Jump to content
Guest Michal

3 najlepsze agencje dot. web design w kraju

Recommended Posts

Guest Michal

Szukam trzy najlepsze agencje w kraju, które się specjalizują w tworzeniu stron korporacyjnych WWW. To, co do tej pory widziałem, jest OK, ale nie powala na nogi. Szukam kogoś, kto potrafiłby stworzyć coś, co jakościowo jest porównywalne do ibm.com, apple.com, microsoft.com, ge.com, bmw.com. Coś, co posiada swój własny wyraźny charakter i styl.

 

Jeżeli w Polsce takich osób nie ma, będę wdzięczny za podesłanie linków do zagranicznych agencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Przychodzi mi na myśl autentika.pl .

Jest to dobry kierunek, ale jednak to jeszcze nie ten poziom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
ideo.pl

Zbyt często korzystają z podobnych wzorców. Przez to w przypadku serwisów korporacyjnych nie tworzą unikalnego charakteru strony. Dostrzegam pewne niedociągnięcia w wykonaniu.

 

4k.pl

Skromne portfolio, nie robią wrażenia.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

No to może coś innego (jednak już pewnie nie na Twoją kieszeń):

 

Linkmark.pl - Agencja Interaktywna

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś, co posiada swój własny wyraźny charakter i styl.

 

W tym punkcie linkmar.pl zdecydowanie na czele stawki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukam trzy najlepsze agencje w kraju, (...) Szukam kogoś, kto potrafiłby stworzyć coś, co jakościowo jest porównywalne do ibm.com, apple.com, microsoft.com, ge.com, bmw.com.

Jeżeli w Polsce takich osób nie ma, będę wdzięczny za podesłanie linków do zagranicznych agencji.

Jeżeli w Polsce żadna agencja nie będzie Tobie odpowiadała, to zawsze możesz skontaktować się z tymi, które pracowały przy wymienionych przez Ciebie projektach zagranicznych.

Nie czuję się ekspertem ale zastanawiam się co tak powala np. przy ibm.com ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Przypomniałem sobie jeszcze o:

IguanaStudio.pl

K2.pl

 

 

 

Nie czuję się ekspertem ale zastanawiam się co tak powala np. przy ibm.com ?

Może to że strona się sypie w FF 4.0.1?

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Potwierdzam, ideo raczej ścisła czołówka.

 

No czołówka, czołówka - i oni zdają sobie z tego sprawę co przy cenach wychodzi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

K2.pl to taki gigant branżowy - zresztą spółka notowana na giełdzie, więc na pewno poważny kontrahent.

autentika.pl - mniejsza ale bardzo znana

 

warto jeszcze sprawdzić: os3.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem przekonany, że większość z tych agencji wykonałaby dla Ciebie stronę na tym samym poziomie jakości i stylu, tylko Ty musiałbyś dysponować budżetem na tym samym poziomie co IBM, Microsoft, Apple etc.

 

Dla mnie nie ma nic "nie do przeskoczenia" w podanych przykładach. Do puli dorzucam Janmedia.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukam trzy najlepsze agencje w kraju, które się specjalizują w tworzeniu stron korporacyjnych WWW.

Na początek pobierz sobie PDF-a:

http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/r...-kampanie-19045

 

Moje propozycje:

1. koniecznie

epoint.pl

artegence.pl

maxweber.com

 

2. ewentualnie

os3.pl

k2.pl

id.pl

red8.pl

janmedia.pl

adv.pl

procreation.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to może coś innego (jednak już pewnie nie na Twoją kieszeń):

 

Linkmark.pl - Agencja Interaktywna

 

hehe dawno nie widziałem podobnych artystów :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam temat, ale tym razem chodzi o dobre (nie najdroższe) agencje interaktywne, które mają doświadczenie w projektach bardziej skomplikowanych niż firmowa strona www. Czy możecie kogoś polecić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdźcie może revolver.pl Artura Kurasińskiego.

 

Tak naprawdę niewiele można wam doradzić jak nie powiecie chociaż w zarysie czegoś o projekcie i jego skali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak naprawdę niewiele można wam doradzić jak nie powiecie chociaż w zarysie czegoś o projekcie i jego skali.

Ja np. poszukuję kogoś dobrego do:

- wykonania projektu graficznego sklepu internetowego działającego na platformie IAI

- przebudowy serwisu http://hostingi.pl oraz http://jedenprocent.pl

- wykonania serwisu typu http://imgur.com z naciskiem na obsługę wielu serwerów

 

I niestety albo trafiam na agencje wyceniające projekt na ~40k PLN, lub "amatorskie" firmy specjalizujące się w stronach - wizytówkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I niestety albo trafiam na agencje wyceniające projekt na ~40k PLN, lub "amatorskie" firmy specjalizujące się w stronach - wizytówkach.

 

Też się z tym spotykam ale od drugiej strony (robimy aplikacje na komórki). Trafiają się klienci, którzy przychodzą z projektem na 1-2mc roboty np na Androida. Do takiego projektu w najlepszym wypadku muszę posadzić jednego programistę na pełny etat i sam się zaangażować w "projekt-managerowanie" (pilnowanie postępu prac, komunikację klient-firma itd.). Do tego klient oczekuje kilku-miesięcznej gwarancji a jednocześnie jak dostaje wycenę to się łapie za głowę i mówi, że to powinno 3000 PLN kosztować. Łatwo policzyć, że sam mój koszt zatrudnienia tego programisty jest większy. A gdzie mój czas? A gdzie koszty okresu gwarancyjnego, wartość naszego know-how i doświadczenia - nie mówiąc już o tym, że działalność gospodarczą prowadzi się dla zysku a nie dla zabawy.

 

Musisz się zdecydować czy chcesz mieć wykonawcę profesjonalistę z doświadczeniem i normalnym zespołem z prawdziwego zdarzenia, czy chcesz mieć tanio. Bo to jedno z drugim nigdy w parze nie idzie i nie może iść (chyba, że ktoś nie potrafi liczyć pieniędzy). Jak chcesz mieć tanio to niestety musisz szukać freelancera/studenta od "stron-wizytówek"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Musisz się zdecydować czy chcesz mieć wykonawcę profesjonalistę z doświadczeniem i normalnym zespołem z prawdziwego zdarzenia, czy chcesz mieć tanio. Bo to jedno z drugim nigdy w parze nie idzie i nie może iść (chyba, że ktoś nie potrafi liczyć pieniędzy). Jak chcesz mieć tanio to niestety musisz szukać freelancera/studenta od "stron-wizytówek"

Ja poszukuję takiej średniej półki, czyli budżet 10-20k na projekt ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasza firma tworzy serwisy branżowe ( właśnie średnia półka ) wg specyfikacji Klientów i przy określonych funkcjonalnościach.

Zapraszam do kontaktu PW lub TUTAJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×