.pl.

 

serwery nazw:

domain.for.sale.at.premium.pl. [62.129.243.50]

domena.do.kupienia.w.premium.pl. [62.129.241.114]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albert sobie odpoczywa, ale nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×