Jump to content

Recommended Posts

Plotka krąży po forum, że kiedy będzie 1 Doge = 1 USD czyli już za kilka miesięcy, to wtedy piesełowi milionerzy, chętnie będą się dzielić swoim szczęściem z innymi użytkownikami forum ;-)

 

Give_it_to_me.gif

 

 

Wesołych Świąt!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plotka krąży po forum, że kiedy będzie 1 Doge = 1 USD czyli już za kilka miesięcy, to wtedy piesełowi milionerzy, chętnie będą się dzielić swoim szczęściem z innymi użytkownikami forum ;-)

Może być zupełnie inaczej ;-)

comment_m9IJpbzs94Hqd5SwNc1WjvPuwSujIoyU

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jak się nie da. 1 Doge = 1 USD i masz $48mln. W sumie inni forumowi milionerzy też mogliby się dorzucić do składki.

 

Super by było, ale sam bym się cieszył choć z kursu 1 DOGE = 0,01$. :) No, ale kurs póki co tylko rośnie - to the moon. ;-)

 

fmilcgqdue9a.jpg

 

 

Zaraz powinna pęknąć granica 1 mln DOGE = 1 BTC = 2000 zł, bo aktualnie bardzo niewiele brakuje (1 mln DOGE = 0,996 BTC).

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super by było, ale sam bym się cieszył choć z kursu 1 DOGE = 0,01$. :) No, ale kurs póki co tylko rośnie - to the moon. ;-)

 

Różnie to może być. O Dogecoinach mówiono ostatnio na Bloomberg TV i jeśli słucha czegoś takiego np. 100 milionów Chińczyków o portfelach tak dużych jak zadek mojej byłej, to Chińczycy już wiedzą, że jeśli o takiej walucie jak DOGE mówi największa na świecie agencja prasowa dostarczająca informacji z rynków finansowych, to oznacza, że trzeba kupować póki jest tanio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Różnie to może być. O Dogecoinach mówiono ostatnio na Bloomberg TV i jeśli słucha czegoś takiego np. 100 milionów Chińczyków o portfelach tak dużych jak zadek mojej byłej, to Chińczycy już wiedzą, że jeśli o takiej walucie jak DOGE mówi największa na świecie agencja prasowa dostarczająca informacji z rynków finansowych, to oznacza, że trzeba kupować póki jest tanio.

 

Pewnie, że tak może być :)

 

BTW czy ma ktoś może info jak na początku spekulowano wartością BTC?

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW czy ma ktoś może info jak na początku spekulowano wartością BTC?

 

W ogóle, bo nie było nawet takiej możliwości - pierwsza duża giełda bitcoinów czyli mtgox.com została uruchomiona w sierpniu 2010 roku (po półtora roku od powstania bitcoina czyli od stycznia 2009 roku). Dopiero teraz się tak to wszystko skraca do tygodni, nawet dni - od momentu powstania kryptowaluty do momentu spekulacji nią.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

BitCoin sritkojn jedna cholera, ważne żeby było głośno. Doge ma tą właśnie wartość której nie miała żadna inna waluta - viral :)

Obecna cena jest 50x większa jak była jeszcze 12 dni temu. Ludzie nie wierzyli, że może być po te 10-20 (na końcu po tych wszystkich zerach:)). Teraz nikt nie wierzy, że może być po 0,01$ a kto wie - może to się wydarzyć bardzo szybko.

Równie dobrze, doge zostanie zaorany gdy tylko mem przestanie być popularny. Nikt tego nie wie ale gra jest myślę warta świeczki w stylu "wszystko albo nic".

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przeciwieństwie do Was milionerzy ja stosuje mega dywersyfikację.

Mam z 3-4 cryptowaluty wszystkiego pojedyncze sztuki i nie jestem wrażliwy na żadne spadki.

Na wzrosty też :/ choć fajnie się patrzy jak po przeliczeniu na PL w setnej części grosza coś się zmienia ;)

 

Wesołych Świąt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cryptsy widzę, że chwilowo leży - ludzie kupują jeszcze ostatnie prezenty na święta

 

Kto się założy o parę piesków że doge będzie niedługo nr 3 w kryptowalutach (jeśli chodzi o kapitalizację) za litecoin? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto się założy o parę piesków że doge będzie niedługo nr 3 w kryptowalutach (jeśli chodzi o kapitalizację) za litecoin? :D

 

Jeśli już to z Tobą i ze mną, bo ja uważam dokładnie tak samo.

Aktualnie 1 mln DOGE jest już warty więcej od jednego bitcoina, bo 1 mln DOGE = 1,02 BTC. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już to z Tobą i ze mną, bo ja uważam dokładnie tak samo.

Aktualnie 1 mln DOGE jest już warty więcej od jednego bitcoina, bo 1 mln DOGE = 1,02 BTC. :)

 

To biorąc pod uwagę wzrost kapitalizacji do tego poziomu - kurs musi iść 8x lub wyżej od obecnego poziomu albo to the moon po prostu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To biorąc pod uwagę wzrost kapitalizacji do tego poziomu - kurs musi iść 8x lub wyżej od obecnego poziomu albo to the moon po prostu

 

W sumie dogecoin to jest jeden wielki viral i wtedy wszystko jest możliwe. Lots of profit and wow, much currency. ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nic nie sprzedałem, ale wygląda tak, jakby ktoś rzucił wczoraj na sprzedaż jakąś bardzo dużą ilość dogecoinów po mocno zaniżonej cenie, bo kurs na parę minut ostro poleciał w dół. Trochę obecnie się zatrzymało, ale jeśli poszłoby w górę to pewnie dużo więcej niż w tym samym czasie kurs bitcoina. Na bitcoinie trudno teraz zarobić więcej niż kilka procent w perspektywie kilku dni, bo kurs praktycznie stoi w miejscu. Pewnie nawet najbardziej zatwardziali fani bitcoina i najwięksi wyśmiewcy kryptowaluty z piesełem zakupili ostatnio na "dołku" trochę DOGE za bitcoiny, tylko się tym publicznie nie pochwalą. ;-)

 

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso, mogłbys podać jakis odnośnik do wykresu dzięki któremu mozna śledzić jak zmienia sie wartoś DOGE ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thomaso, mogłbys podać jakis odnośnik do wykresu dzięki któremu mozna śledzić jak zmienia sie wartoś DOGE ?

Najlepsza obecnie strona do śledzenia kursu DOGE w złotówkach i podglądu wykresów to po prostu http://kursdoge.pl. Na stronie jest wykres z 24 godzin, godzinny, a nawet kalkulatory - można podliczyć szybko, ile warte są obecnie w BTC i w złotówkach posiadane dogecoiny (gdyby oczywiście wymienić je na bitcoiny na cryptsy.com, a potem bitcoiny na złotówki na bitcurex.com, bo sprzedając bezpośrednio za złotówki na liliontransfer.org dostanie się nawet 20-30% mniej, aż tak już tam "kroją" na sprzedaży dogecoinów).

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczcie i posłuchajcie jakie były teorie dotyczące przyszłości komputeryzacji (trafne teorie)...jednak nawet filozofom nie przyśniły się kryptowaluty ;-)

 

Rok 1988.

Edited by epson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://dogewallet.com

Specifically, the attack originated from the hacker gaining access to our filesystem and modifying the send/receive page to send to a static address. We're currently reviewing logs for information. The site is shut down right now.


A parę dni temu Cockney pisał:

Używacie portfeli na pc czy eportfeli? Dogewallet.com widzę jest ciekawy. Jest jakaś różnica (wiem, wiem, znam historie bitcoinowych banków jak i historie wyrzuconych dysków...) :)A tak poważnie - te dyskowe są bezpieczniejsze?

 

Ja tam nie ufam internetowym portfelom i nie doradziłbym nikomu trzymać większych ilości jakiejkolwiek kryptowaluty w jakimkolwiek internetowym portfelu - bez względu na to jak jest ciekawy i ładnie wygląda. Jak trzymać to tylko u siebie na dysku i najlepiej w momencie, kiedy portfel jest nieużywany i nie będzie w najbliższym czasie - trzymać go wyłącznie na dysku całkowicie poza dostępem do internetu, a z dysku twardego komputera skasować (dobrym pomysłem jest na przykład pendrive z ostatnią, zaszyfrowaną kopią wallet.dat, schowany w bezpiecznym miejscu). Bo niby ten cały dogecoin wydaje się zwykłą zabawą, ale jeśli ktoś kupił za tradycyjne pieniądze np. złotówki czy dolary to zawsze szkoda cokolwiek z tego stracić. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • AUKCJA AM cena startowa 1 pln  _ ZAKONCZENIE PIATEK 26.04 20:00   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605824/?utm_source=market_redirect&_track=b757a8f3eabd882fa1e133434b3ebd18
    • Woliery.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/woliery.eu/
    • dobraopiekunka.pl   Sprzedam domenę dobraopiekunka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Nazwa idealna dla wyszukiwarki niań i opiekunek. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • jutro zakończenie aukcji
    • Zapraszam na aukcje domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   autoekspert.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9890/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 13:11:49) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:15   arctic.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/9892/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-23 14:00:38) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-29 godz. 19:20   DD
    • tanimarmur.pl   aukcja BCM
    • Dziś zakończenie aukcji
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,178
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Conversand
    Joined
×