Jump to content
Domeniarz

AZ również uderza - kilka złotych za domenę PL!

Recommended Posts

DO AZ.PL: Przydałaby się funkcja hurtowej rejestracji domen. Teraz zabawa w rejestracje 400 domen to masakra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DO AZ.PL: Przydałaby się funkcja hurtowej rejestracji domen. Teraz zabawa w rejestracje 400 domen to masakra.

 

W pełni popieram. Może wyślemy do nich wiadomość z prośbą w tej sprawie?

W sumie to im powinno zależeć na klientach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DO AZ.PL: Przydałaby się funkcja hurtowej rejestracji domen. Teraz zabawa w rejestracje 400 domen to masakra.

 

od tego jest api

 

wklepujesz nazwy do pliku tekstowego , odpalasz skrypta i idziesz na kawe;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
od tego jest api

 

wklepujesz nazwy do pliku tekstowego , odpalasz skrypta i idziesz na kawe;)

 

Co to za myślenie w ogóle. Powiedz o skrypcie większości

użytkowników AZ - na pewno się "ucieszą"...

 

Po prostu potrzebna jest wygodna funkcja rejestrowania hurtowego i tyle.

Oby przed styczniem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee no brawo AZ ten ruch napewno wam pomógł zachowac paru domeniarzy

nie musze teraz uciekac od Was z domenami ;)

I ta cena, no no kurcze raj w Polsce, przynajmniej na pierwszy rok hehe

Dziękujemy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też chyba pozostanę w Az.pl ;)

Interesuje mnie jeszcze kwestia DNT. Co z domenami których testy rozpoczną się przed 2008r? Aktualna cena dla domen *.pl wynosi 59 PLN netto, domyślam się że ulegnie ona zmianie ;)

Czy istnieje możliwość testowania domeny teraz i jej rejestracja w styczniu 2008r po obniżonej cenie(tak jak to jest w przypadku domen rezerwowanych)? Ile będzie wynosić nowa cena rejestracji DNT? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
DO AZ.PL: Przydałaby się funkcja hurtowej rejestracji domen. Teraz zabawa w rejestracje 400 domen to masakra.

 

Nie będzie Ci potrzebny formularz do rejestracji 400 domen hurtowo, ponieważ:

 

Cytat z Regulaminu: http://www.az.pl/regulamin-regulamin-uslug...ing-domeny.html

30. Az.pl ma prawo wstrzymać dla dowolnego nr ID promocję rejestracji domen, w przypadku gdy stwierdzi, iż rejestracje domen nie odbywają się na potrzeby serwisów www w przypadku rejestracji ponad 100 domen miesięcznie.

 

;)

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

http://secondarymarket.pl - pierwsza międzynarodowa konferencja o domenach w Polsce! Wstęp: BEZPŁATNY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

oficjalna informacja, o którą prosiliście Państwo w poprzednich postach jest dostępna pod adresem:

 

http://az.pl/news_x_wielki,upust,cenowy,_n...ewsGeneral.html

 

Mam nadzieję, iż wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione.

 

W razie jakichkolwiek pytań, sugeruję bezpośredni kontakt z pracownikami naszej firmy.

 

Raz jeszcze życzę Wesołych Świąt, wiele radości w Nowym Roku, dobrych wiadomości i udanych rejestracji! ;)

 

Natalia Szrejder- Bruczko

Kierownik ds. Rozwoju Rynku

www.az.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam serdecznie,

 

oficjalna informacja, o którą prosiliście Państwo w poprzednich postach jest dostępna pod adresem:

 

http://az.pl/news_x_wielki,upust,cenowy,_n...ewsGeneral.html

 

Mam nadzieję, iż wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione.

 

W razie jakichkolwiek pytań, sugeruję bezpośredni kontakt z pracownikami naszej firmy.

 

Raz jeszcze życzę Wesołych Świąt, wiele radości w Nowym Roku, dobrych wiadomości i udanych rejestracji! ;)

 

Natalia Szrejder- Bruczko

Kierownik ds. Rozwoju Rynku

www.az.pl

 

No niezle;)

co znajdziecie jakis haczyk w regulaminie to go az usuwa;)

Teraz naprawde jest ciezki wybor miedzy az a activ24.

Ci ktorzy beda duzo rejestowac to moga wybierac az, a tym co bardziej zalezy na niezaleznosci - authcode - wybiora pewnie active

 

Przypomne ze ceny odnowien w az nie sa az tak wysokie w stoasunku do active , przy 200 domenach odnowienie pl-ki kosztuje 79zl

a przy 500 szt. - chyba 69zl netto, (podobnie jak w dropped dla osobo prywatnych)

przy takiej cenie domen, nie bedzie ciezko osiagnac takiego limitu domen.

 

zycze wszystkim

Wesolych Swiat

 

Ryszard

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to teraz jasne. Prawdziwa walka o Klientów ;)

 

Konkurencja zmusza do usuwania niekorzystnych dla Klientów zapisów regulaminu - cieszę się z tego niezmiernie ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konkurencja zmusza do usuwania niekorzystnych dla Klientów zapisów regulaminu - cieszę się z tego niezmiernie ;)

 

DD

 

Problem w tym, że to AZ zyskuje na tym "pojedynku", a nie Pana firma! ;) Wesołych Świąt.

 

Witam serdecznie,

 

oficjalna informacja, o którą prosiliście Państwo w poprzednich postach jest dostępna pod adresem:

 

http://az.pl/news_x_wielki,upust,cenowy,_n...ewsGeneral.html

 

Mam nadzieję, iż wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione.

 

W razie jakichkolwiek pytań, sugeruję bezpośredni kontakt z pracownikami naszej firmy.

 

Raz jeszcze życzę Wesołych Świąt, wiele radości w Nowym Roku, dobrych wiadomości i udanych rejestracji! ;)

 

Natalia Szrejder- Bruczko

Kierownik ds. Rozwoju Rynku

www.az.pl

 

 

Prosto z mostu - czy tego typu zapisy już nigdy nie wrócą do regulaminu AZ?

Dlaczego Wasza firma potrzebowała takiego impulsu, by usunąć te zapisy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosto z mostu - czy tego typu zapisy już nigdy nie wrócą do regulaminu AZ?

Dlaczego Wasza firma potrzebowała takiego impulsu, by usunąć te zapisy?

Powiedzmy że AZ czekało do gwiazdki aby zrobić wszystkim klientom bardzo ładny prezent pod choinkę ;-) W dzisiejszych czasach Mikołaj nie wchodzi przez komin tylko używa łączy światłowodowych ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem w tym, że to AZ zyskuje na tym "pojedynku", a nie Pana firma! ;) Wesołych Świąt.

 

Na tym zyskują raczej klienci niż któraś firma. I o to chodzi w zdrowej konkurencji. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale mi prezenty... domeny i tak będą zarezerwowane a zarejestrowane w styczniu... lepiej wziąć na testy do stycznia a potem regnąć... generalnie nic ciekawego tylko informacja dla pewnych osób co regnąć w styczniu

 

czyli w sumie o co biega w tej PROMOCJI...

bo zarejestrowalem sobie domene,wplacilem te pare zl dostalem maila:DOMENA zostala zarejestrowana na rok a w panelu w AZ mam tą domene na liscie DOMEN ZAREZERWOWANYCH z datą wygasniecia na 2008.01.08 ;) i obok strzaleczka zarejestruj domene i wyskakuje cena 39 zl ;) To za co ja zaplacilem ;) nie kumam ;) ;) phii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz skorzystać z Wielkiego Upustu, największej w historii obniżki cen domen polskich w Az.pl ( .pl 3,99 zł netto, funkcjonalne 2,99 zł netto, regionalne 1,99 zł netto ), zarezerwuj domenę korzystając z linku Rezerwuj domenę w zakładce Domeny polskie i dokonaj jej rejestracji od godziny 9:00 dnia 02.01.2007 roku.

 

Czy tutaj czasem nie jest bląd powinno byc chyba...02.01.2008 a nie 2007...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli chcesz skorzystać z Wielkiego Upustu, największej w historii obniżki cen domen polskich w Az.pl ( .pl 3,99 zł netto, funkcjonalne 2,99 zł netto, regionalne 1,99 zł netto ), zarezerwuj domenę korzystając z linku Rezerwuj domenę w zakładce Domeny polskie i dokonaj jej rejestracji od godziny 9:00 dnia 02.01.2007 roku.

 

Czy tutaj czasem nie jest bląd powinno byc chyba...02.01.2008 a nie 2007...

Czy rezerwacja ze strony głównej az.pl też uprawnia do promocji? Zarezerwowałem starym zwyczajem kilkadziesiąt domen, ale ze strony głównej i dopiero teraz o tym pomyślałem:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy rezerwacja ze strony głównej az.pl też uprawnia do promocji? Zarezerwowałem starym zwyczajem kilkadziesiąt domen, ale ze strony głównej i dopiero teraz o tym pomyślałem:-)

 

 

Z tego jak zrozumialem regulamin to TAK jesli nie posiadasz PANELU zarządzania domenami... ;) Bo jesli go posiadasz to:

 

skorzystanie z promocji jest możliwe w przypadku samodzielnej rezerwacji domeny do dnia 1 stycznia 2008 i jej rejestracji w panelu od dnia 2 stycznia 2008 w obniżonych cenach.

 

Moze ktos to skomentowac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu rezerwujesz domeny w panelu do 1 stycznia(rezerwacja trwa 14 dni)- (Później odrazu będziesz mógł kupować domeny po obniżonej cenie) Od 2 stycznia możesz kupić zarezerwowaną domenę po obniżonej cenie. W przypadku wcześniejszego zakupu(przed 2 stycznia) płacisz według starego cennika. ;)

Dokonując rezerwacji ze strony głównej, domeny i tak znajdują się w panelu: "Domeny Polskie"\"Lista rezerwacji"(różnicą jest tylko e-mail wysłany jako potwierdzenie złożenia zamówienia). Wystarczy dokonać ich rejestracji tak, jak jest to opisane powyżej, bądź przelać odpowiednią sumę pieniędzy do Az.pl, a domeny zostaną automatycznie zarejestrowane 2 stycznia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosimy o jasną deklarację - czy raz na zawsze można przestać kojarzyć

firmę AZ z niebezpiecznym zapisem w regulaminie? Czy zniknie on w głównym

regulaminie i nie wróci? Napisała Pani jak, jakby nie obowiązywał tylko dla tej promocji.

 

Jak już wspomniano wyżej - wiadomość do wszystkich użytkowników byłaby wielkim plusem.

Poza tym warto chyba umieścić odpowiednią wiadomość na stronie głównej. Dla dobra AZ! ;)

 

 

 

Poprosiłem Az.pl o potwierdzenie tych nowości na mojego e-maila ...

Otrzymałem od Pani Natalii miłego e-maila, z odniesieniem

do tejże strony:

 

http://az.pl/news_x_wielki,upust,cenowy,_n...ewsGeneral.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×