Jump to content

Recommended Posts

Kupiłem trochę wczoraj i dzisiaj rano. Dostałem potwierdzenie o wpływie środków i o wysłaniu Doge ale nadal nie mam ich w portfelu. Ile się na nie czeka?

 

Dziwne trochę, bo wysyłka kryptowaluty z jednego portfela do drugiego trwa maksymalnie kilka minut. Ciężko mi powiedzieć co może być powodem, sam miałem kilka minut od zakupu (oczywiście po synchronizacji portfela, ale to raczej jest jasne, że jest potrzebna).

 

Może być tak, że teraz mają za mało waluty i będą opóźnienia (tak było jakiś czas temu z litecoinem), ale wtedy w sumie nie pisaliby, że waluta jest wysłana tylko, że będzie opóźnienie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

czekalem wczoraj 7godzin na dogi z liliona..

teraz tez czekam od 9:40...

Edited by panh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem trochę wczoraj i dzisiaj rano. Dostałem potwierdzenie o wpływie środków i o wysłaniu Doge ale nadal nie mam ich w portfelu. Ile się na nie czeka?

Z lilion różnie bywa - na pewno nie jest to najszybsza opcja.

Nie kupowałem tam nigdy coinów, ale wymieniałem na złotówki i czasem potrafiło to potrwać kilka dni zanim dostałem przelew.

Dogi zostały wczoraj dodane, więc może nie do końca mają "zsynchronizowane roboty" dla tej waluty i podejrzewam że, jest też niezły "boom" na psiaki w tym kantorze (nie nadążają?).

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjdzie na pewno. Poza tym co do czekania to ma nie aż takie wielkie znaczenie czy to jest godzina, siedem godzin czy dwa dni, bo DOGE są przecież kupione po jakimś kursie i nawet jeśli on się zmieni to liczba kupionych DOGE już nie.

 

Mi się wydaje też, że teraz mają coraz więcej zleceń zakupu DOGE i stąd wynikają jakieś opóźnienia (np. automat nie nadąża przetwarzać kolejki wysyłania walut). Ja swoje kupiłem zaraz jak DOGE weszło na liliontransfer i dostałem prawie od razu (mało osób jeszcze wiedziało i kolejka była pewnie krótka w porównaniu do obecnej).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie na tą chwilę kupie w dobrej cenie i najszybciej dogecoiny?

... u mnie.

1Doge = 1PLN

Dobra cena i szybko :P

(żart)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za rady tak właśnie zrobię. Oczywiście nie pusty :)

 

BTW. Biorą pod uwagę popularność: http://www.google.com/trends/explore#q=dogecoin%2C%20litecoin%2C%20namecoin%2C%20megacoin%2C%20worldcoin&date=today%201-m&cmpt=q

 

A kapitalizację porównywanych walut: http://coinmarketcap.com/

 

Doge jest nieźle niedowartościowany :D

 

Edit: zmieniłem w linku porównanie, dodałem litecoin - doge przebił go pod względem popularności

 

 

http://s1.zrzut.pl/RfgJGz5.png

 

To jest b. ciekawe. Jak reszta świata zacznie kupowac, to trochę kasy do Polski spłynie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... u mnie.

1Doge = 1PLN

Dobra cena i szybko :P

(żart)

Tanio masz. U mnie są po 1$, a trochę ich już skupiłem (jakby ktoś chciał kupić 1 DOGE = 1 $, bo ma trudność już dostać jakieś DOGE to zapraszam na PW):

 

ssr1a9z7fsad.jpg

 

#centruminwestycyjne.pl ;-)

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Twoja wataha piesów?

Moje schronisko dla bezpańskich piesełów, których ludzie się pozbywają na cryptsy.com :(
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do liliontransfer - rowniez czekam od wczoraj - czytalem na ich forum ze ze wzgledu na duza ilosc maja opoznienia.

 

@heden: Otrzymales zapewne maila - ZAPLACONE - a nie WYSLANE :) Otrzymasz jeszcze jednego po przeslaniu DGE do Ciebie.

 

:-)

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje schronisko dla bezpańskich piesełów, których ludzie się pozbywają na cryptsy.com :(

... nie no, trzeba być człowiekiem i mieć serce. Tyle piesów wymaga troskliwej opieki. Jeśli nie dajesz rady to powiedz -- zaopiekujemy się nimi.

 

Wracając na ziemię - Thomaso odejdź już od komputera!!! :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wracając na ziemię - Thomaso odejdź już od komputera!!! :lol:;)

Wiem, wiem - więcej i tak nie mogę już kupować, bo muszę sałatkę kroić na święta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie w schronisku 7 mln. Może ktoś ma na zbyciu pieski w zamian za towary / usługi (domeny)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

48mln DGE -> 24 BTC -> 14k $ ? :) Dobrze na szybko policzylem ? :)

Źle.

48 mln dogów to wartość około 37 pln (słownie - trzydzieści siedem złotych)

To równowartość pendriva na którym znajduję się plik o nazwie wallet :P

(idę pierogi lepić.. w kształcie piesów)

Share this post


Link to post
Share on other sites

48mln DGE -> 24 BTC -> 14k $ ? :) Dobrze na szybko policzylem ? :)

 

Tak - tyle wyjdzie czyli ok. 42 tys. zł. Jakby sprzedać na liliontransfer (bezpośrednio za złotówki) to mniej - lepiej wymienić na bitcoiny i te bitcoiny na złotówki na jakiejś giełdzie, która tak nie "kroi" jak liliontransfer.

 

48 mln dogów to wartość około 37 pln (słownie - trzydzieści siedem złotych)

To równowartość pendriva na którym znajduję się plik o nazwie wallet :P

 

Bardzo śmieszne. ;-)

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to elegancko :)

 

@epson: Jezeli masz taki cennik to biore wszystko co masz nawet po 2x tyle :P

 

@thomaso: Puscilem Ci PM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×