Jump to content
marko7

Konferencja Domain Meeting

Recommended Posts

Guest Anubis
konferencja coraz bliżej. jakieś newsy odnośnie after/befora party ?

 

Odnośnie before'a też bym chętnie jakieś info zobaczył. A na after zapraszam do Białegostoku na www.up2d8.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
konferencja coraz bliżej. jakieś newsy odnośnie after/befora party ?

 

W środę przed spotkaniem zapraszam do mnie na grilla.

Jeżeli ktoś nie ma lokum to jest tu, jeszcze kilka pokoi do wynajęcia. W razie zainteresowania proszę pisać na PW.

Jeżeli nie będzie oficjalnego afterparty to też się zorganizujemy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

after party będzie i jak sama nazwa wskazuje, odbędzie się po konferencji :D. Miejsce już wybraliśmy, dogrywamy dziś szczegóły menu. Precyzyjną informację opublikuję tutaj, na naszym fanpage'u (http://www.facebook.com/DomainMeeting) oraz wyślę newsletterem do wszystkich zarejestrowanych.

 

Zdrówka i do zobaczenia 22 września w Warszawie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomieścisz 150 osób?

 

700 m powierzchni to jest 4,6666 m.kw na osobę do tego ok 5000 m.kw ogrodu - spoko zmieścimy się :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji @dareus: nie wiem czy wiesz, ale wasz ostatni mail w gmailu wyglądał tak:

 

h8uwV.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Biorąc pod uwagę poglądy na temat domen i ich właścicieli, to panowie z Webhosting zamiast organizować konferencję dla domainerów powini robić anty-domainerskie pikiety pod NASKiem.

 

zaraz, ostatnio mogę byc trochę nie w temacie, ale czy ja dobrze zrozumialam, że niniejszą konferencję organizują kolesie, którzy lubią sobie poskakac po domainerach? bo z początku ich nie skojarzyłam...

hmmm jakie to urocze.... teraz rozumiem, dlaczego konferencja jest darmowa

ciekawi mnie tylko pokonferencyjny artykuł o domainerach

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
W środę przed spotkaniem zapraszam do mnie na grilla.

Jeżeli ktoś nie ma lokum to jest tu, jeszcze kilka pokoi do wynajęcia. W razie zainteresowania proszę pisać na PW.

 

Ktoś się zgłosił? :) I tak w ogóle to każdy z forum może przyjść? ;)

 

I odbierajcie dzisiaj telefony bo potwierdzają uczestnictwo zarówno na konferencji jak i afterparty.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
I odbierajcie dzisiaj telefony bo potwierdzają uczestnictwo zarówno na konferencji jak i afterparty.

To pewnie kierujesz do tych, którzy odbierają telefon tylko wtedy gdy biorą udział w konkursie radiowym lub w konferencji ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś się zgłosił? :) I tak w ogóle to każdy z forum może przyjść? :P

 

I odbierajcie dzisiaj telefony bo potwierdzają uczestnictwo zarówno na konferencji jak i afterparty.

 

Uwaga! Dzwonimy tylko do tych, którzy nie potwierdzili obecności e-mailowo ;). Nie dzwonimy do wszystkich ;).

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
To pewnie kierujesz do tych, którzy odbierają telefon tylko wtedy gdy biorą udział w konkursie radiowym lub w konferencji ? ;)
Uwaga! Dzwonimy tylko do tych, którzy nie potwierdzili obecności e-mailowo :). Nie dzwonimy do wszystkich ;).

 

 

To przepraszam że rzuciłem info. Już więcej nie będę.

 

I swoją drogą: Ja żadnego maila od was nie dostałem.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
I swoją drogą: Ja żadnego maila od was nie dostałem.

 

Właśnie wyciągnąłem kilka potwierdzeń ze spamu na serwerze. Może macie kochani to samo :).

 

Zdrówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie wyciągnąłem kilka potwierdzeń ze spamu na serwerze. Może macie kochani to samo ;).

To głównie dlatego, że nie macie SPF-a. Chyba zacznę świadczyć usługi konsultingowe w tym temacie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uwaga! Dzwonimy tylko do tych, którzy nie potwierdzili obecności e-mailowo :). Nie dzwonimy do wszystkich ;).

 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

A już się zastanawiałem, bo do mnie nikt nie dzwonił ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli ktoś przyjeżdża pociągiem, autobusem, samolotem - warto zabrać dowód rejestracyjny samochodu.

Ci co pojadą swoim autem, też niech nie zapominają, że warto ze sobą zabrać dowód rejestracyjny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
jest może jakaś transmisja online z konferencji:)?

 

W sumie kamera tu chodzi cały czas. Będą na pewno udostępnione nagrania z każdego wykładu i panelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×