Jump to content

Recommended Posts

kurs jeszcze spadnie i to ponad dwukrotnie?

Patrząc na to, w maju-czerwcu będzie 100$ ;-)

v7BT6s3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko na btc-e.com był zrzut na 102$ i taka cena była przez sekundę. Mogłeś mieć wtedy ofertę skupu na 103 to byś się teraz nie denerwował ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

patrząc na to jakbyś rok temu zrobił analize to w maju byłoby 2x droższe, daj se spokój...

PS: Ja skupuje obecnie i polecam wszystkim

naganiacz.... :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

masło maslane, twierdzisz że jesteśmy po drugiej stronie górki a mówisz że kurs jeszcze spadnie i to ponad dwukrotnie?

niczego nie twierdzę, obstawiam.

 

Uściślijmy, dla mnie, miłośnika górskich wędrówek na górkę można wejść i zejść ( wchodzi i schodzi się w różnym stylu) ale kiedy piszę o drugiej stronie górki - mam na myślę - zejście.

od góry z XII.2013 schodzimy, ale można wziąć pod uwagę wcześniejsze lata i obrać dłuższą perspektywę - wtedy jeżeli kiedyś będzie 10K czy nawet 1M $ - to podchodzimy.

 

Trzeba być świadomym, że kurs może spaść do 0 lub rosnąć w nieskończoność. Jak będzie w przypadku BTC, może dowiemy się kiedyś.

 

nikomu nie polecam, nikogo nie zniechęcam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adres wirtualnego biura i 5k kapitału zakładowego, brzmi zachęcająco, wpłacam :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drodzy użytkownicy,

 

Informujemy, że w dniu 20.04.2015 rynek wymiany DOGE/PLN na giełdzie BitMarket.pl zostanie zamknięty i wszystkie aktywne oferty na rynku zostaną anulowane. Po zamknięciu rynku, możliwa będzie wypłata zgromadzonych środków w walucie DOGE na wskazany adres portfela.

 

Zamknięcie rynku podyktowane jest naszą chęcią skupienia się na dostarczaniu najlepszych na rynku rozwiązań dla handlu najpopularniejszymi kryptowalutami: bitcoina i litecoina. Dziękujemy za dotychczasową współpracę w wymianie waluty DOGE.

 

Z pozdrowieniami,

BitMarket.pl

Szkoda, bo mam jeszcze kilkaset tysięcy piesełów. Jednak nic się szczególnego nie dzieje w temacie, więc raczej decyzja słuszna.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy już na BTC wygasanie ogromnej fali... Cisza przed burzą? Wrzesień - Październik będzie idealnym okresem, aby zainicjować nowe fale. Ciekawe w którą stronę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://technowinki.onet.pl/biznes-i-finanse/kryzys-w-grecji-zwiekszy-kurs-kryptowalut/8jk1fr

 

Tony Gallippi, współzałożyciel procesora płatności Bitcoinami o nazwie Bitpay napisał na swym Twitterze, że jeśli Grecja wyjdzie ze strefy euro, wówczas spodziewa się znacznego wzrostu kursu tej cyfrowej waluty, gdyż wiele osób zechce w ten sposób uratować swój kapitał. Jego zdaniem wydarzenie to może spowodować, że kurs Bitcoinów wzrośnie z obecnych 250 dolarów do 610 lub nawet 1250 dolarów.

Edited by gibu

Share this post


Link to post
Share on other sites

To naprawdę zadziwiające, że ludzie wierzą analitykom i wróżkom.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewam się, że każda z moich domen w tym roku sprzeda się za minimum 50k !

Dać link do portfolio ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spodziewam się, że każda z moich domen w tym roku sprzeda się za minimum 50k !

Dać link do portfolio ? :P

 

Tylko 50 k ?

Ubogo jakoś...

;)

 

#

CoinMarket.pl

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by nie pisać czy mówić, ożywienie wśród kryptowalut jest wyraźne, druga po BTC - LTC wzrosła przez ostatnie tygodnie ponad 100%, pozostałe popularne waluty wzrosły po kilkadziesiąt procent. Z całą pewnością jednym z powodów jest kryzys w Grecji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś siedzący w temacie wyjaśni te piki w górę na LTC? Nie mam czasu obecnie na śledzenie kryptowalut, ale dziwne, że LTC sam podąża drogą, bez swojego starszego brata - BTC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś siedzący w temacie wyjaśni te piki w górę na LTC? Nie mam czasu obecnie na śledzenie kryptowalut, ale dziwne, że LTC sam podąża drogą, bez swojego starszego brata - BTC.

 

Chińska bańka pęka...lecz nie w szwach...

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś siedzący w temacie wyjaśni te piki w górę na LTC? Nie mam czasu obecnie na śledzenie kryptowalut, ale dziwne, że LTC sam podąża drogą, bez swojego starszego brata - BTC.

 

Ja też ostatnio śledzę, i BTC od czerwca urósł o 34%. Więc to jest raczej bardzo duży wzrost jak na ostatnie czasy. Nie znam się na tradingu, ale z tego co przeczytałem, teraz możliwe są 2 scenariusze - zjazd i testowanie poziomu 250$, albo 370-400$ w okolicach sierpnia.

 

Co do LTC to w ogóle się nie interesowałem więc się nie wypowiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×