Jump to content
CzarnyElo

budinvest + bud-invest dot pl

Recommended Posts

Witam,

 

dorobiłem się takiego oto kompleciku... Co o nim sądzicie? Waszym zdaniem są to ciekawe, mocno brandable nazwy na nowy biznes związany z inwestycjami budowlanymi, czy raczej przekombinowane? Czy ustawione ceny są odpowiednie dla tego rynku?

 

Pozdrawiam serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

budinvest to chyba najczęstsza kombinacja, jaka jest wybierana na firmę z tej branży ;)

 

Potencjalnych KK sporo, cena za bez myślnika średnie x xxx. Z myślnikiem wyceniłbym na 1-2 k ale jak to w domenach bywa myślnik może okazać się droższy od wersji bez :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dezerter po czym oceniasz, że to najczęstsza kombinacja? Czy ta emotka na końcu oznacza, że sobie żarty stroisz? :)

 

Ktoś jeszcze się wypowie?

 

 

Dodatkowe pytanie...

 

Który komplet jest według Ciebie najlepszy z poniższych i dlaczego?

budinvest + bud-invest (pl)

budinwest + bud-inwest (pl)

investbud +invest-bud (pl)

inwestbud +inwest-bud (pl)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
dezerter po czym oceniasz, że to najczęstsza kombinacja? Czy ta emotka na końcu oznacza, że sobie żarty stroisz? :)

 

Ktoś jeszcze się wypowie?

 

 

Dodatkowe pytanie...

 

Który komplet jest według Ciebie najlepszy z poniższych i dlaczego?

budinvest + bud-invest (pl)

budinwest + bud-inwest (pl)

investbud +invest-bud (pl)

inwestbud +inwest-bud (pl)

;)

 

Oceniam na podstawie własnych obserwacji. Z tym że to najczęstsza kombinacja, to może trochę przesadziłem, ale na pewno "bud" i "invest" to częsta para słów używanych przez firmy budowlane. Emotek na końcu, to raczej podkreślenie tego że ludzie z tej branży nie zawsze chcą być oryginalni i jako nazwę firmy biorą sprawdzone "klasyki", jak np "budinvest".

 

Co do najlepszej pary - dla mnie najlepiej brzmi "budinvest + bud-invest" zresztą google myśli podobnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO najczęstsze kombinacje to costambud oraz costam-bud , tak wiec nieco inna kolejność od zaprezentowanych tutaj domen. Na rynku D2D to max niskie xxx, co do KK zadowoliłoby mnie średnie-wysokie xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
IMHO najczęstsze kombinacje to costambud oraz costam-bud , tak wiec nieco inna kolejność od zaprezentowanych tutaj domen. [...]

 

 

Rzeczywiście, kolejność b. często jest odwrotna. Chociaż istnieje przecież i gigant Budimex ;)

----------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#brandable.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, CzarnyElo napisał:

Wielkie dzięki mwyczolkowski za wycenę po 6 latach, cały czas na nią czekałem, teraz można zamknąć temat

Nie ma sprawy :) Cieszę się, że mogłem pomóc.

Nie wiem w jakich rękach była ta domena ostatnio, ale to ja mam na koncie 3,5 tys netto więcej :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×