Jump to content
Sign in to follow this  
marko7

City Network startuje w Polsce

Recommended Posts

Cena za rejestrację i odnowienie .pl 8 zł z VAT :P

 

Taaa... :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

cena za .pl niska ale nadrabiają pozostałymi końcówkami.

 

zasada zachowania cen działa, co nie zmienia faktu ze 8 zł za pl mi sie podoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli ktoś znajdzie prawdziwą cenę dla odnowienia domen .pl to proszę się podzielić, koszt rejestracji wynosi 10 zł

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeżeli ktoś znajdzie prawdziwą cenę dla odnowienia domen .pl to proszę się podzielić, koszt rejestracji wynosi 10 zł

 

 

wysłałem zapytanie - zobaczymy czy i kiedy będzie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

8 PLN co jest raczej błędem, bo gdyby rzeczywiście mieli taką ofertę na

start: 8 PLN za przedłużenie domeny .pl to powinni to mocno eksponować w

komunikacji.

 

Wystarczy ze by ogłosili że przedłużenie .pl kosztuje 35 PLN netto i już by się zaczęły masowe transfery domen :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Cena odnowienia domeny .pl na okres 1 roku wynosi 48 PLN.

 

Pozdrawiam,

Michal

 

Odpowiedź na ticket wysłany do firmy City Network.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już myślałem, że może Szwedzi mają jakiś cynk z NASK i przygotowali cennik na nowe przedłużenia po 8 PLN. A swoją drogą, ciekawe czy na Gruponie pojawi się kiedykolwiek oferta tańszych rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na stronie jest wyraźnie "zarejestruj i odnów", co mogłoby wskazywać, iż odnowienie również jest za 8 PLN, a to jest już wprowadzanie w błąd klienta. Ładny start...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem info ,

 

warunki dostępne tutaj - LINK

 

z ciekawszych rzeczy

- Klient nie może w żadnym wypadku odsprzedawad części lub całości zakupionych usług osobom fizycznym i prawnym.

- Transfer dostępnych usług może byd wykonany tylko za pisemną zgodą City Network. Obecny właściciel powinien wysład zawiadomienie o przeniesieniu do City Network celem akceptacji.

 

:-)

oprócz tego dużo literówek ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
z ciekawszych rzeczy

- Klient nie może w żadnym wypadku odsprzedawać części lub całości zakupionych usług osobom fizycznym i prawnym.

- Transfer dostępnych usług może być wykonany tylko za pisemną zgodą City Network. Obecny właściciel powinien wysłać zawiadomienie o przeniesieniu do City Network celem akceptacji.

 

Czyli, że niby gdybym chciał sprzedać domenę zarejestrowaną w tym City Network to muszę wysłać zawiadomienie (może jeszcze gdzieś do centrali w Szwecji i po szwedzku) i czekać łaskawie aż się zgodzą na cesję i odeślą pocztą zwrotnie pismo - co potrwa i potrwa. :rolleyes: A potem jeszcze cesja i może coś podobnego.

 

Super - myślałem, że nic już mnie nie jest w stanie zdziwić. :P Usługi totalnie nie domainer-friendly, nazwa.pl się chowa.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli, że niby gdybym chciał sprzedać domenę zarejestrowaną w tym City Network to muszę wysłać zawiadomienie (może jeszcze gdzieś do centrali w Szwecji i po szwedzku) i czekać łaskawie aż się zgodzą na cesję i odeślą pocztą zwrotnie pismo - co potrwa i potrwa. :rolleyes: A potem jeszcze cesja i może coś podobnego.

 

... nazwa.pl się chowa.

 

A to już jest sztuka... Cóż, nie każdy widzi potencjał w domainerach :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×