Jump to content
Sign in to follow this  
doggystyle4

elegancik *pl

Recommended Posts

Nie wiem czemu, ale nie mam dobrych skojarzeń z tym zwrotem. Na ogół elegancik nie mówi się o człowieku w pozytywnym tego słowa znaczeniu, bardziej szyderczo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czemu, ale nie mam dobrych skojarzeń z tym zwrotem. Na ogół elegancik nie mówi się o człowieku w pozytywnym tego słowa znaczeniu, bardziej szyderczo.

 

jak Kolega rozumuję, domena imho o wartości max. średnie XXX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co sądzić o tej domenie. Nasuwa mi się taka opinia, że jakbyś sam uruchomił tam serwis o męskiej modzie to by była ok, ale z drugiej strony jakoś ciężko mi uwierzyć, że znajdzie się na tę domenę KK <_<

 

Swoją drogą, kiedyś przegrzebałem czeluścia polskiego Internetu w poszukiwaniu serwisów i blogów o męskiej modzie i muszę powiedzieć, że w tej niszy jest jeszcze BARDZO dużo do zrobienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie widzę na tej domenie sklepu z ciuchami dla facetów,myslę, ze co drugi facet czułby się tam jak "kretynek" i bartxx86 ma rację.

powiedz szczerze, robiłbys zakupy w sklepie, który się tak nazywa/ stoi na takiej domenie?

 

jednak, moim zdaniem, jest to swietna brandowa domena na sklep z ubrankami .... dla psów <_< i mówie powaznie

 

 

edit: pasowałaby też fajnie na sklep z eleganckimi ubrankami dla dzieci - takimi na szczególne okazje

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi też się podoba, aczkolwiek muszę się zgodzić z opinią że elegancik nie zawsze brzmi dobrze, jednak mimo wszystko domena dobra i trzymał bym z 2 'sezony'

Share this post


Link to post
Share on other sites
jednak, moim zdaniem, jest to swietna brandowa domena na sklep z ubrankami .... dla psów <_< i mówie powaznie

edit: pasowałaby też fajnie na sklep z eleganckimi ubrankami dla dzieci - takimi na szczególne okazje

 

Myślę, że efro wskazał dobre kierunki.

Poważna moda męska pod tym adresem, to strzał w stopę.

 

Nie wszystkie zdrobnienia mają pozytywne konotacje. Trzymając się jednego tematu:

pan - paniczyk,

facet - facecik, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spróbuję uderzyć we wskazane środowiska <_<

 

Nie chcę się wtrącać, każdy ma swoją taktykę, ale sądzę, że "uderzanie" bezpośrednio do klientów z tego typu domeną "brandową" nie ma większego sensu. A bardziej precyzyjnie - ma sens tylko w postaci pośredniej (wystawienie na giełdzie, promocja na targach, itp.). Nie bardzo wybrażam sobie "uderzanie" do producentów/importerów/detalistów strojów dziecięcych z pytaniem, czy nie chcieliby nazwać swojej firmy "elegancik". Taka inicjatywa w przypadku tego typu domen powinna wyjść od KK, któremu ta, czy inna nazwa sama się spodoba. Szansa na trafienie jednocześnie w potrzeby i w gust (bo wybór brandu zależy w dużym stopniu od indywidualnych upodobań) jest znikoma.

Oczywiście inaczej jest w przypadku typowych domen generycznych. Moim zdaniem można (wiem, że narażam się ortodoksyjnym przeciwnikom) stosować mailing (ewentualnie poprzedzony rozmową telefoniczną), ale tylko gdy jest szansa na trafienie w potrzeby, a gust nie ma nic do rzeczy. Mówiąc prościej, dystrybutorowi odzieży dziecięcej można proponować domenę "ubranka", czy "strojeKarnawałowe", ale nie "elegancik", czy "strojniś".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chcę się wtrącać, każdy ma swoją taktykę, ale sądzę, że "uderzanie" bezpośrednio do klientów z tego typu domeną "brandową" nie ma większego sensu. A bardziej precyzyjnie - ma sens tylko w postaci pośredniej (wystawienie na giełdzie, promocja na targach, itp.). Nie bardzo wybrażam sobie "uderzanie" do producentów/importerów/detalistów strojów dziecięcych z pytaniem, czy nie chcieliby nazwać swojej firmy "elegancik". Taka inicjatywa w przypadku tego typu domen powinna wyjść od KK, któremu ta, czy inna nazwa sama się spodoba. Szansa na trafienie jednocześnie w potrzeby i w gust (bo wybór brandu zależy w dużym stopniu od indywidualnych upodobań) jest znikoma.

Oczywiście inaczej jest w przypadku typowych domen generycznych. Moim zdaniem można (wiem, że narażam się ortodoksyjnym przeciwnikom) stosować mailing (ewentualnie poprzedzony rozmową telefoniczną), ale tylko gdy jest szansa na trafienie w potrzeby, a gust nie ma nic do rzeczy. Mówiąc prościej, dystrybutorowi odzieży dziecięcej można proponować domenę "ubranka", czy "strojeKarnawałowe", ale nie "elegancik", czy "strojniś".

 

 

dokładnie tak jak wytłuszczone

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chcę się wtrącać, każdy ma swoją taktykę, ale sądzę, że "uderzanie" bezpośrednio do klientów z tego typu domeną "brandową" nie ma większego sensu. A bardziej precyzyjnie - ma sens tylko w postaci pośredniej (wystawienie na giełdzie, promocja na targach, itp.). Nie bardzo wybrażam sobie "uderzanie" do producentów/importerów/detalistów strojów dziecięcych z pytaniem, czy nie chcieliby nazwać swojej firmy "elegancik". Taka inicjatywa w przypadku tego typu domen powinna wyjść od KK, któremu ta, czy inna nazwa sama się spodoba. Szansa na trafienie jednocześnie w potrzeby i w gust (bo wybór brandu zależy w dużym stopniu od indywidualnych upodobań) jest znikoma.

Oczywiście inaczej jest w przypadku typowych domen generycznych. Moim zdaniem można (wiem, że narażam się ortodoksyjnym przeciwnikom) stosować mailing (ewentualnie poprzedzony rozmową telefoniczną), ale tylko gdy jest szansa na trafienie w potrzeby, a gust nie ma nic do rzeczy. Mówiąc prościej, dystrybutorowi odzieży dziecięcej można proponować domenę "ubranka", czy "strojeKarnawałowe", ale nie "elegancik", czy "strojniś".

 

zgadza się, mailing może byc nietrafiony, ale wystawienie na Allegro razem z opisanym pomysłem na biznes, może takiego potencjalnego KK natchnąc - niektórzy bowiem "coś by tu zrobili" w jakimś temacie, ale jeszcze za bardzo nie wiedzą co dokładnie, brakuje im kropki nad i - taka oferta na Allegro może mogłaby byc właśnie tą kropką

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chcę się wtrącać (...)

Wtrącajcie, wtrącajcie ;)

Cenne wskazówki od doświadczonych Użytkowników bardzo mile widziane. Dzięki za kolejne komentarze.

Miałem zamiar zrobić mailing ze względu na to, że do tej pory nikt nie wpadł na to, by ją zagospodarować. Ale rzeczywiście może Allegro przyniesie skutek... :) Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×