Jump to content
Walec

Active24.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Mam takie pytanie:

Czy istnieje możliwość posiadania dwóch kontaktów do rejestracji domen w A24 lub DT?

Osoba fizyczna prowadząca działalność gosp. mogłaby swobodnie wybierać pomiędzy rejestracją na os. prywatna lub firmę (chodzi o ukrywanie danych kontaktowych w Whoisie)? Oczywiście na jakąkolwiek rejestrację otrzymywałaby FV.

 

Tak, ja mam dwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, ja mam dwa.

 

Zgłaszałeś to czy jest to gdzieś w panelu? Kombinowałem ale jest tylko całkowita zmiana kontaktu.

 

A tak swoja drogą, pb czy w złapane jest również taka mozliwość?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgłaszałeś to czy jest to gdzieś w panelu? Kombinowałem ale jest tylko całkowita zmiana kontaktu.

 

Dodałem kontakt po prostu, z tego co pamiętam to musiałem pytać obsługę gdzie to znaleźć i okazało się że w zakładce dns czy jakoś w okolicy. :-P

 

A tak swoja drogą, pb czy w złapane jest również taka mozliwość?

 

Nie, ale w ppd.pl jak najbardziej. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgłaszałeś to czy jest to gdzieś w panelu? Kombinowałem ale jest tylko całkowita zmiana kontaktu.

Tak jak napisał PB :unsure: Można utrzymywać w swoim panelu dowolną ilość kontaktów - zarówno firmowych jak i prywatnych. Należy kliknąć w jakąś domenę .pl (dowolną), tak żeby stała się aktywna. Następnie dział DNS (lewe menu) i z następnie z prawego manu Kontakty i tam już jest opcja dodawania nowego kontaktu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak napisał PB :) Można utrzymywać w swoim panelu dowolną ilość kontaktów - zarówno firmowych jak i prywatnych. Należy kliknąć w jakąś domenę .pl (dowolną), tak żeby stała się aktywna. Następnie dział DNS (lewe menu) i z następnie z prawego manu Kontakty i tam już jest opcja dodawania nowego kontaktu.

 

DD

 

Dziękuję, o to mi chodziło - trudno było to znaleźć :unsure:

Czyli można nawet rejestrować domeny na swoich klientów? Jeśli tak - nie mam więcej pytań.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję, o to mi chodziło - trudno było to znaleźć :)

Czyli można nawet rejestrować domeny na swoich klientów? Jeśli tak - nie mam więcej pytań.

Na Klientów i na sąsiadów też :unsure:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Klientów i na sąsiadów też :unsure:

 

DD

Proszę nie sugerować takich rzeczy ;) moze bezpieczne na siebie a TMy na sąsiada? :)

Edited by domeny.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponownie występuje problem z logowaniem do C-panel ze strony głównej. Nie wiem jak inni.

Czy w skryptach nie ma jakiegoś błędu? - zawiesza mi myszkę i przeglądarkę - muszę operować padem i co ciekawe, taka sytuacja występuje gdy tylko sprawdzę porcję domen.

Czy inni też tak mają?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za to mam problem z ogólnnie konstrukcją podstrony. Wczoraj wieczorem było wszystko ladnie a dzisiaj jaby trochę rozjechana podstrona z wynikami wyszukiwania.

 

Linka do zrzutu strony z zaznaczoną zmieniona częścią.

KLIKNIJ

Edited by Szymon80

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziala wam poporawnie hurtowa rejestracja domen??

Jak najbardziej - działa.

 

Przy okazji chciałbym zaprosić do testowania w wolnych chwilach naszej angielskiej wersji strony Active24.pl :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z domenami wszystko OK, ale z wyłączoną funkcja mail() na serwerze to spotykam się pierwszy raz przy płatnym hostingu (chodzi oczywiscie o serwer Active).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak najbardziej - działa.

 

Przy okazji chciałbym zaprosić do testowania w wolnych chwilach naszej angielskiej wersji strony Active24.pl :)

 

DD

przetestuję angielską wersję

przeczytałem wątek "Active24.pl - opinie i sugestie"

ale się porobiło

pamiętam Active24 sprzed kilku lat - teraz to zupełnie inna firma :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale się porobiło

pamiętam Active24 sprzed kilku lat - teraz to zupełnie inna firma :)

A cóż się takiego porobiło..?

 

I na co jesteś taki zły? :wacko:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
A cóż się takiego porobiło..?

 

I na co jesteś taki zły? :wacko:

 

DD

 

właśnie wyłączałem komputerek ale trudno, zalogowałem się jeszcze raz:)

1. BOK(bardzo dobry) - odpowiada na maile bardzo długo

(odpowiada tak samo dobrze i rzeczowo ale czas...-- może brakuje kadry?:)

2. DNS y - nie wiem co ale coś się u Was zmieniło

3. promocja "domena dożywotnio" - oferta nie jest do końca jasna (dla mnie- nie jestem orłem)

Share this post


Link to post
Share on other sites
właśnie wyłączałem komputerek ale trudno, zalogowałem się jeszcze raz:)

1. BOK(bardzo dobry) - odpowiada na maile bardzo długo

(odpowiada tak samo dobrze i rzeczowo ale czas...-- może brakuje kadry?:)

 

Może to tylko Twoje wrażenie? :wacko: Ale cieszę się, że nadal jesteś zadowolony z naszego BOK. Postaram się sprawdzić czy da się coś poprawić z czasem odpowiedzi na pytania Klientów.

 

2. DNS y - nie wiem co ale coś się u Was zmieniło

Ale o co konkretnie chodzi?

 

3. promocja "domena dożywotnio" - oferta nie jest do końca jasna (dla mnie- nie jestem orłem)

Jeśli coś jest niejasne to najlepiej skontaktować się z BOK, który objaśni każdą zawiłość promocji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to tylko Twoje wrażenie? :wacko: Ale cieszę się, że nadal jesteś zadowolony z naszego BOK. Postaram się sprawdzić czy da się coś poprawić z czasem odpowiedzi na pytania Klientów.

 

 

Ale o co konkretnie chodzi?

 

 

Jeśli coś jest niejasne to najlepiej skontaktować się z BOK, który objaśni każdą zawiłość promocji :)

 

DD

Mam nadzieję , że to tylko moje wrażenie.

jutro(dziś:) znaczy napiszę do BOK

chodzi o kierowanie na DNSy nazwa*pl i viceversa - niby działa a nie działa:)

Pozdrowienia dla dwóch Łukaszów

Share this post


Link to post
Share on other sites
chodzi o kierowanie na DNSy nazwa*pl i viceversa - niby działa a nie działa:)

Pozdrowienia dla dwóch Łukaszów

Po zmianie DNSów musisz trochę poczekać na ich rozpropagowanie :wacko: W WHOIS zobaczysz zmiany natychmiast, ale nowe DNSy muszą się "rozejść po Internecie" a to chwilę może potrwać (różnie u różnych dostawców Internetu).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W active miałem tylko parę domen, ale nie narzekałem na obsługę - wszystko było OK.

Jednakże patrząc z punktu po części mojego i potencjalnego użytkownika to muszę stwierdzić, że BOK na skype to nie zbyt trafna alternatywa. Nie każdy ma skype/konto na skype - a sciągać to tylko po to, aby porozmawiać z panem konsultantem i wymienić dwa słowa to też paranoja. Nie można byłoby wprowadzić livechat? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednakże patrząc z punktu po części mojego i potencjalnego użytkownika to muszę stwierdzić, że BOK na skype to nie zbyt trafna alternatywa. Nie każdy ma skype/konto na skype - a sciągać to tylko po to, aby porozmawiać z panem konsultantem i wymienić dwa słowa to też paranoja. Nie można byłoby wprowadzić livechat? :)

Z LiveChatem jest ten subtelny problem, że nie działa na Linuxie, co uważam jest dużym niedopatrzeniem ze strony producenta tego oprogramowania..

 

Co do Skype - zawsze można też skorzystać z emaila lub telefonu jeśli z jakichś przyczyn nie chce się korzystać ze Skype :wacko:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po zmianie DNSów musisz trochę poczekać na ich rozpropagowanie :wacko: W WHOIS zobaczysz zmiany natychmiast, ale nowe DNSy muszą się "rozejść po Internecie" a to chwilę może potrwać (różnie u różnych dostawców Internetu).

 

DD

no rzeczywiście, ta propaganda w internecie długo trwa:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po zmianie DNSów musisz trochę poczekać na ich rozpropagowanie :wacko: W WHOIS zobaczysz zmiany natychmiast, ale nowe DNSy muszą się "rozejść po Internecie" a to chwilę może potrwać (różnie u różnych dostawców Internetu).

DD

wyjaśniłem sprawę z Łukaszem O. :)

zwracam honor

ale;)...

To zgłoszenie zostało wprowadzone z formularza w serwisie active24.pl

Odpowiemy na nie w ciągu 12 godzin w dzień roboczy

to dla mnie za długo

robiłem co mogę , żeby zostawić u Was 1000 PLN w lutym ale poległem

Edited by dobrerejsy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedys korzystalem z uslug Active24 i bylem zadowolony wiec dzis postanowilem dac do testow w tym serwisie 3 domeny. Najpierw mialem dziwny blad przy samym ich dodawaniu, poniewaz mimo ze wybieralem opcje 'testy domen' to 2 chcialo dac mi na testy a 1 nie wiedziec czemu zarejestrowac. Po kilku probach w koncu sie udalo. Od razu wykonalem przelew online 3.66 zl i czekam, czekam, czekam... Po kilku godzinach, mimo ze w transakcjach pokazalo mi ze te 3 testy zostaly oplacone a status zamowienia byl aktywny to nic sie z tymi domenami nie zmienilo... Nawet nie zostaly zarezerwowane... Poniewaz nie chcialo mi sie czekac do jutra, wzialem je na testy w az.pl i zajelo mi to mniej niz 5 minut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×