Jump to content
Sign in to follow this  
mindryl

Co z tym przechwytywaniem?

Recommended Posts

Dodałem do przechwycenia domenę transparency.pl. Mogła być naprawdę sporo warta, więc dodałem ją do premium dropped i az z tu przechwycił ja ktos zupełnie inny. jak to jest mozliwe? Mieliście też dodaną tą domene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostatnia modyfikacja: 2011.06.05 14:11:02

ABONENT: Premium.pl Przemyslaw Bojczuk Sp. k.

 

zdaje sie ze premium ją przechwycilo, mogles zalozyc opcje

Share this post


Link to post
Share on other sites

przecież jak wygasa domena to nie ma juz takiej możliwości - przechwyciło ją premium - jakim cudem skoro też ja tam dodałem - powinna byc aukcja w takim razie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać przecież od razu, że domena będzie na aukcji premium, bo została przechwycona przez premium.pl.

 

Heh, jak TI puścili domenę to teraz już pewnie nikt nie zwalczy korupcji w Polsce. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzisz... na polskim rynku łapaczy domen jest kilku graczy - dropped.pl, premium.pl oraz az.pl I teraz w zależności od tego, który z tych liderów będzie mieć więcej szczęścia, ten otrzyma domenę. Jeżeli na przechwyconą domenę jest chętnych więcej niż jedna osoba, wtedy domena trafia na aukcję prywatną i jest licytowana spośród osób, które zleciły jej przechwycenie w danym serwisie.

 

Co możesz zrobić? Ano na przyszłość zlecić domenę do przechwycenia we wszystkich serwisach przechwytujących domeny. Wtedy zwiększysz swoje szanse na jej przechwycenie lub chociaż uzyskasz bezpłatne prawo do jej licytowania gdy ta trafi na aukcję.

 

Co możesz zrobić teraz? Hm... nie znam premium, więc napisze na podstawie dropped.pl A więc w dropped.pl możesz dołączyć do aukcji za opłatą. Ta opłata upoważni Ciebie do udziału w licytacji. Nie oznacza to zakupienia domeny. Po wniesieniu opłaty tylko dołączysz do aukcji w której możesz licytować domenę i dopiero jak wygrasz licytację domena będzie Twoja.

 

Pozdrawiam

Tomek

Edited by Tomek1974

Share this post


Link to post
Share on other sites

To premium to jest dziwne jakieś..

W połowie czerwca dodałem 2 domeny regionalne do przechwycenia. Obydwie usunąłem z listy "do przechwycenia" na ok 4-6h przed wygaśnięciem, bo jakoś tak stwierdziłem, że nikt inny nie ustrzeli i szkoda przepłacać tymi jednolitymi cenami (30tkami). I co ? I tak Premium je przechwyciło. Oczywiście dla "Nikogo". Dzisiaj są już wolne :D (tj. status jest "queued up", ale 5 dni na wpłatę dla każdej już dawno minęło..), a nie są to jakieś landryny, więc na aukcję nie trafią..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×