Jump to content
Domeny_Wroclaw

Domeny z przedrostkiem "i"

Recommended Posts

może podasz jakieś przykłady domen, które sprzedałeś?

 

np. iziemia.pl i-mieszkania.pl

 

izloto.pl co chwilę otrzymuje oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites
i-mieszkania.pl

widzę, że ta ma ostatnią aktualizację w whoisie 9 miesięcy temu więc o jakiej modzie tu mówić? Nie wspominając już o izloto, którego nie możesz sprzedać za 350zł... To jakie dostajesz oferty? 100? 200zł?

 

Rozumiem, że masz trochę domen z przedrostkiem "i" i zależy Ci żeby zaistniała na nie moda , ale robiąc szum wokół nich moim zdaniem nie zwiększysz popytu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
widzę, że ta ma ostatnią aktualizację w whoisie 9 miesięcy temu więc o jakiej modzie tu mówić? Nie wspominając już o izloto, którego nie możesz sprzedać za 350zł... To jakie dostajesz oferty? 100? 200zł?

 

Rozumiem, że masz trochę domen z przedrostkiem "i" i zależy Ci żeby zaistniała na nie moda , ale robiąc szum wokół nich moim zdaniem nie zwiększysz popytu.

 

dużo więcej sprzedałem ale nie mam obowiązku dzielenia się z tobą tymi informacjami. to że izloto.pl jest teraz po 350 PLN to znaczy że jest aktualna wyprzedaż portfolio. podałem i-mieszkania.pl bo mi się akurat spodobała i była to jedna z pierwszych moich sprzedaży domen z tym przedrostkiem.

 

P.S. Zainteresowałem się domenami z przedrostkiem "i" ostatnio więc odświeżyłem temat, ale widzę że już mnie ktoś posądza o marketing szeptany :)

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
dużo więcej sprzedałem ale nie mam obowiązku dzielenia się z tobą tymi informacjami. to że izloto.pl jest teraz po 350 PLN to znaczy że jest aktualna wyprzedaż portfolio. podałem i-mieszkania.pl bo mi się akurat spodobała i była to jedna z pierwszych moich sprzedaży domen z tym przedrostkiem.

 

Obowiązku oczywiście dzielenia się informacjami nie masz, podobnie jak dzielenia się informacjami, że Ci schodzą jak ciepłe bułeczki.

 

Natomiast forum jest między innymi po to, żeby kwestionować pewne niejasności.

 

Tak przy okazji - gdyby mnie sprzedawały się domeny z przedrostkiem i- - to zamiast o tym pisać, całą kasę ze sprzedaży ładowałbym w kolejne rejestracje - więc oczywiście - prośba o konkrety była prośbą retoryczną - nikt nie spodziewał się od Ciebie podania przykładów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jak wygląda u innych sytuacja ? czy innym też tak dobrze schodzą ? może ktoś się podzieli informacjami ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Zainteresowałem się domenami z przedrostkiem "i" ostatnio więc odświeżyłem temat, ale widzę że już mnie ktoś posądza o marketing szeptany :)

 

Pewnie więcej osób niż jedna, bo ja też. Tylko żeby ten marketing zadziałał. ;)

 

#iBiura.pl

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

iLAS.pl iWODA.pl iNATURA.pl ;-) wszystko już jest w internecie ale jeszcze jest wolna iŚwieżePowietrze.pl ;-)

Edited by etigger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko określić to modą, ale zdarza się że nazwy z przedrostkiem "i" po prostu ładniej brzmią, tzn. "bardziej internetowo" , jak to się wyraził jeden klient. Coś może w tym być, możliwe że przez jakiś czas będzie większy popyt na takie domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
ichu*.pl też jest zarejestrowana haha ;)

 

no i ta ma potencjał oraz sens głęboko zakorzeniony w naszej kulturze i tradycji - no tu się normalnie nie ma z czego śmiac :) i tylko szkoda,że generuje ortografy <_<

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem fanem jabłuszka i mnie domeny z "i" od razu kojarzą się właśnie z produktami apple (iphone, ipod). Autor wątku fajnie sformułował pytanie, czy warto "zainwestować...". Myślę, że w sensowne i dobre keywordy z "i" zainwestować zawsze warto, ale zwykłe wyszukiwanie wolnych nazw z "i" to raczej hazard niż inwestycja. IMO nie ma to większego sensu.

 

Pozdro!

 

#iswiat.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×