Jump to content
doggystyle4

Hurtowe sprawdzanie dostępności domen

Recommended Posts

Z wyszukiwań na di.pl wynika, że DropSeek i TopDomain sprawdzały ogromne ilości wolnych domen, ale jakoś ostatnio o nich nie słychać... czy wiecie, gdzie je można dostać? A może jest coś innego? Może darmowego? Z góry dzięki za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest kmarekk

Również szukam programu o możliwościach zbliżonych do DropSeekv3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś zna proste, szybkie i darmowe narzędzie (najlepiej z poziomu przeglądarki, coś jak czyściciel.pl), tak żeby wkleić listę dowolnych domen (głównie globalnych) od różnych rejestratorów i żeby wyskoczyła jakaś tabelka pokazująca datę rejestracji tych domen? żeby można było łatwo posegregować domeny wg daty rejestracji/wygasania oraz nazwy.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukasz programu, który będzie sprawdzał dostępność domen poprzez wklejoną zawartość, czy programu, który będzie sprawdzał dostępność domen poprzez wyszukane keywordy?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukasz programu, który będzie sprawdzał dostępność domen poprzez wklejoną zawartość, czy programu, który będzie sprawdzał dostępność domen poprzez wyszukane keywordy?

Napisałem wyraźnie: wklejam hurtowo partię domen (wcześniej obrobionych programem czyściciel.pl), a skrypt zwraca mi posegregowane domeny w tabelkę, którą można sortować według nazwy i daty rejestracji domeny, przede wszystkim chodzi mi o datę rejestracji domeny. Wiąże się to z odpytywaniem whois. I raczej wolę przeglądarkowe narzędzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem wyraźnie: wklejam hurtowo partię domen (wcześniej obrobionych programem czyściciel.pl), a skrypt zwraca mi posegregowane domeny w tabelkę, którą można sortować według nazwy i daty rejestracji domeny, przede wszystkim chodzi mi o datę rejestracji domeny. Wiąże się to z odpytywaniem whois. I raczej wolę przeglądarkowe narzędzie.

 

Zwracałem się do autora tematu. Ty się do niego poniekąd "podczepiłeś", gdybym zwracał się do Ciebie zwyczajnie bym użył cytatu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwracałem się do autora tematu. Ty się do niego poniekąd "podczepiłeś", gdybym zwracał się do Ciebie zwyczajnie bym użył cytatu :)

OK. Sądzę jednak, ze autor może już niczego nie szukać po 2 latach :D A ja się "podczepiłem", żeby niepotrzebnie nie zakładać nowego wątku, choć pewnie trzeba było o nazwie "multiple whois".

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Sądzę jednak, ze autor może już niczego nie szukać po 2 latach :D A ja się "podczepiłem", żeby niepotrzebnie nie zakładać nowego wątku, choć pewnie trzeba było o nazwie "multiple whois".

 

Faktycznie, nie spojrzałem na datę wątku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×