Jump to content
masterd

czy opłaca się rejestrowac na dłuższą mete

Recommended Posts

(zarobki z okresu testowania)/2 * 52,177457 = roczny zysk

roczny zysk > 50 PLN TAK

roczny zysk < 50 PLN NIE

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wyliczyłem według podanego powyżej wzoru to opłaca się. Strasznie masz duży stosunek kliknięć do odwiedzin...

Share this post


Link to post
Share on other sites
kalkulator w rękę ! :)

Wg mnie bez kalkulatora da rady.

 

Zarabiał w ciągu 2 tygodniach 6 PLN, rejestracja na rok kosztuje 12 PLN, więc po ile tygodniach się inwestycja wraca?

 

PS: 2 x 6 = 12...

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgadzam sie z seomi. Rejestrowac sie oplaca. A po roku bedziesz wiedzial czy oplaca sie przedluzac..

 

Albo czy puścić i zarejestrować jeszcze raz. :lol: Ale to zawsze wiąże się z ryzykiem. :lol:

Edited by Sebving

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wg mnie bez kalkulatora da rady.

 

Zarabiał w ciągu 2 tygodniach 6 PLN, rejestracja na rok kosztuje 12 PLN, więc po ile tygodniach się inwestycja wraca?

 

PS: 2 x 6 = 12...

Warto pamiętać że jest to czysto orientacyjny wzór. Nie można uznawać że co tydzień będzie taki rezultat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zresztą obawiam się że mogą być to kliki znajomych.. a przez to domena może być zbanowana prędzej czy później :lol: za dużo tych klików...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
zresztą obawiam się że mogą być to kliki znajomych.. a przez to domena może być zbanowana prędzej czy później :lol: za dużo tych klików...

 

Czemu za dużo? Mnie taki CTR na domenie z takim ruchem wcale nie dziwi. Sam mam kilka podobnych (z CTR na poziomie 70-80%).

 

Nie oskarżaj bezpodstawnie ludzi o oszustwo.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

wlanie bo to bezpodstawne zarzuty bo moi znajomi nie znają nawet pojęcia co to domena. ruch był 100% i kliki też domena nie została przedłużona. ruch pochodził z reklamy w radio. pzd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zarejestrowal bym bo z tym CTR jest duze ryzyko na bana.

ryzyko (12 zł) chyba nie duże :) zawsze można nie przedłużać

co innego jeśli ruch z reklamy radiowej się skończy zaraz po rejestracji - zależy od reklamodawcy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałbym na rok, przez ten okres uważnie śledził zarobki, a po tym czasie podjął decyzję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryzyko nie jest wielkie, a moim zdaniem inwestycja opłacalna. Zarejestruj na jeden rok zainwestuj w reklame a zobaczysz ze wyjdziesz na swoje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×