Jump to content
marko7

Konferencja Domain Meeting

Recommended Posts

Warto było moim zdaniem się pojawić.

Jesli będzie gdzieś video z konferencji - polecam.

 

Kuluary były tradycyjnie jak to na spotkaniach bardzo aktywne :)

Dziękuję organizatorom i tym co przybyli, zwłaszcza z odległych miejscowości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konferencja na bardzo wysokim poziomie, również bardzo dziękuję.

 

Już z Błażejem jesteśmy umówieni na piwo w Toruniu więc może ktoś jeszcze chętny się znajdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Konferencja na bardzo wysokim poziomie, również bardzo dziękuję.

 

Już z Błażejem jesteśmy umówieni na piwo w Toruniu więc może ktoś jeszcze chętny się znajdzie ;)

 

 

Chętnie przyjadę z Bydgoszczy, niestety na konferencję przybyć nie mogłem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chętnie przyjadę z Bydgoszczy, niestety na konferencję przybyć nie mogłem :)

 

No to fajnie że i w tej części polski coś się rozkręci.

 

Spotkanie ustaliliśmy na przyszły weekend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo miło było się z Wami spotkać, bardzo pozytywnie spędzony czas. Mam nadzieję, że zobaczymy się ponownie za miesiąc na MD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja także dziękuję Organizatorom za znakomite przygotowanie spotkania, natomiast Uczestnikom za pouczające i inspirujące rozmowy w kuluarach :)

 

Błażej, a cóżże wygrałeś że ludzie składają gratulacje? Czyżby xboxa? ;)

 

Błażej okazał się najlepszym copywriterem wśród domainerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dojechaliśmy :) Dzięki wszystkim za przybycie. Konferencja merytoryczna i organizacyjnie na wysokim poziomie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna organizacja, ciekawe wykłady, interesujące rozmowy w kuluarach, smaczne jedzenie, sympatyczna impreza wieczorna - jednym słowem - duże podziękowania dla Webhosting.pl i dla sponsorów!

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak wyszło, baaardzo duża niespodzianka, pewnie na wideo wyjdzie (a może nie zamieszczą, oby :)), że wyskoczyłem jak "Filip z konopii" i nie wiedziałem co się do końca dzieje ;) Dzięki za gratulacje. A co do spotkania, to będę oczywiście w Toruniu na przyszły weekend, więc jestem za spotkaniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, warto było przyjechać. Osobiście najciekawsze dla mnie były rozmowy w kuluarach i w trakcie before/after party. Dzięki wszystkim raz jeszcze za miłe towarzystwo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Potwierdzam, warto było przyjechać. Osobiście najciekawsze dla mnie były rozmowy w kuluarach i w trakcie before/after party. Dzięki wszystkim raz jeszcze za miłe towarzystwo ;)

 

Niezaprzeczalne słowa ;)

 

BTW gdzieś Ty był? Bo jakoś nie mogę skojarzyć żebyśmy się poznawali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszło nadspodziewanie dobrze. Świetnym pomysłem był podział w połowie konferencji i chodź był nazywany biznesowym i domenowym to można było wybrać coś dla siebie z każdej częsci. Najbardziej zaciekawiła mnie część gdzie zaproszono arbitra sądu polubownego przy PIIT, który mimo samego tytułu swojego wykładu odpowiadał na pytania obu stron i nie starał się stawać po jednej ze stron, przytaczał konkretne przykłady i rozwiał wiele naszych wątpliwości co zaliczam stanowczo in plus. Z Darkiem rozmawialiśmy jeszcze o kilku szczegółach na afterparty i chyba złapaliśmy lepszy kontakt niż mailowo i niewerbalnie :). W przyszłym roku może zrealizujemy jeden z moich najciekawszych pomysłów, który spotkał się z dużym entuzjazmem Darka. Sama konferencja wypadła bardzo dobrze na tle dotychczasowych konferencji MD organizowanych przez Daniela i mimo to że były opinie, że będzie to spęd wyłącznie ludzi "z ulicy" w żaden sposób nie związanych z branżą było zupełnie odwrotnie, a nawet lepiej bo środowisko jakie zjawiło się na konferencji było szersze, a nie tylko hermetycznie związane z naszą branżą. Miło było znów spotkać zarówno znajome osoby jak i nowych kolegów i koleżanki w tak miłej atmosferze jaką nam zafundował zarówno jeden Darek (TomNice) jaki drugi Darek (dAREuS). Uważam, że konferencję Domain Meeting można uznać za duży sukces zarówno organizacyjnie jak i w propagowaniu samego domainingu w Polsce.

Edited by Saint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziękowania dla organizatorów za wzorową organizację i sponsorom. Brawo!

Konferencja merytorycznie na poziomie - szczególnie wykład arbitra sądu polubownego przy PIIT - osobiście czuję niedosyt - szkoda, że nie było go na afterparty - chyba wiedział co go tam czeka :)

W kuluarach jak zwykle - inspirująco, ciekawie i wesoło. Było miło spotkać się ze starymi znajomymi z di, warszawskich spotkań oraz poznać nowych ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×