Jump to content
Sign in to follow this  
dzuda

clfinal.com

Recommended Posts

Witam.

 

Proszę o wycenę domeny clfinal.com

 

Jest to skrót od Champions League Final. W języku angielskim jest on bardzo często używany przy pisaniu o finale ligi mistrzów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena : clfinal.com

 

* Rodzaj domeny [10/10]

* Długość domeny [4/10]

* Niepożądane znaki [8/10]

* Liczba słów [6/10]

* Łatwość zapamiętania [6/10]

* Potencjał rozwoju [6/10]

* Słowa kluczowe [5/10]

* Wartość marketingowa [5/10]

* Pozycjonowanie [6/10]

* Potencjalny ruch [4/10]

RAZEM [60/100 pkt]

 

Wartość - niska/średnia

 

Zakładając, że 50 pkt to próg opłacalności, a wartość domeny rośnie wykładniczo.

 

Wątpliwości budzi we mnie tylko sam skrót - nie jestem pewien czy lepszym skrótem nie bedzie ChLFinal.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątpliwości budzi we mnie tylko sam skrót - nie jestem pewien czy lepszym skrótem nie bedzie ChLFinal.com

 

Tutaj z pewnością będzie to clfinal, a nie ChLFinal. Wpisz sobie oba skróty w google i zobaczysz co ci wyskoczy. W pierwszym przypadku skróty związane z ligą mistrzów (dwa pierwsze linki prowadzą do uefa.com), a w przypadku ChLFinal wyskakują strony związane z kanadyjską niższą ligą hokeja na lodzie Canadian Hockey League.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto w nią zainwestować. Domena ma szanse na wygenerowanie przyzwoitego zysku.

(choć nie będą to raczej gigantyczne sumy)

 

Pozdrawiam,

gosel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem na myśli zarejestrowanie, zaparkowanie i wystawienie na sprzedaż.

Strona raczej do sprzedania pod jakis serwis o CL bo z parkingu może byc ciężko na niej zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te kroki już poczyniłem. Jest zarejestrowana, zaparkowana na Sedo i na sprzedaż. Zobaczymy czy znajdzie się jakiś chętny. Na parkingu rzeczywiście będzie trudno zarobić, bo po pierwszym dniu jedynie jedno wejście. Na sprzedaż mogę poczekać, choć fajnie byłoby gdyby sie ktoś szybko się zgłosił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis postawiony pod tym adresem może przyniesc stałe zyski ale po dłuższym czasie. Wymaga to dużego nakładu pracy, więć jest to robota dla end-usera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i się zgłosił ,ale zaproponował tylko 100zł. Wydaje się mi, że to zdecydowanie za mało. Myślę o profesjonalnej wycenie domeny żebym sam się zorientował ile za nią można dostać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cały czas pracuję nad miarodajną metodą wyceny, ale na ten moment wycenilbym ja na jakieś 125-160$

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za taką cenę jak przedstawiłeś to bym ją sprzedał. Narazie wysłałem swoją propozycję i czekam na odpowiedź zainteresowanego. Poza tym wystawiłem też domenę na Allegro i zobaczę czy będzie jakieś zainteresowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kosztuje mnie to grosze, a zawsze się może ktoś napalony trafić :)

 

Poza tym wystawiłem domenę na znanych mi stronach stronach, jak Sedo, Gido.pl i Domenada.pl.

 

A swoją drogą są jeszcze jakieś strony gdzie można sprzedać domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku domen globalnych jest ich mnóstwo, np. afternic.com czy na forum dnforum.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×