Jump to content
wycieczkizagraniczneEU

Meet Domainers vs Domain Meeting

Meet Domainers vs Domain Meeting  

88 members have voted

  1. 1. Meet Domainers czy Domain Meeting?

    • Będę na Meet Domainers
      7
    • Będę na Domain Meeting
      33
    • Na żadnej
      24
    • Na obu
      14
    • Jeszcze nie wiem...
      10


Recommended Posts

Co do formuły, to proponuję taką jak zawsze :)

1. Licytacja domen - zawsze przyciąga potencjalnych inwestorów.

2. Panel dyskusyjny - można zaprosić CEO kilku ciekawych firm (CodeWise, Brand24,  etc.)

3. Kolacja i networking.

3. W przypadku konferencji dluższej niż 1 dzień można pokusić się o dodatkowe atrakcje(w zależności od miejsca i ilości osób).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 22.08.2018 o 08:28, Gaudzinski napisał:

Co do formuły, to proponuję taką jak zawsze :)

1. Licytacja domen - zawsze przyciąga potencjalnych inwestorów.

2. Panel dyskusyjny - można zaprosić CEO kilku ciekawych firm (CodeWise, Brand24,  etc.)

3. Kolacja i networking.

3. W przypadku konferencji dluższej niż 1 dzień można pokusić się o dodatkowe atrakcje(w zależności od miejsca i ilości osób).

 

Good idea :)

 

12 godzin temu, wycenadomen24 napisał:

koniecznie zrób ankietę i zbadaj zainteresowanie bo według moich spostrzeżeń na takie spotkanie przyjdzie maksymalnie 5 osób.

 

Jestem ciekaw skąd to spostrzeżenie :) Na poprzednich konferencjach zawsze frekwencja dopisywała. To że ktoś nie udziela się na forum nie znaczy ze nie pojawi się na konferencji - chociażby po to żeby spotkać się ze starymi znajomymi :-) 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
11 godzin temu, Noname napisał:

 

Jestem ciekaw skąd to spostrzeżenie :) Na poprzednich konferencjach zawsze frekwencja dopisywała. To że ktoś nie udziela się na forum nie znaczy ze nie pojawi się na konferencji - chociażby po to żeby spotkać się ze starymi znajomymi :-) 

 

Myślę że większość domainerów którzy by się zjawili to ludzie którzy się nie udzielają na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry wieczór,

 

mamy już 19 odpowiedzi do naszej ankiety, nie liczę na zachowanie jakiejś metodologicznej poprawności i uzyskanie próbki n=100, ale tak z n=50 byłoby dobrze :). Czy mógłbym poprosić o małą mobilizację :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
6 godzin temu, dAREuS napisał:

mamy już 19 odpowiedzi do naszej ankiety, nie liczę na zachowanie jakiejś metodologicznej poprawności i uzyskanie próbki n=100, ale tak z n=50 byłoby dobrze :). Czy mógłbym poprosić o małą mobilizację :rolleyes:

 

Kto nie wypełnił? Przyznać się! Zaraz będę dzwonić i opierdzielać osobiście!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×