Jump to content
Guest Michal

Bardzo proszę o usunięcie mojego konta wraz z wszystkimi powiązanymi danymi

Recommended Posts

Guest Michal

Bardzo proszę o usunięcie mojego konta wraz z wszystkimi moimi danymi (logi, napisane przeze mnie teksty, tematy oraz posty).

 

Dziękuję.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo proszę o usunięcie mojego konta wraz z wszystkimi moimi danymi (logi, napisane przeze mnie teksty, tematy oraz posty).

 

Bo co? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież sobie tam edytowałeś swoje posty zamieniając na krzyżyki...

 

PS. Aaa teraz widzę, że masz nowy problem - mod nie chciał usunąć tematu http://www.di.pl/index.php?showtopic=69229 tylko zamknąć, a ty co minutę musiałeś napisać posta że prosisz o usunięcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem dziś w jakimś starszym wątku, że konto Michała zostało usunięte, a potem znalazłem ten wątek i jest tu wyjaśnienie. Szkoda - forum w sumie dużo straciło na odejściu Michała (wcześniej dużo straciło na odejściu pb).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

A tak BTW: Jak to wygląda od strony prawnej? Gdybym chciał skasować swoje konto wraz ze wszystkimi napisanymi przeze mnie tematami i postami to czy administracja przychyla się do takiej prośby czy potrzebne są inne działania?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda - forum w sumie dużo straciło na odejściu Michała (wcześniej dużo straciło na odejściu pb).

Masz pewność, że bilans strat będzie jednostronny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda - forum w sumie dużo straciło na odejściu Michała (wcześniej dużo straciło na odejściu pb).

 

Oj, nie przesadzajmy :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyłem dziś w jakimś starszym wątku, że konto Michała zostało usunięte, a potem znalazłem ten wątek i jest tu wyjaśnienie. Szkoda - forum w sumie dużo straciło na odejściu Michała (wcześniej dużo straciło na odejściu pb).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyłem dziś w jakimś starszym wątku, że konto Michała zostało usunięte, a potem znalazłem ten wątek i jest tu wyjaśnienie. Szkoda - forum w sumie dużo straciło na odejściu Michała (wcześniej dużo straciło na odejściu pb).

 

Od razu po temacie zorientowałem się kto mógł go napisać...

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od razu po temacie zorientowałem się kto mógł go napisać...

 

Nie jesteś sam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zauważyłem dziś w jakimś starszym wątku, że konto Michała zostało usunięte, a potem znalazłem ten wątek i jest tu wyjaśnienie. Szkoda - forum w sumie dużo straciło na odejściu Michała (wcześniej dużo straciło na odejściu pb).

pb chyba cos tu pisal w tamtym tygodniu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz pewność, że bilans strat będzie jednostronny ?

 

Że jednostronny to pewności nie mam, bo zdaję sobie sprawę, że Michał nie był jakąś bardzo lubianą osobą tu na forum i nie zebrał pewnie jakiejś wysokiej noty za zachowanie - ale że strata dla forum to już mam pewność, bo odchodzi z forum kolejna osoba dobrze znająca się na tej branży, która wniosła coś do branży (choćby serwis CenyDomen.pl). No i osoba ze sporą liczbą topowych domen w portfolio typu telewizja.pl, telefonia.pl, wizytowki.pl, co też może o czymś zaświadczać. Ja nawet pomimo potencjalnych "afer" (których i tak nigdy nie udowodniono) mocno ceniłem zdanie Michała, jeden jego post był dla mnie więcej warty niż i 10 typu "gratki" w dziale sprzedane.

 

Im więcej takich osób odejdzie tym mniej forum będzie "o domenach" i z ciekawymi dyskusjami i punktami widzenia (nawet kontrowersyjnymi, bo często Michał miewał bardzo skrajny punkt widzenia na różne kwestie), teraz najbardziej aktywnym wątkiem tu jest i tak już jest chyba od jakiegoś czasu "Polityka". :rolleyes:

 

#zachowanie.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że może podjął współpracę z podmiotem, który prawnie zabrania udzielania się na forach itp.

 

Nie musi to być tylko "widzi mi się" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Że jednostronny to pewności nie mam, bo zdaję sobie sprawę, że Michał nie był jakąś bardzo lubianą osobą tu na forum i nie zebrał pewnie jakiejś wysokiej noty za zachowanie - ale że strata dla forum to już mam pewność, bo odchodzi z forum kolejna osoba dobrze znająca się na tej branży, która wniosła coś do branży (choćby serwis CenyDomen.pl). No i osoba ze sporą liczbą topowych domen w portfolio typu telewizja.pl, telefonia.pl, wizytowki.pl, co też może o czymś zaświadczać. Ja nawet pomimo potencjalnych "afer" (których i tak nigdy nie udowodniono) mocno ceniłem zdanie Michała, jeden jego post był dla mnie więcej warty niż i 10 typu "gratki" w dziale sprzedane.

 

Im więcej takich osób odejdzie tym mniej forum będzie "o domenach" i z ciekawymi dyskusjami i punktami widzenia (nawet kontrowersyjnymi, bo często Michał miewał bardzo skrajny punkt widzenia na różne kwestie), teraz najbardziej aktywnym wątkiem tu jest i tak już jest chyba od jakiegoś czasu "Polityka". :)

 

#zachowanie.pl

 

Zabrzmiało to jak mowa pogrzebowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się, że może podjął współpracę z podmiotem, który prawnie zabrania udzielania się na forach itp.

 

Nie musi to być tylko "widzi mi się" :)

 

NASK?? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zabrzmiało to jak mowa pogrzebowa :)

 

W sumie racja, kompletnie nie o to mi chodziło, coś nie tak wyszło z tym czasem przeszłym. :)

 

Zresztą Michał wczoraj złapał na opcję bardzo dobrego IDN-a krzesła.pl (duże gratulacje!) i go zarejestrował, a nie puścił rezerwacji to jest konkretny namacalny dowód, że dalej działa w tej branży, a wycofał się tylko z forum. :P Pewnie zresztą będzie można go spotkać na którymś ze spotkań i dowiedzieć się, jak było naprawdę.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Że jednostronny to pewności nie mam, bo zdaję sobie sprawę, że Michał nie był jakąś bardzo lubianą osobą tu na forum i nie zebrał pewnie jakiejś wysokiej noty za zachowanie - ale że strata dla forum to już mam pewność, bo odchodzi z forum kolejna osoba dobrze znająca się na tej branży, która wniosła coś do branży (choćby serwis CenyDomen.pl). No i osoba ze sporą liczbą topowych domen w portfolio typu telewizja.pl, telefonia.pl, wizytowki.pl, co też może o czymś zaświadczać. Ja nawet pomimo potencjalnych "afer" (których i tak nigdy nie udowodniono) mocno ceniłem zdanie Michała, jeden jego post był dla mnie więcej warty niż i 10 typu "gratki" w dziale sprzedane.

 

Im więcej takich osób odejdzie tym mniej forum będzie "o domenach" i z ciekawymi dyskusjami i punktami widzenia (nawet kontrowersyjnymi, bo często Michał miewał bardzo skrajny punkt widzenia na różne kwestie), teraz najbardziej aktywnym wątkiem tu jest i tak już jest chyba od jakiegoś czasu "Polityka". :)

 

#zachowanie.pl

Pomimo wspomnianego przez poprzedników tonu pogrzebowego to mimo wszystko jest on w jakimś stopniu uzasadniony. Podczas prywatnych rozmów z forumowiczami często dochodziliśmy do wspólnych przemyśleń że forum wraz z czasem zniża poziom. Jak ja się na forum zjawiłem jakiś czas temu (mimo że wcale nie tak dawno) to często można było przeczytać wypowiedzi doświadczonych domainerów a stężenie merytoryki było zdecydowanie wyższe. Ostatnio Ty Thomaso moim zdaniem jesteś najaktywniejszym z lubianych przeze mnie "autorów" ;). Siłą tego forum jest możliwość zdobywania doświadczenia od tych którzy je już mają i jak tylko macie czas to piszcie bo jestem przekonany że wiele osób to ceni.

Nieśmiało wspomnę że może administracja forum w dobie konkurencji promującej gadanie samo w sobie powinna zorganizować nagrodę dla osoby wnoszącej najwięcej merytoryki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×