Jump to content
trzyliterowe

Spotkanie - Toruń

Recommended Posts

Wraz z użytkownikiem Blazej zapraszamy na spotkanie w Toruniu, które odbędzie się 1 października 2011r. w Lizard King zaczynamy o godzinie 17:00.

 

W chwili obecnej stolik jest zarezerwowany na 5 osób, sądzę że będzie nas więcej wiec prosił bym o informację kto jest chętny aby w razie coś zmienić stolik na większy :)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wraz z użytkownikiem Blazej zapraszamy na spotkanie w Toruniu, które odbędzie się 1 października 2011r. w Lizard King zaczynamy o godzinie 17:00.

 

W chwili obecnej stolik jest zarezerwowany na 5 osób, sądzę że będzie nas więcej wiec prosił bym o informację kto jest chętny aby w razie coś zmienić stolik na większy ;)

 

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.

 

W czasie ostatniej konferencji zbrakło czasu na dłuższe rozmowy, - nadrobimy w Toruniu.

Potwierdzam obecność na 98 i pół procenta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W czasie ostatniej konferencji zbrakło czasu na dłuższe rozmowy, - nadrobimy w Toruniu.

Potwierdzam obecność na 98 i pół procenta :)

 

Bardzo się cieszę że i Pan zawita w grodze Kopernika ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to powolutku rośnie ekipa :)

 

No i Błażej mieliśmy iść sami a będziemy mieli gości z Bydgoszczy i aż z Krakowa ;)

 

Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny a nie chce tego w temacie ujawniać proszę o PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i Błażej mieliśmy iść sami a będziemy mieli gości z Bydgoszczy i aż z Krakowa :P

 

Jeżeli ktoś jeszcze jest chętny a nie chce tego w temacie ujawniać proszę o PW.

 

... oj tam zaraz z Krakowa, - teraz jestem z Wawy.

Do zobaczenia po południu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Kraków, Kraków Panowie! :) Pakować się w "Zielone Strzały" i do zobaczenia mam nadzieję ;)

 

Przepraszam za OT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wesoła domainerska kompanija, parkiet pięknych dziewczyn i Toruń - to jest coś, co nie tylko mnie odmładza :)

Do zobaczenia wkrótce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Są jacyś chętni na spotkanie w Toruniu w najbliższym czasie?

 

Myślałem aby coś zorganizować w dniach 29.10.11 do 30.11.11. z tym kuponem w Winiarni Pod Antałkiem.

 

Jestem jak najbardziej za :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem jak najbardziej za :)

 

Do dyspozycji pomiędzy 4 a 28.11 :P

 

Piątek, 4 listopada, bliskie spotkania trzeciego stopnia z domenami w Toruniu

 

Tak więc w 80% stara grupa pojawi się i na tym spotkaniu ;) czekam jeszcze na odpowiedz od TomNice ale jestem już prawie pewny że pojawi się też na tym spotkaniu ponieważ mamy wyręczyć łakocie z Torunia osobiście :P

--------------------------------------------

Bym zapomniał że od każdej osoby która już potwierdziła przybycie jako termin spotkania pasuje 4 listopad i taki też termin został ustalony na to spotkanie, chyba dlatego że to już nie długo :P

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 we Wrocławiu, 4 w Toruniu - podróżować jest bosko.

Potwierdzam obecność Starego Piernika w Toruniu :P

 

 

Tak więc w 80% stara grupa pojawi się i na tym spotkaniu :) czekam jeszcze na odpowiedz od TomNice ale jestem już prawie pewny że pojawi się też na tym spotkaniu ponieważ mamy wyręczyć łakocie z Torunia osobiście :P

--------------------------------------------

Bym zapomniał że od każdej osoby która już potwierdziła przybycie jako termin spotkania pasuje 4 listopad i taki też termin został ustalony na to spotkanie, chyba dlatego że to już nie długo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

4 listopada mi bardzo nie pasuję akurat ale przy następnym terminie postaram się wygospodarować trochę czasu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×