Jump to content
wycieczkizagraniczneEU

Meet Domainers vs Domain Meeting

Meet Domainers vs Domain Meeting  

88 members have voted

  1. 1. Meet Domainers czy Domain Meeting?

    • Będę na Meet Domainers
      7
    • Będę na Domain Meeting
      33
    • Na żadnej
      24
    • Na obu
      14
    • Jeszcze nie wiem...
      10


Recommended Posts

Nie wiem jak was, ale mnie wynik ankiety MD vs DM trochę zaskoczył.

 

 

PS. Przepraszam, że odgrzebuję temat sprzed tygodnia, ale dopiero wróciłem z wakacji i nadrabiam zaległości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Nie wiem jak was, ale mnie wynik ankiety MD vs DM trochę zaskoczył.

 

 

PS. Przepraszam, że odgrzebuję temat sprzed tygodnia, ale dopiero wróciłem z wakacji i nadrabiam zaległości.

Ja też ostatnio się wakacjowałem ale wynik mnie nie zaskoczył. Większość forumowiczów dopiero formuje swoje portfolia i argument finansowy przeważnie bierze u nich górę. Moim skromnym zdaniem początkujący domainer więcej zyska jak wybierze się na Domain Meeting, za 500zł kupi sobie jedną w miarę solidną domenę lub kilka perspektywicznych a jeden weekend w domu spędzi na solidnym i uważnym czytaniu forum.

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darmowe sprzedaje się lepiej, ale na MD warto być, gdyż może być ostatnim i historycznym. :)

 

Oby tak nie było ... ale patrząc na wystawione domeny w tym roku za rok może będą cytować Twój post ...

 

Domi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny są "słabe" bo 1/4 pochodzi od Korneliusza! :) Mnie dobija że nikt nie patrzy na Agendę/Konferencje na MD i na brak aukcji DM - co za problem stworzyć wspólnymi siłami Meet Domain Domainers Meeting w skrócie MDDM które będzie całodniową darmową konferencją z aukcjami i super wykładami znanych forumowiczów...

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Niepotrzebnie "likwidujecie" jedną konferencję albo na siłe chcecie je połączyć. One mogłyby się świetnie uzupełniać a wystarczyłoby zdać sobie sprawę z tego na której z nich jest dla każdego nas miejsce. Często jest tak że w piątek wymyślimy sobie "a będę domainerem" w sobotę znajdujemy rejestratora i forum a od poniedziałku już jesteśmy byznesmenami... Od wtorku wszyscy się zaczynają znać na rzeczy, około piątku jest pierwszy czas na zjadanie zębów, niedziela odpoczynek itd.

Oglądałem przed chwilą listę najlepszych domen licytowanych na Meet Domainers i ciarki mi po plecach przechodziły.

Gdyby większość ludzi nie biadoliła od przynajmniej roku że domeny na Meet Domainers się nie sprzedają to w tym roku kolejny raz w mediach byłby przekaz że domeny mają ogromną wartość, sprzedają się za dziesiątki tysięcy i nikt z tych, których głos znaczy dla rynku dużo, nie mówiłby że sprzedało się 30% domen. Dużo z tych narzekalskich widziało swoją domenę na meet domainers, liczyło w snach kasę za sprzedane tam swoje adresy, często pewnie liczyli że jedna domena tam i będą na zero:), a teraz gdy domeny na aukcji są takie jakie są będą biadoliły że wszystkie media piszą że na takiej prestizowej konferencji domeny się sprzedają po 300-500 złotych i przez to cały rok będzie kiepski bo klienci końcowi będą się wyśmiewali z cen na poziomie średniego XXXX. Powszechne niezadowolenie dla zbyt wielu jest chlebem powszednim a szkoda.

Mnie osobiście wcale nie boli jak powiem, że nie będę na Meet Domainers ponieważ nie będę jeden dzień w roku udawał topowego inwestora podczas gdy jestem średniakiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Mnie osobiście wcale nie boli jak powiem, że nie będę na Meet Domainers ponieważ nie będę jeden dzień w roku udawał topowego inwestora podczas gdy jestem średniakiem.

 

A czy trzeba być topowym inwestorem by uczestniczyć w Meet Domainers? Z tego co wiem jedyną barierą dla niektórych jest cena, która wg mnie, nie jest wygórowana patrząc na agendę.

 

Nie mam się za topowego inwestora ale z domen się utrzymuję, wiążę z nimi przyszłość i w związku z tym odwiedzę prawdopodobnie to spotkanie jeśli nie spadnie na mnie meteoryt. Wiedzy i znajomości (jeśli takowe uda mi się nawiązać) nigdy za wiele.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niepotrzebnie "likwidujecie" jedną konferencję albo na siłe chcecie je połączyć.
Jeżeli odnosi się to do mojego posta to absolutnie się nie zgadzam! Nie chce niczego likwidować, chciałbym (w marzeniach) połączyć doświadczenie i wiedzę w organizacji takich wydarzeń Daniela oraz pieniądze Home by organizować podobne konferencje lepiej i częściej. Mam wrażenie że rynek ccTLD .pl jest ZA MAŁY na takie tarcia i konkurencję, co bardziej szkodzi niż pomaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny są "słabe" bo 1/4 pochodzi od Korneliusza! :) Mnie dobija że nikt nie patrzy na Agendę/Konferencje na MD i na brak aukcji DM - co za problem stworzyć wspólnymi siłami Meet Domain Domainers Meeting w skrócie MDDM które będzie całodniową darmową konferencją z aukcjami i super wykładami znanych forumowiczów...

Krytyki się nie boję, gdyż dobre nazwy domen obronią się same. Pozycjonowanie.com też było bardzo krytykowane, a sprzedało się dosyć ładnie.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Ach! Jaki pozytywny dla nas wynik! Będzie nas trochę w Warszawie, to już mogę Wam powiedzieć :lol:. Śledźcie poczynania konferencji na Facebooku: http://www.facebook.com/DomainMeeting.

 

Zdrówka i do zobaczenia na Domain Meeting!

Takie wypowiedzi organizatorów konferencji moim skromnym zdaniem nie powinny miec miejsca. Gdybyście napisali podziękowanie że już 42 osoby zadeklarowały uczestnictwo w Waszej konferencji byłoby bardziej na miejscu i nie trąciłoby pychą tak jak to w pierwszym zdaniu się Tobie udało. W nauce czy biznesie odbywa się wiele konferencji i nadrzędnym ich celem przeważnie nie jest konkurencja. Konferencje w domainingu są dotąd tylko dwie i troszkę bardziej się szanujcie bo nie ma sensu wykrzykiwać zdań które nie są jednoznaczne w stosunku do drugich organizatorów. Z tego co napisałeś co wynika??.. że fajnie że więcej 42 osoby chcą przyjść na Waszą konferencję?? Fajnie że do Was chce przyjść więcej ludzi niż na MD?? Fajnie że ogólnie domainerzy chętnie chadzają na wszelakie konferencje?? Czy też wystarczy Wam to że fajnie bo mało ludzi pójdzie na MD??

Ja tej Waszej radości nie rozumiem bo nie wiem dokładnie z czego się cieszycie.

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie wypowiedzi organizatorów konferencji moim skromnym zdaniem nie powinny miec miejsca. Gdybyście napisali podziękowanie że już 42 osoby zadeklarowały uczestnictwo w Waszej konferencji byłoby bardziej na miejscu i nie trąciłoby pychą tak jak to w pierwszym zdaniu się Tobie udało. W nauce czy biznesie odbywa się wiele konferencji i nadrzędnym ich celem przeważnie nie jest konkurencja. Konferencje w domainingu są dotąd tylko dwie i troszkę bardziej się szanujcie bo nie ma sensu wykrzykiwać zdań które nie są jednoznaczne w stosunku do drugich organizatorów. Z tego co napisałeś co wynika??.. że fajnie że więcej 42 osoby chcą przyjść na Waszą konferencję?? Fajnie że do Was chce przyjść więcej ludzi niż na MD?? Fajnie że ogólnie domainerzy chętnie chadzają na wszelakie konferencje?? Czy też wystarczy Wam to że fajnie bo mało ludzi pójdzie na MD??

Ja tej Waszej radości nie rozumiem bo nie wiem dokładnie z czego się cieszycie.

Radek

 

Cieszymy się z tego, że już tutaj 42 osoby zadeklarowały chęć uczestnictwa, a w systemie rejestracyjnym kilka razy tyle :lol:. Bardzo proszę o pozytywne podejście do tematu. Jeśli ktoś chce o coś dopytać, bo nie ma w jakimś zakresie wiedzy, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

Do zobaczenia na Domain Meeting!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse
Cieszymy się z tego, że już tutaj 42 osoby zadeklarowały chęć uczestnictwa, a w systemie rejestracyjnym kilka razy tyle :lol:. Bardzo proszę o pozytywne podejście do tematu. Jeśli ktoś chce o coś dopytać, bo nie ma w jakimś zakresie wiedzy, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

 

Do zobaczenia na Domain Meeting!

Pozytywne podejście do tematu ja mam:) mam go bardzo dużo (tematu Meet Domainers vs Domain Meeting). Chciałem tylko dopytać dokładnie z czego się cieszycie:). Cieszycie się na forum to na forum pytałem.

Fajnie że deklaracja obecności sprawia Wam radość,

Do zobaczenia na Domain Meeting,

Radek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 1.08.2018 o 09:33, wycenadomen24 napisał:

Ktoś/coś? przydało by się jakieś spotkanie choćby żeby nowi "chłonęli" rynek... czyżby całkowity brak sponsorów? na pewno są rejestratorzy zainteresowani (AM/premium). Moim zdaniem potrzeba tylko chęci. Spotkanie nad jeziorem na początek a tam przejść do konkretów ;) ktoś musi przejąć pałeczkę po DD który wchłonął w kombajn, PSID wchłonęło... się chyba samo :P nic tu nie gra jak powinno, sami dobijamy rynek bo wiadomo bez narybku rekiny też zdychają...:ph34r:

 

Cześć,

 

jeśli jest zapotrzebowanie na takie spotkanie, to możemy je zorganizować w ramach DomainMeeting.pl. Moim marzeniem jest od zawsze zorganizowanie spotkania, które połączy brać domenową z rynkiem startupowym. Oznacza to, że na spotkaniu z jednej strony pojawiliby się inwestorzy domenowi, ale z drugiej szeroka grupa osób (również znanych influencerów) związanych z polską sceną biznesową. Dajcie znać, czy taka formuła byłaby ciekawa.

 

Pozdrawiam!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Spotkanie domenowe spoko pod warunkiem że udział byłby płatny bo inaczej najdzie się pełno userów-hobbystów takich jak Vul, Warszawiak czy Tmi.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że o wpisowym lub jego braku można porozmawiać za chwilę. Teraz chciałbym się skupić na tym, co według Was powinno być nadrzędnym celem spotkania. Poniżej zamieszczam propozycje.

 

1. Inwestorzy domenowi chcą się czegoś nauczyć (warsztaty i wykłady prowadzone przez trenerów i praktyków biznesu).

2. Inwestorzy domenowi chcą się czegoś dowiedzieć o stanie rynku (NASK, główni registrarzy, przedstawiciele inwestorów).

3. Inwestorzy domenowi chcą dotrzeć do sceny startupowej.

4. Inwestorzy domenowi chcą dotrzeć do sceny agencji digitalowych.

 

Dajcie znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Lateralus napisał:

... bo inaczej najdzie się pełno userów-hobbystów takich jak (...) Tmi.

:P

  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Przede wszystkim muszą być jakieś gry i zabawy gdyż znudzeni inwestorzy domenowi zaczynają się losowo błąkać przez co często zdarza im się wychodzić poza teren spotkania i proponować przypadkowym osobom kupno ich domen.

 

Proponowałbym np. drużynowe mecze w Unihokeja np. Administracja Feat. moderacja di.pl (pod nazwą "Pantokratorzy") VS Typosquaterzy (pod nazwą "FC Złodzieje").

 

Z innych gier i zabaw to na przykład:
- przepisywanie CAPTCH whois na czas,

- zgadywanie czy domena jest zarejestrowana czy nie (gra na intuicje - dobry strzał 1 pkt, zły strzał - minus 1 pkt) lub czy ma założoną opcję czy nie,

- ręczne przechwytywanie domen (sędzia zwalnia rezerwację i zadaniem uczestników jest jej ręczna rejestracja. Kto pierwszy ten lepszy!).

 

Nauka i wiedza też oczywiście też są ważne i na chwilę obecną myślę o takich panelach/warsztatach:

- Transfer domeny z Nazwy do innego rejestratora (8 godzinne warsztaty z podziałem na grupy 3 osobowe + film poglądowy i prezentacja w Power Poincie)

- Kontakt z supportem AfterMarket - Tajne techniki i metody kontaktu.

- Telefoniczny support Premium - Jak pytać by się czegokolwiek dowiedzieć.

 

Jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę w osobnym poście. Mam nadzieję że coś z tego uda się jakoś wykorzystać.


Pozdrawiam

Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Lateralus napisał:

Przede wszystkim muszą być jakieś gry i zabawy gdyż znudzeni inwestorzy domenowi zaczynają się losowo błąkać przez co często zdarza im się wychodzić poza teren spotkania i proponować przypadkowym osobom kupno ich domen.

 

Proponowałbym np. drużynowe mecze w Unihokeja np. Administracja Feat. moderacja di.pl (pod nazwą "Pantokratorzy") VS Typosquaterzy (pod nazwą "FC Złodzieje").

 

Z innych gier i zabaw to na przykład:
- przepisywanie CAPTCH whois na czas,

- zgadywanie czy domena jest zarejestrowana czy nie (gra na intuicje - dobry strzał 1 pkt, zły strzał - minus 1 pkt) lub czy ma założoną opcję czy nie,

- ręczne przechwytywanie domen (sędzia zwalnia rezerwację i zadaniem uczestników jest jej ręczna rejestracja. Kto pierwszy ten lepszy!).

 

Nauka i wiedza też oczywiście też są ważne i na chwilę obecną myślę o takich panelach/warsztatach:

- Transfer domeny z Nazwy do innego rejestratora (8 godzinne warsztaty z podziałem na grupy 3 osobowe + film poglądowy i prezentacja w Power Poincie)

- Kontakt z supportem AfterMarket - Tajne techniki i metody kontaktu.

- Telefoniczny support Premium - Jak pytać by się czegokolwiek dowiedzieć.

 

Jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę w osobnym poście. Mam nadzieję że coś z tego uda się jakoś wykorzystać.


Pozdrawiam

Lateralus

Proponuje jeszcze "Techniki licytacji". Czyli ile kont stworzyć i jak przebijać, żeby nie spłoszyć KK.

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, integracja jest ważna i na pewno nie obyło by się bez takowej, ale czy nie warto wytworzyć wokół takiego spotkania biznesowej wartości? Zachęcam do ustosunkowania się do poniższych punktów i dopisania kolejnych :).

 

Cytuj

 

1. Inwestorzy domenowi chcą się czegoś nauczyć (warsztaty i wykłady prowadzone przez trenerów i praktyków biznesu).

2. Inwestorzy domenowi chcą się czegoś dowiedzieć o stanie rynku (NASK, główni registrarzy, przedstawiciele inwestorów).

3. Inwestorzy domenowi chcą dotrzeć do sceny startupowej.

4. Inwestorzy domenowi chcą dotrzeć do sceny agencji digitalowych.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 godzin temu, dAREuS napisał:

No tak, integracja jest ważna i na pewno nie obyło by się bez takowej, ale czy nie warto wytworzyć wokół takiego spotkania biznesowej wartości? Zachęcam do ustosunkowania się do poniższych punktów i dopisania kolejnych :).

 

Punkty 3 i 4 wydają mi się sensowne ale to wtedy bardziej przypominało by targi, a nie konferencję. 

 

Dużo lepszym pomysłem, wg mnie, byłoby podpięcie się pod już istniejące konferencje z branży IT. Mielibyśmy wtedy możliwość jako "Domeniarze" wyjść do ludzi, dowiedzieć się czegoś nowego i poznać osoby spoza branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uczestniczyłem w poprzednich konferencjach DomainMeeting.pl, ale jak rozumiem, dAREuS, jako jeden z organizatorów, inicjujesz właśnie wskrzeszenie tej konferencji, chyba po kilku latach przerwy, tak? Według mnie to doskonały pomysł i moim zdaniem bardzo brakuje takiego profesjonalnie zorganizowanego eventu, trzymam kciuki, a nawet chętnie osobiście się w to zaangażuję. 

Zaproponowana przez Ciebie formuła i podane przez Ciebie punkty są jak najbardziej OK. Z mojej strony chętnie dowiedziałbym się więcej na temat technik sprzedażowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki oferowanego przez nas "towaru", czyli "taka domena jest tylko jedna". Zawsze też ciekawiło mnie jak na sprawę domen zapatrują się dyrektorzy ds. marketingu w firmach, chętnie dowiedziałbym się też, co skłoniło firmy, które mają w swoim posiadaniu kilka domen generycznych, związanych ze swoją branżą, do ich pozyskania i w jaki sposób je nabyły. Czy rzeczywiście jest to dla nich korzyść? Jakie są statystyki wejść bezpośrednich? Przydałoby się również pewne podsumowanie dotychczasowych osiągnięć. 

 

dAREuS jak w ogóle oceniasz szansę na zorganizowanie DomeinMeeting w najbliższej przyszłości?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytuj

Nie uczestniczyłem w poprzednich konferencjach DomainMeeting.pl, ale jak rozumiem, dAREuS, jako jeden z organizatorów, inicjujesz właśnie wskrzeszenie tej konferencji, chyba po kilku latach przerwy, tak?

 

Tak, ostatnie spotkanie odbyło się w roku 2013. Uważam, że to był dobrze rokujący event, ale mnie później pochłonął inny projekt w 100%. Teraz moglibyśmy odświeżyć temat.

 

Cytuj

Według mnie to doskonały pomysł i moim zdaniem bardzo brakuje takiego profesjonalnie zorganizowanego eventu, trzymam kciuki, a nawet chętnie osobiście się w to zaangażuję. 

 

Świetnie, miło to słyszeć i dobrze, że są osoby gotowe do zaangażowania.

 

Cytuj

Zaproponowana przez Ciebie formuła i podane przez Ciebie punkty są jak najbardziej OK. Z mojej strony chętnie dowiedziałbym się więcej na temat technik sprzedażowych ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki oferowanego przez nas "towaru", czyli "taka domena jest tylko jedna". Zawsze też ciekawiło mnie jak na sprawę domen zapatrują się dyrektorzy ds. marketingu w firmach, chętnie dowiedziałbym się też, co skłoniło firmy, które mają w swoim posiadaniu kilka domen generycznych, związanych ze swoją branżą, do ich pozyskania i w jaki sposób je nabyły. Czy rzeczywiście jest to dla nich korzyść? Jakie są statystyki wejść bezpośrednich? Przydałoby się również pewne podsumowanie dotychczasowych osiągnięć. 

 

Dziękuję, właśnie o takie podpowiedzi chodzi mi najbardziej.

 

Cytuj

dAREuS jak w ogóle oceniasz szansę na zorganizowanie DomeinMeeting w najbliższej przyszłości?

 

Jako całkiem duże :). W pierwszej kolejności chciałbym ustalić najbardziej atrakcyjną formułę, a później zajmiemy się logistyką. Tak że zaczekajmy jeszcze na jakiś "insight" od zainteresowanych. 

 

Jeszcze raz dziękuję za pożyteczny wpis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczymy na Wasze wypowiedzi. Istnieje realna szansa na zorganizowanie kolejnej edycji konferencji DomainMeeting.pl w 2019 roku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • krawezniki.pl   Zapraszam na aukcję od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604295/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×