Jump to content
trzyliterowe

Spotkanie - Toruń

Recommended Posts

4 listopada mi bardzo nie pasuję akurat ale przy następnym terminie postaram się wygospodarować trochę czasu :)

 

Następne spotkanie spróbujemy zorganizować w styczniu wiec jeśli będziesz mógł podesłać mi dni w jakich w tym miesiącu byś mógł do nas przyjechać to będę Ci bardzo wdzięczny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Następne spotkanie spróbujemy zorganizować w styczniu wiec jeśli będziesz mógł podesłać mi dni w jakich w tym miesiącu byś mógł do nas przyjechać to będę Ci bardzo wdzięczny :)

 

Tak :P Prześle Ci od razu terminarz na 2013 rok :P

 

Są sprawy ważne, ważniejsze i pewnie dopiero na 2 tygodnie przed spotkaniem będę mógł potwierdzić, lub też nie, swój udział. Będę obserwować forum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezerwacja potwierdzona :)

 

Winiarnia Pod Antałkiem 04.11.2011r. start godzina 16:30

 

Obecnie zarezerwowany jest stolik na 5 osób, jeżeli ktoś jeszcze się zdecyduję proszę o info na PW

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na 16:30 trudno będzie się przez Wisłę przeprawić ...

 

Będziemy czekać :)

 

Na początku deklarowałem że będę o 16:30 ale mogę się ok 30-45min spóźnić.

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę około 177:30 - 18 :) Niestety spóźniłem się z kupnem kuponu ...

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy organizowaniu następnego spotkania w Toruniu będę pisał prywatne wiadomości do Silkroad jak i do Anubis cz dany termin jest ew. do przyjęcia a jeżeli nie to będę prosił o podanie swoich abyśmy mogli się wszyscy spotkać :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam na 3 spotkanie z domenami w Toruniu w Winiarni Pod Antałkiem

 

Tak jak prędzej pisałem będę starał się aby wszystkim obecnie chętnym użytkownikom pasował termin spotkania i na dzień dzisiejszy moje propozycje to:

6 styczeń (piątek) 2012r.

13 styczeń (piątek) 2012r.

20 styczeń (piątek) 2012r.

Osobiście jestem za 13 stycznia a info o spotkaniu zaraz wysyłam do następujących użytkowników:

Silkroad, TomNice, piastun, blazej, adamtepl i Anubis

 

Miejsca jest dużo i zapraszamy też inne osoby :)

Edited by trzyliterowe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Mi by bardzo pasował 6 stycznia bo 7 jadę do Gdańska, i w przypadku wybrania tej daty, pojawiłbym bym się na 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów to i ja mógłbym się wybrać do Torunia. A propos terminu, to tak jak wyżej - 6.01 najlepsza opcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi by bardzo pasował 6 stycznia bo 7 jadę do Gdańska, i w przypadku wybrania tej daty, pojawiłbym bym się na 100%
Odpowiada mi każdy z terminów, więc mogę się dostosować :) Potwierdzam przybycie :)
Jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów to i ja mógłbym się wybrać do Torunia. A propos terminu, to tak jak wyżej - 6.01 najlepsza opcja.
Ja jeszcze nie wiem jak z terminami styczniowymi :P

 

To i ja zmieniam swój typ na 6.01.2012r.

 

Sądzę że jest to już większość osób jakie pojawi się na spotkaniu także w dniu jutrzejszym zarezerwuję stoliki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To i ja zmieniam swój typ na 6.01.2012r.

 

Sądzę że jest to już większość osób jakie pojawi się na spotkaniu także w dniu jutrzejszym zarezerwuję stoliki :)

 

Zapisałem termin w moim tourne,

Zdrowia i obfitości na Święta życzę i do zobaczenia w Nowym Roku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przypominam o 3 spotkaniu w Toruniu w Winiarni Pod Antałkiem 6.01.2012r.

 

Start o godzinie 17:30

 

Może trochę wcześniej ? To dzień wolny od pracy , a ekipa ma być większa niż zwykle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×