Jump to content

Recommended Posts

Maxcoin robi wrażenie na coinmarketcap.com. W ciągu 24h +228.63 %.

 

Zważywszy na to, że inne domeny kryptowaluty spadają, a Bitcoin już po $550, to faktycznie wyróżnia się ;)

 

DD

Edited by DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny? :) Moim zdaniem przez to, że jest taki zalew kryptowalut to bitcoin traci na swojej unikalności i czas na zarabianie na nim dużych pieniędzy mógł już minąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel już nimi przesiąkł...

Zapewne chciał napisać waluty ale mu nie wyszło...

:)

Nie potrzebnie się czepiasz.

Wyobraź sobie, gdy robi zakupy w sklepie (chleb.pl, masło.pl IDN i trochęsera.eu, mleko.net ... płacę kartą.pl gdzie mam wbić kod authinfo). Dla DD pewnie jest to chlebpowszedni.com.pl :P

 

Domeny? :) Moim zdaniem przez to, że jest taki zalew kryptowalut to bitcoin traci na swojej unikalności i czas na zarabianie na nim dużych pieniędzy mógł już minąć.

Zalew kryptowalut jest tak wielki, aż śmieszny. Raczej to nie jest powodem obecnego spadku BTC, jak też to że, Mt.Gox dało ciała i wymyśla przeróżne historyjki a do tego ddos na sieć btc.

http://infocoin.pl/2014/02/12/atak-ddos-na-siec-bitcoinowa/

 

Pałam nadzieją, że BTC za kilkanaście dni wróci do pierwotnego kursu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalew kryptowalut jest tak wielki, aż śmieszny. Raczej to nie jest powodem obecnego spadku BTC, jak też to że, Mt.Gox dało ciała i wymyśla przeróżne historyjki a do tego ddos na sieć btc.

http://infocoin.pl/2014/02/12/atak-ddos-na-siec-bitcoinowa/

 

Pałam nadzieją, że BTC za kilkanaście dni wróci do pierwotnego kursu ;-)

Drugie spadkowe uderzenie (które właśnie trwa) prawdopodobnie spowodowane jest tym że "nowa" giełda Silk Road 2.0 została okradziona, urzytkownicy stracili wszystkie swoje coiny. Nie mogę odszukać teraz linka, jak znajde to podam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto kupować teraz ? :)

Warto - nie warto ;-) Miesiąc temu też były takie pytania. Każdy moment/czas/ wejścia jest dobry.

BTC lekko drgnął, może to jest dobra wróżba hmm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Warto kupować teraz ? :)

 

Ja właśnie planuję skorzystać z dołka i wymienić połowę swoich doge na LTC i BTC, ale nie wiem ile jeszcze zajmie synchro porfela (nawet z bootstrap.dat), bo nie zaglądałem do niego od świąt. ;-) Powiedzcie, warto wymieniać na BTC, skoro to nie jest zbyt bezpieczne (nie mam portfela BTC i musiałbym gdzieś je trzymać on-line, bo nie uśmiecha mi się ściągać cały blockchain), czy "wystarczy" LTC (tu portfel mam na dysku i zaszyfrowany)? Bo z tego co widzę, to te waluty mają kursy mocno powiązane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję dla BTC multibit-a https://multibit.org/ Synchro prawie natychmiastowe. (korzystam z niego i nigdy nie zawiódł) a dla DOGE ściągnij nowy portfel 151 - szybciej się synchronizuje. Jest też multidoge http://multidoge.org/

Ja trzymam swoje DOGE i na razie nie myślę o sprzedaży ani wymianie. Były jakieś plotki że doge w niedalekiej przyszłości będzie wymienialny bezpośrednio doge/usd - ale ile w tym prawdy, nie wiem.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję dla BTC multibit-a https://multibit.org/ Synchro prawie natychmiastowe. (korzystam z niego i nigdy nie zawiódł) a dla DOGE ściągnij nowy portfel 151 - szybciej się synchronizuje. Jest też multidoge http://multidoge.org/

Ja trzymam swoje DOGE i na razie nie myślę o sprzedaży ani wymianie. Były jakieś plotki że doge w niedalekiej przyszłości będzie wymienialny bezpośrednio doge/usd - ale ile w tym prawdy, nie wiem.

 

No ja też wierzę w doge, jeszcze żadnych nie sprzedałem, a wzrosły już x5 do ceny zakupu - ale chciałem wymienić na dołku na LTC lub BTC i potem kupić z powrotem DOGE taniej. ;-) Tylko na razie to mi się synchronizuje i nie mogę w tym czasie nic wysłać. Spróbuję z tym nowym portfelem, tak jak radzisz, bo obecnie mam 0.6.4 i wywraca mi się przy wczytywaniu bootstrap.dat.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale chciałem wymienić na dołku na LTC lub BTC i potem kupić z powrotem DOGE taniej. ;-)

...łeee - ja tak ciągle robię, ugrałem w ten sposób ponad 3 razy tego co włożyłem ;-)

(myślałem że, w ogóle chcesz odejść od pieseła)

Z portfelem 0.6.4 to daj sobie spokój - to muł straszny. Wrzuć nowy, synchro potrwa 1 -4 godz. Podmień tylko wallet.dat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podmień tylko wallet.dat

 

Jak to "podmień wallet.dat"? Przecież tam mam te swoje milijony piesełów. :blink:

 

"ja tak ciągle robię, ugrałem w ten sposób ponad 3 razy tego co włożyłem ;-)" - no sam widzisz, a ja nic nie robiłem i mi urosło x5 :P Nie mam czasu na zabawy, dziś mnie tylko natchnęło. Czekam sobie spokojne aż - jak już pisałem - doge osiągnie parytet 1:1 z usd. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to "podmień wallet.dat"? Przecież tam mam te swoje milijony piesełów. :blink:

Oj tam, oj tam - wiesz dobrze o co chodzi. Po uruchomieniu nowego/czystego portfela, wklej wallet ze swoimi miljonami :P

 

edit:

Ewentualnie - skoro nie chce ci się robić synchronizacji i masz jakieś błędy, to wyślij mi na PW wallet.dat a ja prześlę na wskazany adres Twoje myljony z mojego non stop synchronizowanego portfela ;-)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam sobie spokojne aż - jak już pisałem - doge osiągnie parytet 1:1 z usd. :wub:

Wówczas będziemy najbogatsi w mieście.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu tego artykułu, wniosek jest oczywisty, nie ma sensu wchodzić dla nikogo nowego, bo kryzys jest bardzo poważny i będzie trwał dopóki nie zostaną wyjaśnione kwestie techniczne, teraz każdy spadek jest możliwy.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwykły skok na kasę. Przypomina mi się przypadek mojego kolegi i jego rachunku maklerskiego sprzed 9 lat. Niestety stracił wtedy prawie 80% swoich pieniędzy ulokowanych w akcjach, przez rzekomy atak hakerski i do dziś ich nie odzyskał...

Historia zatacza kręgi - zmienia się jedynie tło...

 

___

P.S. Zrezygnował wtedy z gry na GPW i wyemigrował do USA.

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×