Jump to content
Guest Michal

3 najlepsze agencje dot. web design w kraju

Recommended Posts

I właśnie zostałem zasypany na priv ofertami firm specjalizujących się głownie w stronach - wizytówkach ;)

 

BTW, czy ktoś słyszał coś o http://muso.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja poszukuję takiej średniej półki, czyli budżet 10-20k na projekt :)

 

Uderzaj tutaj: iCenter

 

W jej usługi zaopatrują się większe agencje, które np. realizują projekty dla Tymbarka czy Kubusia :) Zresztą, jak chciałbyś wiedzieć więcej, pytaj tutaj lub na PW, mam z nią stały kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uderzaj tutaj: iCenter

 

W jej usługi zaopatrują się większe agencje, które np. realizują projekty dla Tymbarka czy Kubusia :) Zresztą, jak chciałbyś wiedzieć więcej, pytaj tutaj lub na PW, mam z nią stały kontakt.

T że realizują to nie znaczy że dobrze to robią, szczerze ich wykonane projekty nie trafiają do mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
T że realizują to nie znaczy że dobrze to robią, szczerze ich wykonane projekty nie trafiają do mnie.

nie chciałem tego pisać, ale mam podobne zdanie

Share this post


Link to post
Share on other sites
T że realizują to nie znaczy że dobrze to robią, szczerze ich wykonane projekty nie trafiają do mnie.

 

Muszą podgonić z tematem Web 2.0, bo generalnie takich serwisów brakuje im w portfolio :) A jeśli chodzi o solidność współpracy, to polecam. Kreację zawsze można zamówić u freelancera i wdrożyć ją w solidnej agencji - i już pomijając agencję, którą reklamowałem: po prostu takie rzeczy jak licencje, prawa majątkowe, gwarancje i historia firmy dla wielu osób ma znaczenie. Zwłaszcza dla tych, co mieli pecha na np. Zlecenia przez net :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuję magika od materiałów reklamowych takich jak ulotki, bannery itp. Czy możecie polecić kogoś dobrego i sprawdzonego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poszukuję magika od materiałów reklamowych takich jak ulotki, bannery itp. Czy możecie polecić kogoś dobrego i sprawdzonego?

 

Ostatnio przeglądałem ofertę jednego grafika i spodobały mi się jego projekty .

 

http://www.dawidgolata.pl/

 

 

Polecam przejrzeć listed.pl :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam kowr.eu

 

Widziałem ich kilka projektów, jeśli miałbym sensowny budżet na stronę internetową i dobry pomysł, to bez zastanowienia zgłosiłbym się do nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopię temat... Zatem ustalono jednogłośnie, trzy najlepsze agencje w kraju? Może ankieta?

 

Jakiego rzędu koszta pochłonąłby projekt kompleksowego wypromowania brandu = sklepu na generycznej domenie top premium (!) w .pl, branża i rodzaj asortymentu dość popularny, zarówno stacjonarnie, jak i sieciowo, duża konkurencja. Liczy się inwencja, ciekawe podejście do tematu, opracowanie skutecznej strategii marketingowej, pełna interakcja w mediach cyfrowych, wysoka kreatywność. Czy budżet xx xxx jest wystarczający (celowo nie podaję czy niski, średni czy wysoki, aby niepotrzebnie nie zniekształcić kształtu ewentualnych propozycji :] )?

 

edit: bez telewizji, radia i nośników zewnętrznych, to chyba ważna wskazówka.

Edited by plw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×