Jump to content
Sign in to follow this  
wariat007

Zamykanie tematów

Recommended Posts

Niniejszym kieruję w stronę Administracji Forum kolejną sugestię - mianowicie ustawienie zamykania wątków starszych niż xx dni...

Cel: Działania antyarcheologiczne, co w niektórych działach jak np "kupię..." jest wyjątkowo wskazane. Śmiesznie byłoby gdyby ktoś się wkurzył i podopisywał posty do wątków sprzed kilkunastu miesięcy, które są mocno nieaktualne... Spora część osób na pewno by się nie połapała (jak ja) że temat nieaktualny i dopisywałaby swoje oferty... A to tylko ustawienie jednej opcji w PA skryptu.

Proszę o rozważenie mojej sugestii gdyż archeologowie zazwyczaj korzystają z wyszukiwarki by dopisać się w jakimś wątku i także nie zwracają uwagi na daty (bo większość z nich działa nieumyślnie).

 

Z wyrazami szacunku

wariat007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trafny pomysł, jednak nie dla każdego działu. W dziale Handel na pewno się sprawdzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... A to tylko ustawienie jednej opcji w PA skryptu.

 

Mógłbyś mnie do niej skierować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apze nie siedzę 24/7 na di.pl - wybacz ale też mam swoją pracę z której muszę się wywiązać więc nie zawsze odpisuję od razu.

Co do wymienionej funkcji - większość normalnych skryptów forumowych ma bardzo proste ustawienia zamykania wątków w których nie ma odpowiedzi dłużej niż xx dni Nie znam IPB bo tym akurat nigdy nie administrowałem, ale jeśli takiej funkcjonalności nie ma to nie jest chyba problemem ją dopisać. Z reguły wszystko jest możliwe jeśli tylko się chce...

Jeśli taki leń Was ogarnął to mogę zainstalować gdzieś IPB i podać rozwiązanie na srebrnej tacy, ale na pewno nie w ciągu najbliższego tygodnia.

Odbierz proszę mój post jako chęć pomocy a nie pieniactwo czy czepianie się szczegółów.

Jeśli coś jest problematyczne w wykonaniu lub twierdzicie że gra nie warta świeczki to zostawcie jak jest - forum się nie zawali.

To jedynie SUGESTIA (bo taki mamy tu dział) i nic więcej...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie skieruje. :)

 

Hmm, może coś w ten deseń byłoby przydatne?

 

http://www.forumscriptz.org/3-1-x-modifica...s-v1-0-0-a.html

 

Ogólnie to nikt nie dał znać czy jesteście zainteresowani wprowadzeniem tematycznych poprawek czy też nie - dlatego odpuszczę sobie instalowanie ipb i szukanie ww opcji. Można to zrobić na zasadzie modułu o którym wyżej napisałem...

W sumie to ostatnia moja sugestia bo jakoś na żadną nie widać odzewu ze strony władz forum, a nie jestem don kichotem by z wiatrakami walczyć :o

 

Pozdrawiam gorąco.

Edited by wariat007

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nie będzie pasować, bo jest do IP.Board 3.0.x, a di.pl to IP.Board wersja 2.3.x.

 

Poza tym czasem coś się zmienia w jakimś temacie i wypada go odkopać zamiast zakładać nowy. W dziale Handel to może by się sprawdziło automatyczne zamykanie tematów, ale w większości działów to jednak nie bardzo.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o ponowne przemyślenie sprawy, bezczelność niektórych "archeologów" przekracza wszystkie dopuszczalne normy, jak choćby tutaj:

 

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=282051

 

odkopanie tematu po niemal 2 latach od daty zakończenia przez ogłoszeniodawcę zakupów

 

Edit: juz usunięte

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

co do zamykania niektorych tematów jestem jak najbardziej za

co moim zdaniem nie jest adektwatne do podlinkowanego przez Ciebie tematu poniewaz osoba która zalozyla temat dalej sie w nim udziela i nie zamknela go co moze swiadczyc o tym iz dalej jest zainteresowany zakupem :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
co do zamykania niektorych tematów jestem jak najbardziej za

co moim zdaniem nie jest adektwatne do podlinkowanego przez Ciebie tematu poniewaz osoba która zalozyla temat dalej sie w nim udziela i nie zamknela go co moze swiadczyc o tym iz dalej jest zainteresowany zakupem :wacko:

 

Sfinalizowalem wszystkie transakcje na te partie budzetu i zakonczylem skupowanie domen.
Dziekuje wszystkim sprzedajacym za domeny a reszcie za zlozone oferty.
Pozostawilem niskie XX.XXX w razie gdyby ktos naprawde potrzebowal pieniedzy i chcial szybko spieniezyc domene premium mogac zaoferowac mi odpowiednie warunki.

Jasnym jest, ze nawet najwiekszy budzet jest ograniczony, prosze wiec o zrozumienie, ze nie bylem w stanie tym razem zaspokoic wszystkich zainteresowanych a z czescia sprzedajacych przeprowadzilem tylko symboliczne transakcje. Nie kupilem tym razem tez zadnego calego portfolio, choc w 1-2 przypadkach mialem zamiar to juz tym razem zrobic i pewnie zrobilbym to, gdyby nie zbytnie "raptusostwo" wlascicieli.

Planuje dysponowac w tym roku nastepnymi partiami budzetu i bede od nowa prioryzowal wszystkie portfolia dajac (prawie) kazdemu nowa szanse zlozenia oferty. Dam znac kiedy to bedzie. Do poczatku marca bede w rejsie morskim, bez dostepu do internetu, wiec jak cos to prosze o kontakt jeszcze w tym tygodniu (przed wyprawa), najlepiej przez mail, ewentualnie przez pw.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sfinalizowalem wszystkie transakcje na te partie budzetu i zakonczylem skupowanie domen.
Dziekuje wszystkim sprzedajacym za domeny a reszcie za zlozone oferty.
Pozostawilem niskie XX.XXX w razie gdyby ktos naprawde potrzebowal pieniedzy i chcial szybko spieniezyc domene premium mogac zaoferowac mi odpowiednie warunki.

 

wlasnie ten paragraf pozwala na dalsze skladanie ofert

tak przynajmniej mi sie wydaje

ale moge nie miec racji :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
wlasnie ten paragraf pozwala na dalsze skladanie ofert

tak przynajmniej mi sie wydaje

ale moge nie miec racji :wacko:

Ciężko to ocenić bo jedna część wypowiedzi jest sprzeczna z drugą. :wacko: Coś w stylu: jestem w ciąży, ale nie do końca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×