Jump to content
Sign in to follow this  
partnercom

Szukam wolnej domeny związanej z rajdami/ motorsportem

Recommended Posts

Witam! Konkretnie chodzi mi o domenę, pod którą będzie krył się portal ogłoszeniowy ukierunkowany na auta przygotowane do sportu (rajdy, wyścigi, drifting, offroad itp.) oraz seryjne, ale ze sportową duszą, a także ogłoszenia sprzedaży części (podzespoły tuningowe oraz przeznaczone do jazdy wyczynowej, sportowe ogumienie). Ponadto jakiś katalog firm, usług. Może coś jeszcze dojdzie, ale to tak na szybko wymieniłem żeby rozjaśnić temat.

 

Ostatnio działał mały serwis także ogłoszeniowy pod domeną rajdowka.pl, ale właściciel nie rozwijał go wcale i nawet nie przedłużył domeny na kolejny rok. Więc jest ona teraz wolna, ale liczę na to, że może uda się wymyślić coś zupełnie nowego.

Jeśli macie jakieś pomysły, które chociaż pozwolą mi ukierunkować myśli i znaleźć domenę pasującą do wyżej opisanego zastosowania, będę przeogromnie wdzięczny. :)

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam! Piotrek :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

rajdowka.pl była dobra, nie znajdziesz wolnej lepszej..

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites
rajdowka.pl była dobra, nie znajdziesz wolnej lepszej..

miałem zarezerwować dla autora tematu, ale zrezygnowałem, minutę później było już za późno :)

 

Do partnercom: Na tym forum nie podawaj wolnych nazw domen, które w przyszłości możesz chcieć zagospodarować. Zawsze zarezerwuj sobie taką domenę przed napisaniem tematu, to nic nie kosztuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj może poszukać na Aftermarket.pl

 

 

 

Ze swojej strony polecam [bo właśnie mnie natchnąłeś]:

 

#autawyscigowe.pl

 

 

 

 

 

----------

 

oraz:

 

#ulubioneauto.pl

 

#cartechnology.pl

 

#supertempo.pl

 

#gabloty.eu

 

 

miałem zarezerwować dla autora tematu, ale zrezygnowałem, minutę później było już za późno :)

 

[...]

 

 

Też to miałem zrobić, ale tu ściany mają oczy i uszy :)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
rajdowka.pl była dobra, nie znajdziesz wolnej lepszej..

Szkoda że nie sprawdzałem po tym jak miałem zapytanie (może od autora tematu) o rajdowki.pl - też niezła :)

 

O wolną fajną domenę trudno w tym temacie ale nie jest to możliwe.

Pewnie jakaś dwuwyrazowa nawiązująca do tematyki się znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka! Dziękuję za sporo odpowiedzi. Zastanawiałem się przez chwilę nad zarezerwowaniem domeny rajdowka.pl, ale pomyślałem, że przecież nikt kto przeczyta ten temat nie byłby na tyle nieuprzejmy żeby mnie ubiec. Ale jednak... Cóż więc mogę rzec: Na zdrowie niech Ci będzie człowiecze... :)

 

Dopalacz.pl niestety kojarzy mi się z dopalaczami, a nie ze sportem motorowym, więc jakoś tak mało pozytywnie i zachęcająco. Ale dziękuję za propozycję. :)

 

Jest pewna domena, która od długiego już czasu nie jest zagospodarowana (widnieje coś w stylu "nowa strona wkrótce", choć chyba tak już od 4 lat), ale nie jest tam podany żaden kontakt i nie wiem jak takiego właściciela namierzyć i się z nim z kontaktować. Znacie jakiś sposób, czy tylko on poprzez własną inicjatywę może podać kontakt do siebie?

 

Powiem Wam jeszcze tylko, że najsłynniejsza na świecie giełda ogłoszeń samochodów rajdowych i wyścigowych to:

 

RallyCarForSale.com ,więc domena całkiem długa, ale na pewno trafia w sedno tematu. :)

Edited by partnercom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zakup poniższych domen:

 

rajdowy.pl

e-car.pl

carsale.pl

carsales.pl

carstore.pl

samochodziarz.pl

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
RallyCarForSale.com ,więc domena całkiem długa, ale na pewno trafia w sedno tematu. :)

 

Raczej rallycarsforsale.net :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Formula.com.pl

 

W sumie też nawiązuje do tematyki motoryzacyjnej :)

 

I mam jeszcze

 

scigamy.pl + ścigamy.pl

Tanio sprzedam :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli Ci się podoba to mogę tanio odsprzedać motoholicy.pl, pod motoholik.pl działa jakiś mini serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję RallyCars*pl

 

Co do ceny z pewnością się dogadamy...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdź co pokazuje http://www.dns.pl/cgi-bin/whois.pl

Jeśli domena zarejestrowana na firmę to będą dane kontaktowe.

 

 

Niestety: Brak informacji o nazwie domeny ...... w bazie Registry NASK.

 

 

 

Raczej rallycarsforsale.net :)

 

 

Dokładnie. Pisałem jeszcze zaspany i coś pomyliłem. :)

 

 

Przyszła mi na myśl jeszcze domena Xrally.pl

Coś mniej więcej w stylu nazwy BMW X-drive, gdzie X oznacza napęd na 4 koła.

Rajdówki wzbudzające największy zachwyt to właśnie 4x4, więc można by stworzyć fajne logo, z dobrze "zagospodarowanym" X'em, które rzucałoby się w oczy. Co o niej myślicie?

 

Mogłoby być ewentualnie 4rally, ale ta domena z rożnymi końcówkami jest już zajęta.

Edited by partnercom

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety: Brak informacji o nazwie domeny ...... w bazie Registry NASK.

Słabo się starasz,żeby znaleźć kontakt :)http://www.enom.com/whois/default.aspx

 

Przyszła mi na myśl jeszcze domena Xrally.pl

Coś mniej więcej w stylu nazwy BMW X-drive, gdzie X oznacza napęd na 4 koła.

Rajdówki wzbudzające największy zachwyt to właśnie 4x4, więc można by stworzyć fajne logo, z dobrze "zagospodarowanym" X'em, które rzucałoby się w oczy. Co o niej myślicie?

 

Zarejestruj domenę to moja szklana kula Ci powie czy warto :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

plachcik, królu mój złoty! Ale mi pomogłeś! Znalazłem właściciela. :) Mój brak starań to efekt niewiedzy. Jakbym poświęcił trochę czasu i przeszukał to forum, to bym pewnie był nieco mądrzejszy i tak właśnie trzeba chyba zrobić. :)

 

Co do drugiego cytatu to tu nie chodzi o to czy warto, czy się opłaca itp., tylko czy domena wg Was będzie pasować do treści kryjących się pod nią. :) Zawsze to lepiej zapytać kogoś jeszcze, co sądzi o danej sprawie, niż tkwić tylko we własnych przekonaniach (czasem błędnych). ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
plachcik, królu mój złoty! Ale mi pomogłeś! Znalazłem właściciela. :) Mój brak starań to efekt niewiedzy. Jakbym poświęcił trochę czasu i przeszukał to forum, to bym pewnie był nieco mądrzejszy i tak właśnie trzeba chyba zrobić. :)

 

Do usług :) To teraz musisz spojrzeć na budżet na domenę,bo tania nie będzie bankowo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybyś chciał coś z poniższej lsity - pisz śmiało...

 

jazdawyczynowa.pl

sport-tuning.pl

sportowytuning.pl

wyczynowa.pl

x-rajd.pl

xrajd.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję. :) na razie jeszcze zaczekam na odpowiedź od właściciela domeny, która mnie interesuje. Swoją drogą zastanawiam się jeszcze, gdzie warto zasięgać informacji na temat ruchu pod danym adresem. Korzystam ze speedtest.pl, ale słyszałem, że informacje są dosyć mocno nieaktualne. Nie mniej jednak strona ta pokazuje następujące wartości dot. domeny, która mnie interesuje:

 

UNIKALNI UŻYTKOWNICY

37 / dzień

 

PAGE RANK

2 / 10

 

UŻYTKOWNICY INTERNETU

0.05 / 1 mln

 

LINKI PRZYCHODZĄCE

1 543

 

SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU

315,13 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję. :) na razie jeszcze zaczekam na odpowiedź od właściciela domeny, która mnie interesuje. Swoją drogą zastanawiam się jeszcze, gdzie warto zasięgać informacji na temat ruchu pod danym adresem. Korzystam ze speedtest.pl, ale słyszałem, że informacje są dosyć mocno nieaktualne. Nie mniej jednak strona ta pokazuje następujące wartości dot. domeny, która mnie interesuje:

 

UNIKALNI UŻYTKOWNICY

37 / dzień

 

PAGE RANK

2 / 10

 

UŻYTKOWNICY INTERNETU

0.05 / 1 mln

 

LINKI PRZYCHODZĄCE

1 543

 

SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU

315,13 PLN

 

Radzę nie sugerowac się takimi automatami, można samemu sprawdzić ile ma linków, jaki PR, ewentualnie ze sporą dozą sceptycyzmu wybadać alexę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×