Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

jaskra*pl

Recommended Posts

Mam jedną domenę z tej kategorii (nerwoból.pl + nIDN) ale zainteresowanie szczerze mówiąc jest niewielkie.

 

Mimo wszystko uważam, że warto i prędzej czy później jakiś koncern farmaceutyczny zechce uruchomić serwis informacyjny nt. danej choroby.

Jaskra wydaje mi się nawet lepsza niż mój nerwoból pod tym względem :)

Trzymałbym tę domenę i za marne parę stów nie oddawał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena. Co jakiś czas są ogólnopolskie akcje w mediach nt. profilaktyki zdrowia, może tam się coś trafi. Myślę, że domena może znaleźć dużego nabywcę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
koncern farmaceutyczny

Wcześniej należała już do jednego koncernu, mam na myśli Bausch and Lomb. No ale z jakiegoś powodu nie opłacili, co mnie specjalnie nie smuci <_<

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wcześniej należała już do jednego koncernu, mam na myśli Bausch and Lomb. No ale z jakiegoś powodu nie opłacili, co mnie specjalnie nie smuci <_<

Faktycznie, w 2002 roku była tam reklama leku Vidisic (sztuczne łzy). Potem już tylko taka zaślepka.

 

Może puścili domenę przypadkiem. Ja bym tam uderzył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie sie podoba ale nie jestem w stanie oszacowac jej wartosci ; ja ostatnio zwrocilem uwage na spadajacego TMa:

 

mannpharma.pl ktory notabene byl kiedys wlascicielem jaskra.pl <_<

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje Grzegorz, masz ostatnio dobrą passę jeśli chodzi o opcje.

Jest trochę ośrodków leczenia jaskry więc grono potencjalnych klientów jest spore.

5-6k?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna trójka, no może czwórka, Grzegorz, gratulacje zrealizowanej opcji. ;-) Jak dla mnie warta spokojnie kilka tys. zł.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena udana i warta potrzymania - w Polsce mnóstwo ludzi ma problem z jaskrą, w szpitalach (finansowanych z nfz) czeka się po 2 , 3 lata na operację, w związku z tym powstaje coraz więcej prywatnych klinik leczących jaskrę - szukałam takiej w ubiegłym roku dla kogoś z rodziny - operacja tylko jednego oka w ubiegłym roku - do 4tys. - przy wycenie dla kk poszłabym wlasnie tropem cen takich operacji - jednej lub dwóch w danym ośrodku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych domen dawanych do wyceny ostatnio, a może ja po prostu lubię domeny medyczne... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedna z lepszych domen dawanych do wyceny ostatnio, a może ja po prostu lubię domeny medyczne... <_<

nie tylko Ty, bardzo dobra sztuka IMO >=1x xxx

Edited by EndUser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych domen z nazwami chorób. Nie każda choroba się nadaje. Jaskra to popularne (niestety) schorzenie.

 

Moim zdaniem wartość w szerokim zakresie od kilku do nawet kilkunastu tysięcy PLN. Gdybym ją miał, spokojnie czekałbym na odpowiedniego klienta. Na szybko pewnie realna sprzedaż za 2-4 tysiące.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×