Jump to content
Sign in to follow this  
tomon

Domenowy biznes na literówkach

Recommended Posts

dla mnie bardziej artykuł reklamujący niż jakikolwiek poradnik... nie ma żadnych konkretów, kwot ani możliwości ( chociażby zarobków na popularnych literówka )

 

Nie podoba mi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Bardzo fajnie :) Niech reklamują AM i literówki. Ceny wzrosną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jakby literówki (typosquatting) były główną gałęzią domeniarstwa... ja bym unikal pisania o tym, bo to promuje domeniarzy jako cwaniaczków i zniechęca potencjalnych klientów

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
tak jakby literówki (typosquatting) były główną gałęzią domeniarstwa... ja bym unikal pisania o tym, bo to promuje domeniarzy jako cwaniaczków i zniechęca potencjalnych klientów

 

Chcąc nie chcąc jest jedną z gałęzi, a nie główną i tak właśnie artykuł jest napisany. A z tym promowaniem domeniarzy jako cwaniaczków trochę przesadzasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czym więcej artykułów i promowania rynku wtórnego domen tym więcej potencjalnych klientów :)

oczywiscie i jestem za... trzeba uswiadamiać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ważne, że napisali i to pozytywnie.

 

tutaj moze i pozytywnie, ale na interi (ktora niestety przeglada wiecej osob niz mambiznes.pl)

gdzie ten artykul byl cytowany 21 lipca jest mniej pozytywny dopisek

Domaining - kolejny nieuczciwy sposób na zarabianie w internecie
:)

i to nie musi sie nam podobac

Share this post


Link to post
Share on other sites
tutaj moze i pozytywnie, ale na interi (ktora niestety przeglada wiecej osob niz mambiznes.pl)

gdzie ten artykul byl cytowany 21 lipca jest mniej pozytywny dopisek

:)

i to nie musi sie nam podobac

 

mi sie nie podoba, interia przegieła, dziękuje za taką propagande

 

arttt.jpg

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi sie nie podoba, dziękuje za taką propagande

 

A tu jest sam artykuł na interii:

 

http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/n...nach,1670603,62

 

Ktoś się chyba pomylił z tym podpisem pod obrazkiem "Domaining - kolejny nieuczciwy sposób na zarabianie w internecie", powinno być chyba "Literówki - kolejny nieuczciwy sposób na zarabianie w internecie" - w nawiązaniu do artykułu zresztą. :)

 

To samo w tytule - powinno być "typosquatting", a nie "domaining", bo domaining to jednak przecież nie same literówki są.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

thomaso, czytamy caly watek :)

 

tutaj moze i pozytywnie, ale na interi (ktora niestety przeglada wiecej osob niz mambiznes.pl)

gdzie ten artykul byl cytowany 21 lipca jest mniej pozytywny dopisek

Share this post


Link to post
Share on other sites
thomaso, czytamy caly watek :)

 

Faktycznie, nie przeczytałem od początku wątku i jakoś przeoczyłem to, że pierwszy o tym wspomniałeś. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to jest pisać o kwestiach o których nie ma się pojęcia. Autor tekstu do wymiany...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak to jest pisać o kwestiach o których nie ma się pojęcia. Autor tekstu do wymiany...

 

 

Najfajniejsze jest to, że interia oskarża domainerów a sama publikuje tekst nie swój, zmienia jego kontekst - czyli dopuszcza się ...hmmm nie wiem jak to nazwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najfajniejsze jest to, że interia oskarża domainerów a sama publikuje tekst nie swój, zmienia jego kontekst - czyli dopuszcza się ...hmmm nie wiem jak to nazwać.

 

Interia nie oskarża domainerów, tylko jakiś "profesjonalista-redaktor", który pracuje dla Interii wstawił podpis pod obrazkiem w ogóle nie przystający do tekstu. Na szczęście czytelnicy artykułu się połapali (to wynika z komentarzy pod tekstem).

A Interia kopiuje artykuły (ten akurat z Komputer w Firmie) wskazuje źródło, ale nie podaje nazwiska autora. To jest granda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Tak jeszcze co do niektórych:

 

Póki co, niech piszą, czy to pozytywnie czy negatywnie. Temu biznesowi potrzebna jest każda forma "reklamy".

 

Nawet jeśli artykuł odnosi się negatywnie o domeniarzach to póki występują tam słowa takie jak "biznes" czy "inwestowanie" to, wg mnie, robią one dobrą robotę dla rynku.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
mi sie nie podoba, interia przegieła, dziękuje za taką propagande

 

arttt.jpg

 

 

Interia rzeczywiście przesadziła. W tekst artykułu skopiowanego z serwisu Komputer w Firmie, wstawiła własne treści - właśnie ten zakreślony na czerwono kawałek. Autor tekstu powinien wystąpić o sprostowanie (już nie mówiąc o tym, że sam został brzydko potraktowany - nie tam jego nazwiska). Niefrasobliwość mediów jest oburzająca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Interia rzeczywiście przesadziła. W tekst artykułu skopiowanego z serwisu Komputer w Firmie, wstawiła własne treści - właśnie ten zakreślony na czerwono kawałek. Autor tekstu powinien wystąpić o sprostowanie (już nie mówiąc o tym, że sam został brzydko potraktowany - nie tam jego nazwiska). Niefrasobliwość mediów jest oburzająca.

 

 

Redaktorzy Interii.pl chyba zaglądają na di. Po wczorajszej dyskusji wyrzucili ten absurdalny podpis pod obrazkiem, dodali też nazwisko autora tekstu. Sam artykuł wydaje się całkiem sensowny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Redaktorzy Interii.pl chyba zaglądają na di. Po wczorajszej dyskusji wyrzucili ten absurdalny podpis pod obrazkiem, dodali też nazwisko autora tekstu. Sam artykuł wydaje się całkiem sensowny.

Musztarda po obiedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×