Jump to content
Sign in to follow this  
Sodeko

sprzedaż domeny

Recommended Posts

Witam,

 

Jako że na Sedo nikgdy nic nie sprzedawałem a wczoraj udało się sprzedać słaba domenę za dobre pieniądze proszę o pomoc. Przyjąłem ofertę kupującego i co dalej ? mam czekac wypelnic jakieś dokumenty ? z tego co zauwazylem w zakladce Payment details mam krzyżyk przy PAYMENT NOTE czy mam cos z tym zrobic pieniadze z sedo z parkingu juz wyplacalem wiec wszystko jest ustawione. Jaki czas posiada kupujący na wplate należności ?

 

Pozdrawiam i licze na pomoc :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekaj na wpłatę. Do tego momentu nie trzeba podejmować żadnych czynności poza przygotowaniem sobie authcode (np w przypadku home.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekaj na wpłatę. Do tego momentu nie trzeba podejmować żadnych czynności poza przygotowaniem sobie authcode (np w przypadku home.pl)

 

od 2007 roku korzystam z dropped wiec z tym nie ma problemu, dzięki Apze :P pytalem Roka ale pisze mi na GG ze zapomnial bo od 2 lat nie sprzedał domeny przez Sedo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
od 2007 roku korzystam z dropped wiec z tym nie ma problemu, dzięki Apze :P pytalem Roka ale pisze mi na GG ze zapomnial bo od 2 lat nie sprzedał domeny przez Sedo :P

no pisałem Ci, że jak czegoś nie wiesz to zadawaj pytania w panelu sedo;-) Account manager będzie odpowiadał (od tego jest).

 

Kupujący ma czas ok tygodnia. W ekstremalnych przypadkach nawet miesiąc (tyle najdłużej czekałem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ostatnio przerobilem temat

i zajelo to od zakonczenia akcji do zakonczenia transakcji pond 3 tygodnie :P

kupujacy byl wyjatkowo wolno myslacy i dzialakacy

 

tak...jak masz pytania to im zadwaja je w tym panelu komunikacyjnym lub na czacie

od tego sa jak juz ktos napisal i powinni "prowadzic Cie za raczke", biora 15 % wiec to ich obowiazek

Share this post


Link to post
Share on other sites

a czy mozna sprawdzic jakos w panelu Sedo czy kupujacy mial juz jakies transakcje wczesniej ? chce sprawdzic czy to jest d2d czy kk

Share this post


Link to post
Share on other sites

można to mniej więcej sprawdzić na stronie z ofertą pod linkiem "information about the buyer"

Jest tam miesiac i rok rejestracji w sedo, czy jest to firma i ranking aktywności jako kupujący

Share this post


Link to post
Share on other sites
można to mniej więcej sprawdzić na stronie z ofertą pod linkiem "information about the buyer"

Jest tam miesiac i rok rejestracji w sedo, czy jest to firma i ranking aktywności jako kupujący

 

moglbys mnie dokladnie pokierowac gdzie to jest bo nie potrafie tego znalesc , wez po uwage to ze domena nie jest juz na sprzedaz poniewaz jest sprzedana wiec jest widoczna w Transfer Centre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×