Jump to content
Domenno.pl

Ukrycie danych whois w GoDaddy.com

Recommended Posts

Nie wiem jak i gdzie uruchomić opcję, by dla domen info które posiadam w godaddy.com, którym mam więcej niż 5, miały ukryte dane w whois. Proszę o wskazówkę jak to zrobić. Rozumiem, że jak mam u nich zarejestrowane więcej niż 5 domen, to opcja ukrycia danych jest bezpłatna? MOgę się mylić, bo próbowałem to zrobić ale wyliczono mi opłatę za tą usługę, gdy zaznaczyłem dla wszystkich domen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem maja promocje ze jak wiecej zarejestrujesz to jest za darmo, jednak jest to platne normalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, czyli teraz gdy domeny mam już zarejestrowane i zbliżają się do odnowienia, za ukrycie danych będę musiał zapłacić? Na to wygląda, bo jak zaznaczam tą opcję, to mi dolicza za ukrycie danych oprócz wyliczenia za odnowienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domains -> domain management -> wybierasz domenę -> w "domain enhancements" pierwsza opcja "privacy: ..."

 

Ja mam tam linka "manage" która kieruje do domainsbyproxy.com - mam to powłączane na kilku domenach od lat i z tego co pamiętam nic za to nie płaciłem dodatkowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi jednak chce naliczyć opłatę i to sporą bo prawie 10 dolarów. Natomiast jak się zaloguję (My Account) i widzę listę domen i klikam na Privacy: ADD to potem wyświetla mi się okienko

 

Privacy Protection Options for Your Domains

 

 

 

 

 

Keep your information private

Select a registration type

 

 

 

Private

$9.99/yr

 

 

 

 

Deluxe

$11.99/yr

 

 

 

 

Protected

$24.99/yr

 

 

Private Registration

Helps protect yourself from spam, scams, prying eyes and more by shielding your personal information from public view.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Business Registration

Provides vital details of your business to millions of daily WHOIS searchers.

 

 

 

 

 

 

 

Expiration Protection Go Daddy EXCLUSIVE!

Protects your domain against loss due to credit card expiration or failure, outdated contact information and more.

 

 

 

 

 

Deadbolt Transfer Protection

Protects your domain against any accidental or malicious transfer.

 

 

 

Select your Domains By Proxy® account (Private Registration account)

Create New

 

 

Cancel

 

 

 

 

 

biorę kontynuuj i potem jest już naliczona opłata 0,68 za każdą z domen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×