Jump to content

Recommended Posts

W kwestii prądu - może kogoś zainteresuje.
Firma DUON wprowadziła ofertę energii elektrycznej w dwóch taryfach, z czego taryfa druga trwa 10 godzin dziennie i jest darmowa do końca 2014 roku.
http://duon.pl/darmowe-godziny

Edited by damien

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce się pozbyć większej lub mniejszej ilości PLNcoina to proszę o priv

Rownież jestem zainteresowany zakupem waluty w paczkach po 500.

swoją ofertę cenową proszę kierować na moje priv

Share this post


Link to post
Share on other sites

również skorzystałem. Może kiedyś na jakieś piwko będzie...

 

100 PLNc warte jest obecnie około 60 PLN, więc wystarczy ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://niebezpiecznik.pl/post/bitmarket-i-wahniecie-kursu/

 

:)

 

Wypowiedz przedstawiciela BitMarketu na forum.bitcoin.pl

 

Przepraszam za trochę opóźnioną odpowiedź, przede wszystkim musiałem zająć się sprawdzeniem stanu serwera.


Rzeczywiście, błąd w konfiguracji naszego punktu płatności Platnosci.pl pozwolił jednemu z użytkowników na zasilenie swojego konta większą kwotą, którą wykorzystał na zakup BTC na giełdzie. Błąd wszedł do systemu "bokiem" - ponieważ występowały problemy z płatnościami przez Platnosci.pl (błąd "202 POS nie istnieje"), nasz pracownik dokonał rekonfiguracji konta w Platnosci.pl niestety wprowadzając ów błąd.

Ze względu na procedury bezpieczeństwa oraz rygorystyczną procedurę dotyczącą zawartości hot walleta, błąd nie spowodował większych strat, konto osoby atakującej zostało zablokowane i zdecydowanej większości zakupionych kryptowalut nie udało się wypłacić zanim zadziałały blokady i pozostały one w naszym systemie. Z tego powodu zdecydowaliśmy się iż będziemy honorować wszystkie zawarte w tym czasie transakcje sprzedaży.

Jak się okazuje, błąd może wystąpić nie tylko w naszym kodzie albo w konfiguracji serwera, którym przyglądałem się dziesiątki razy, ale także w konfiguracji systemu zewnętrznego - jest to element który niestety umknął moim rygorystycznym procedurom bezpieczeństwa icon_e_sad.gif Oczywiście w przyszłości nie dopuścimy już do tego typu sytuacji.

Przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację. Giełda działa poprawnie, wszystkie środki są bezpieczne, za około godzinę zostanę odblokowane wypłaty BTC.
Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

wszyscy grają ;)

 

Wyniki konkursu z 3.04 wiele mówią ;) Z 10.04 trochę lepiej.

 

5 osób na plusie

3 osoby bez zmian

28 osób na minusie

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie grałem jeszcze, ale może ktoś się pochwali, że jest wśród tych na plusie.

Ten tydzień zapowiada się lepiej - obecnie czternastu traderów na + :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po długich tygodniach stagnacji - wreszcie zaczęły wznosić się prawie wszystkie kryptowaluty. Optymistycznie to wygląda.

Ciekawe czy auroracoin poszybuje jak ostatnio? ;-) hmm

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na razie pompiarze z blackcoina przesiedli się na doge, pieseł dawno nie był na spacerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupię 0,5 bitcoina gdyby ktoś chciał coś spieniężyć.

 

Chcesz kupić za gotówkę ?

 

Przecież zakup bitcoinów na Bitmarket.pl zajmuje max. kilka minut wliczając czas poświęcony na rejestrację ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz kupić za gotówkę ?

 

Przecież zakup bitcoinów na Bitmarket.pl zajmuje max. kilka minut wliczając czas poświęcony na rejestrację ;)

Chciałbym zapłacić poprzez paypal, a na bitmarket.pl nie ma takiej możliwości.

 

Znasz może giełdę bitcoin na której można deponować środki z paypal'a, najlepiej zagraniczną?

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym zapłacić poprzez paypal, a na bitmarket.pl nie ma takiej możliwości.

 

Znasz może giełdę bitcoin na której można deponować środki z paypal'a, najlepiej zagraniczną?

Obawiam się że, trudno będzie o takową giełdę. Żadna poważna firma nie bawi się w paypal. Minusem tego banku jest to że, w każdej chwili można cofnąć wpłatę ;-)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×