Jump to content
app

Punkty w premuim.

Recommended Posts

Czy za punkty w premium moge przedluzyc domeny?

 

Nie doczytalem tego w regulaminie i chcialbym sie upewnic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Punkty mogą być wykorzystane jedynie do opłacania domen przechwyconych (również aukcji domen przechwyconych) maksymalnie w 80% kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam do tematu bo nie chcę specjalnie zakładać nowego.

 

Taka mnie dzisiaj niespodzianka spotkała na premium.pl - jakimś cudem promocja z punktami przerodziła się dla mnie w dług? :-)

post-7309-1320744641_thumb.png

Edited by gaks

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz do supportu, na forum raczej wiele się nie dowiesz.

Napiszę napiszę, tak tylko tutaj wrzuciłem "informacyjnie" jakby ktoś miał podobnie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dołączam do tematu bo nie chcę specjalnie zakładać nowego.

 

Taka mnie dzisiaj niespodzianka spotkała na premium.pl - jakimś cudem promocja z punktami przerodziła się dla mnie w dług? :-)

 

Wisisz im 2 transfery :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprowadźcie możliwość opłacania promowania domen punktami premium ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wprowadźcie możliwość opłacania promowania domen punktami premium ;)

 

DD

Właśnie otrzymałem odpowiedź na zgłoszoną sugestię przez stronę premium.pl. Pozwolę sobie zacytować ;)

 

Witam!

 

Niestety, regulamin promocji nie przewiduje takiej możliwości.

 

Pozdrawiam,

Przemysław Bojczuk

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś w panelu znalazłem info:

 

Drogi użytkowniku! Dziękujemy Ci za udział w promocji "Zbieraj punkty, łap domeny", jednocześnie informujemy, że promocja zakończy się z końcem miesiąca. Dzień 31.05.2012 będzie ostatnim dniem przyznawania punktów za rejestrację i przedłużenia domen, zaś w dniu 1.06.2012 po raz ostatni zostaną naliczone miesięczne punkty za utrzymanie domen. Przyznane punkty zachowują ważność przez rok i w tym czasie mogą być wykorzystane do opłacenia przechwyconych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziś w panelu znalazłem info:(...)

 

Cóź, ja na więcej promocji w premium nie dam się nabrać. Kupiłem 2 pakiety rejestracji 100 domen po 9zł netto sztuka (podczas gdy u konkurencji mam po 6.75zl), jedynym tego plusem były te punkty. Ostatnio jednak nie dość że część punktów za rejestrację premium mi skasowało, to teraz je calkiem przystanie przyznawać :) a aktualna cena rejestracji dla każdego (8.88zł) to mniej niż mam ja, osioł który wydał ponad 2200 na pakiety - podobno żeby mieć taniej ;) dzieki premium.pl!

Dodatkowo gdyby nie powyższy post to nawet bym o tym nie wiedział...

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóź, ja na więcej promocji w premium nie dam się nabrać. Kupiłem 2 pakiety rejestracji 100 domen po 9zł netto sztuka (podczas gdy u konkurencji mam po 6.75zl), jedynym tego plusem były te punkty. Ostatnio jednak nie dość że część punktów za rejestrację premium mi skasowało

 

No ale cofnięte punkty nie były za rejestrację, tylko za utrzymanie, nie zaczynaj znowu. ;-)

 

, to teraz je calkiem przystanie przyznawać :)

 

Spójrz na to pozytywnie - koniec błędnych naliczeń, żadnych więcej korekt etc. ;)

 

a aktualna cena rejestracji dla każdego (8.88zł) to mniej niż mam ja, osioł który wydał ponad 2200 na pakiety - podobno żeby mieć taniej ;) dzieki premium.pl!

 

Oj tam oj tam. Promocja z kuponami była testem popularności / zapotrzebowania na domeny w tej cenie - test się udał, wprowadziliśmy więc promocję dla wszystkich. Ale fakt - 12 groszy taniej - żeby więc nie było poszkodowanych, przyznamy osobom, które mają jeszcze nie do końca wykorzystane kupony, odpowiednie "wyrównanie". ;-)

 

Dodatkowo gdyby nie powyższy post to nawet bym o tym nie wiedział...

 

Każdy kto ma aktywną promocję punktową, dostał takie info w panelu i wyświetli mu się po pierwszym zalogowaniu (nawet już po końcu promocji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped dogorywa, to nie trzeba sie starac, wiec i promocje nalezy wycofac, bo i po co rozpieszczac klientow, ktorzy i tak migruja do premium.

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy kto ma aktywną promocję punktową, dostał takie info w panelu i wyświetli mu się po pierwszym zalogowaniu (nawet już po końcu promocji).

 

a mi sie nie wyswietlilo - mam nadzieje, ze bede mial przedluzona promocje :)

 

Swoja droga u mnie w widoku punktow mam czarno na bialym ze 11 pkt "wykorzystano" natomiast w wydanych punktach widnieje wielkie 0... Ciekawe, ale na razie nie mam czasu zglebiac tej tajemnicy ;)

 

Poza tym drobiazgiem Premium jest git.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cóź, ja na więcej promocji w premium nie dam się nabrać. Kupiłem 2 pakiety rejestracji 100 domen po 9zł netto sztuka (podczas gdy u konkurencji mam po 6.75zl), jedynym tego plusem były te punkty. Ostatnio jednak nie dość że część punktów za rejestrację premium mi skasowało, to teraz je calkiem przystanie przyznawać :) a aktualna cena rejestracji dla każdego (8.88zł) to mniej niż mam ja, osioł który wydał ponad 2200 na pakiety - podobno żeby mieć taniej ;) dzieki premium.pl!

 

Dodałbym do tego cytat z regulaminu nowej promocji 8,88:

 

"Organizator zastrzega sobie prawo do uniemożliwienia korzystania z promocji Użytkownikom, którzy w poprzednich promocjach dotyczących transferu domen do Serwisu, odnowienia nazw domen obsługiwanych przez Serwis i rejestracji nazw domen za pośrednictwem Serwisu uzyskały korzyści z tych promocji, a następnie w terminie 24 miesięcy od uzyskania korzyści wytransferowali domeny poza Serwis."

 

Czyżby za jakiś czas znów była korekta ?;)

A miało nie być haczyków... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale cofnięte punkty nie były za rejestrację, tylko za utrzymanie, nie zaczynaj znowu. ;-)

 

To niestety brzydka próba manipulacji z Twojej strony. Jak już pisałem, w momencie gdy skasowaliście mi punkty (317) według zakładki "przyznane punkty" ostatnie 340 punktów miałem za REJESTRACJĘ. Nie za utrzymanie jak właśnie napiałeś. Po korekcie - zero. Proste pytanie - za co zostały skasowane punkty?... Chyba że chcesz iść w zaparte że można komuś zabrać coś czego już nie ma - to możesz sobie wziać z mojego salda 2k jako premię :)

 

Spójrz na to pozytywnie - koniec błędnych naliczeń, żadnych więcej korekt etc.

Masz ciekawe podejście do własnych błedów. Ciebie może smieszą ale Twoich klientów zdecydowanie mniej ;) A do tego co napisałeś dodam tylko: żadnych więcej rejestracji w premium.pl. To teraz spójrz na to pozytywnie - ubędzie ci narzekający klient

 

Oj tam oj tam. Promocja z kuponami była testem popularności / zapotrzebowania na domeny w tej cenie - test się udał, wprowadziliśmy więc promocję dla wszystkich. Ale fakt - 12 groszy taniej - żeby więc nie było poszkodowanych, przyznamy osobom, które mają jeszcze nie do końca wykorzystane kupony, odpowiednie "wyrównanie". ;-)

Och, to w tej dobroci serca dorzucisz pewnie jeszcze odsetki za kredytowanie premium jak wykorzystam te rejestracje np za 10 miesięcy? Przecież kupon jest ważny rok ;) Na prawdę miałbym lepszy pomysł na wydanie tych 2200 zł, i jak już pisałem - mogę rejestrować domeny .pl po 6.75, nie 8.88. Także na 200 domenach daje to 450zł netto - ktoś by pomyślał że skoro to promocja i tyle dopłacam to powinienem coś na tym zyskać?... Też tak myslałem :P Dobrą chwilę się zastanawiałemm - i jakbym nie patrzył to mam teraz tylko promocję w której drożej porejestruję domeny niż gdybym to zrobił bez niej. Genialne

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dropped dogorywa, to nie trzeba sie starac, wiec i promocje nalezy wycofac, bo i po co rozpieszczac klientow, ktorzy i tak migruja do premium.

 

Klientów należy rozpieszczać zawsze, nie oglądając się na konkurencję. ;-) Promocja punktowa się kończy, ale wiele innych jeszcze przed nami. A tymczasem aktywne są: rejestracja po 8,88 oraz kupony rabatowe za sprzedaż na giełdzie. No i jeszcze trochę czasu zostało np. żeby poodnawiać domeny i pozbierać trochę punktów. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klientów należy rozpieszczać zawsze, nie oglądając się na konkurencję. ;-) Promocja punktowa się kończy, ale wiele innych jeszcze przed nami. A tymczasem aktywne są: rejestracja po 8,88 oraz kupony rabatowe za sprzedaż na giełdzie. No i jeszcze trochę czasu zostało np. żeby poodnawiać domeny i pozbierać trochę punktów. ;-)

Mam taka prosbe, bys "nastepnom razom" uprzedzal miesiac wczesniej, a nie na kilka dni. Poza tym, powiem szczerze, ze o ile do tej jak i kilku innych promocji juz przywyklismy, to sposob ich wprowadzania i konczenia jest... hmmm. Pragne przypomniec, ze to nie jest warzywniak, w ktorym mozna jednego dnia dac przecene na psujace sie banany. To jest biznes dlugofalowy i kosztowny. Chyba, ze macie zamiar wykorzystac pomysl az.pl. I w Waszym, przypadku byloby to chyba lepsze, bo nie byloby rozczarowan po stronie klientow.Okresowe, krotkotrwale promocje "od do".

 

Osobiscie mam mieszane odczucia odnosnie tych punktow. Z jednej strony, dobrze ze ich juz nie bedzie, bo za rok nie bedzie obecnej patologii. Z drugiej, gdybym wiedzial ciutke wczesniej, to bym byl bardziej oszczedny w ich wydawaniu ;-p

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że sprawa jest dość prosta. jeśli promocja się kończy i nie pójdzie za nią wprowadzenie nowego cennika hurtowego, który zblizyłby sie do tego z am, to nie widzę sensu przedłużania domen w tak horrendalnych cenach

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę, że sprawa jest dość prosta. jeśli promocja się kończy i nie pójdzie za nią wprowadzenie nowego cennika hurtowego, który zblizyłby sie do tego z am, to nie widzę sensu przedłużania domen w tak horrendalnych cenach

Horrendalne ceny to są w home.pl czy nazwa.pl, chyba za mocne słowo zostało użyte. W pozostałej kwestii zgodzę się z Tobą pod jednym warunkiem. Jeżeli AM wyjdzie na prostą, mianowicie przestanie gubić domeny klientów, zmieni system odnawiania na normalny, nie będzie co chwila brakować kasy w rejestrach, wypłaty będą wychodzić w terminie, poprawi działanie panelu klienta (zwiechy) i stabilność serwisu (pady) i tak jakiś czas podziała + zaoferuje jakąś ciekawą promocję oraz fakturowanie VAT to jeszcze szybciej klienci wrócą z Premium do AM niż uciekli. Na obecną chwilę osobiście wolę przepłacać i spać spokojnie. Co będzie dalej to życie zweryfikuje :P

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę, że sprawa jest dość prosta. jeśli promocja się kończy i nie pójdzie za nią wprowadzenie nowego cennika hurtowego, który zblizyłby sie do tego z am, to nie widzę sensu przedłużania domen w tak horrendalnych cenach

 

W którym miejscu jest w cenniku premium.pl pozycja "horrendalne ceny odnowień domen"?

 

Ceny odnowień wg cennika http://premium.pl/prices.html:

<20 domen - 50 zł netto

od 20 domen - 48 zł netto

od 50 domen - 46 zł netto

od 100 domen - 44 zł netto

od 200 domen - 42 zł netto

od 500 domen - 41 zł netto

od 1000 domen - 40 zł netto

 

Ja tam nie widzę, żeby było jakoś szczególnie drogo... Tzn. nic "horrendalnie".

 

w AM jest:

<50 domen - 50 zł netto

od 50 domen - 45 zł netto

od 100 domen - 42 zł netto

od 200 domen - 40 zł netto

 

Chyba, że o VAT chodzi, ale ten przecież nie jest zarobkiem premium.pl.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×