Jump to content

Recommended Posts

@domainer

 

Co Ty masz dziś taki dobry humor? czyżby świąteczny nastrój ? :>

 

Aby nie było OT.

Oby DOGE kiedyś był po 0.05-0.1 USD był. Czego Wam życzę na Nowy Rok.. Głównie Wam bo sam mam niestety minimalną ilość DOGów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy stracicie, ale nie wszyscy się przyznacie. :P

 

Ci co zyskają też się na pewno nie przyznają ile. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@domainer

 

Co Ty masz dziś taki dobry humor? czyżby świąteczny nastrój ? :>

 

Podobno w tym czasie cuda się zdarzają, ale po świętach wszystko wróci do normy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Można też sugerować się wykresem typowej bańki spekulacyjnej, w której po pewnym czasie wraca się do normalnego stanu wartości jakiegoś aktywa.

 

Można faktycznie zauważyć pewne podobieństwo do wykresu typowej bańki spekulacyjnej - tyle, że to jeszcze nic nie przesądza. ;-)

 

doge-bears.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ja. Napisze tylko, ze zwrocil wplate z adnotacja, ze brak towaru :P

 

Za 1000 na pewno nie bo w opisie rowniez jest 10 000. Raczej w cenie sie pomylil.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ja. Napisze tylko, ze zwrocil wplate z adnotacja, ze brak towaru :P

 

Za 1000 na pewno nie bo w opisie rowniez jest 10 000. Raczej w cenie sie pomylil.

 

Mógł wystawiać z wcześniejszego szablonu i zapomnieć usunąć zera. Co by nie było, nie wybrnął z tego po dżentelmeńsku. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógł wystawiać z wcześniejszego szablonu i zapomnieć usunąć zera. Co by nie było, nie wybrnął z tego po dżentelmeńsku. :ph34r:

 

A Ty byś wybrnął jak mu się 10 milionów w kilka minut rzeszlo. :) Chociaż po pierwszych kup teraz powienien sie zorientowac i zakończyć aukcję.

 

BTW: W końcu mógł zachować kasę i napisać, że moc była niewystarczająca :P. Z tą sprzedażą "mocy" a nie DOGE to w ogóle kicha.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tą sprzedażą "mocy" a nie DOGE to w ogóle kicha.

 

Sposób na ominięcie regulaminu allegro - skoro nie usuwają aukcji, to widocznie skuteczny. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą... kurs doga się ruszył (... i leci w stronę księżyca) ;-)

 

BTC też - pewnie ludzie masowo kupują BTC żeby kupić DOGE :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie to kurs wszystkich kryptowalut jest uzależniony od kursu bitcoina . I tylko dzięki niemu wszystko trzyma się kupy. Chociaż doge może być w nieco lepszej sytuacji, bo jest stosunkowo młodą walutą i dopiero nabiera swojej "prawdziwej wartości" względem btc, ale i tak nie przeskoczy jakiegoś tam progu wartości w procentach np: 0.2% wartości bitcoina. I na tym się skończy. Podobnie jak inne waluty LTC, NMC itd. Nabrały swojej "mocy" względem btc i wyżej nie podskoczą.

Uważam że, jest to najlepszy moment na inwestowanie w doge... później pozostaje tylko sprzedać i szukać kolejnej nowej waluty, która będzie miała dobry start i fajne logo ;)

Takie moje zdanie.

 

(nie umiem pisać... ale mam nadzieję że, ktoś zrozumiał mój przekaz ;-) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą... kurs doga się ruszył (... i leci w stronę księżyca) ;-)

 

Jeśli ktoś wczoraj kupił DOGE, a dziś by sprzedał to już zarobił 106% - oby się ten trend wzrostowy coś dłużej utrzymał:

 

tothemoon.jpg

 

To the moon. ;-)

Edited by thomaso
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To the moon. ;-)

 

Jeśli ostatnia zwała na krypto to była korekta i BTC z niej wychodzi (kurde no są spore szanse z tego co widać na wykresie) aby przebić ostatni szczyt w kolejnych msc to tak... doge leci na księżyc

 

Liczę thomaso, że zrobisz po wszystkim jakąś forumową imprezkę na prywatnej wyspie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, widzę że DOGE odbił się od "dna" 0,45 BTC za 1 mln i zmierza w kierunku 0,7 BTC za 1 mln.

 

DD

 

Aktualnie już przekroczył 0,9 BTC za 1 mln DOGE. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczę thomaso, że zrobisz po wszystkim jakąś forumową imprezkę na prywatnej wyspie :)

 

Tyle to na pewno nie da się na tym dogecoinie zarobić. :) Ciekawe w sumie, czy za taką wyspę przyjęliby płatność kartą. :P

 

sxywl4ongiuh.jpg

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle to na pewno nie da się na tym dogecoinie zarobić. :) Ciekawe w sumie, czy za taką wyspę przyjęliby płatność kartą. :P

 

No jak się nie da. 1 Doge = 1 USD i masz $48mln. W sumie inni forumowi milionerzy też mogliby się dorzucić do składki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie ja. Napisze tylko, ze zwrocil wplate z adnotacja, ze brak towaru :P

 

Za 1000 na pewno nie bo w opisie rowniez jest 10 000. Raczej w cenie sie pomylil.

 

 

Mógł wystawiać z wcześniejszego szablonu i zapomnieć usunąć zera. Co by nie było, nie wybrnął z tego po dżentelmeńsku. :ph34r:

Jednak próbuje wybrnąć po dżentelmeńsku ;)

http://allegro.pl/aukcja-grzecznosciowa-i3825498911.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×