Jump to content
Sign in to follow this  
doggystyle4

Formularz kontaktowy

Recommended Posts

Witam,

niedawno rzuciło mi się w oczy, że "kontakt z właścicielem domeny", to rzadkość na moich domenach. Wydaje mi się, że wcześniej był na większości adresów. Czy w ND jest jakaś specjalna opcja, by uaktywnić formularz? Czy nie wybierać pewnych nagłówków, zdjęć, czy szablonów, które "przysłaniają" kontakt?

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ustawieniach dla danej domeny , obok opcji: " kategorie, / subkategorie" , masz opcję

" Na sprzedaż"

z umieszczonym poniżej rozwijanym menu do wyboru :

Tak

Nie

Kontakt

zaznaczasz "Kontakt" z którego link widoczny na stronie to :"Kontakt z właścicielem domeny"

Nie - oznacza brak linka na stronie .

Natomiast tekst linka dla wybranego "TAK " możesz określić sam w "ustawieniach konta" ,

lecz określony przez Ciebie link, będzie zweryfikowany i dodany lub nie przez administrację Namedrive .

Jeśli wybierzesz " Tak ' bez określania tekstu linka , będzie to ten sam tekst jak dla

"Kontakt" .

Określony przez Ciebie link i zatwierdzony przez Namedrive będzie pokazywał się na wszystkich stronach ( domenach) dla których masz wybraną opcję " TAK" .

Oczywiście wybraną opcję ( Tak , nie , kontakt) potwierdzasz buttonem " aktualizuj " umieszczonym po prawej stronie .

Według mnie, pewne nagłówki , szablony " zmniejszają widoczność" linków na stronach .

Musisz poeksperymwentować :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×