Jump to content
Sign in to follow this  
piranha

zielonyrobocik*pl

Recommended Posts

Nie zarejestrowałbym tej domeny moim zdaniem niestety 0zł niemniej jednak życzę powodzenia w sprzedaży .

 

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Zabawna domena i nie sądzę że ktoś wpadnie na budowę serwisu pod taką nazwą.

Moim zdaniem ;) ale taka uśmiechnięta :)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakoś zupełnie nie powiązałam jej z androidem.

dla mnie bardzo urokliwa domenka, taka słodka, rozbrajająca :) ale bez zastosowania i przyszlosci wg mnie.

 

no chyba że... ;) na jakiś brand w dziedzinie sklepu z zabawkami, ale musiałbys się sporo napocic szukając i inspirując kk, a i tak kokosów by z tego chyba nie było. moze spróbuj postawic na niej sklep z zabawkami i próbowac sprzedac razem ze sklepem - mógłby miec szanse, bo te walające się po allegro portale finansowe i noclegowe, to juz chyba wszystkich kupujących tam inwestorów znudziły

 

 

przyszedł mi jeszcze do głowy sklep z elektronicznymi gadżetami z jajem

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za uwagi.

 

 

 

 

jakoś zupełnie nie powiązałam jej z androidem.

dla mnie bardzo urokliwa domenka, taka słodka, rozbrajająca :) ale bez zastosowania i przyszlosci wg mnie.

 

no chyba że... :P na jakiś brand w dziedzinie sklepu z zabawkami, ale musiałbys się sporo napocic szukając i inspirując kk, a i tak kokosów by z tego chyba nie było. moze spróbuj postawic na niej sklep z zabawkami i próbowac sprzedac razem ze sklepem - mógłby miec szanse, bo te walające się po allegro portale finansowe i noclegowe, to juz chyba wszystkich kupujących tam inwestorów znudziły

 

 

przyszedł mi jeszcze do głowy sklep z elektronicznymi gadżetami z jajem

 

no googlowi się kojarzy :P

 

 

Około 5,540 wyników (0,08 s)

 

Być może postawie bloga o ciekawych aplikacjach na zielonego robocika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no wiesz, jak googlowi się kojarzy to ok, życzę Ci,żeby ta domenka była wykorzystana w kierunku, w którym Ty sobie życzysz. W końcu zresztą każdą domenę można wypozycjonowac na przeróżne frazy, trzeba miec tylko środki i wiedziec jak. tak więc i taki blog będzie pasił

 

ja napisałam z czym kojarzy się mnie ze względu na swoje urocze brzmienie i patrząc z zupełnie innej, może babskiej strony. podrzuciłam Ci pomysł, bo uważam,że taka burza mózgów jest zawsze cenna, jeżeli nie jest jakąś betonową zapartą krytyką - można dzięki temu znaleźc naprawdę ciekawe rozwiązania. no ale jak Cię to dotknęło to sorry. W każdym razie domenka taka milutka- i dla mnie i tak będzie pasowac na sklep z zabawkami :)

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×